Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay sağ ol canım ya :) bizde sperm sayısı 98 milyon. Bugün eşim doktora gitti değerlerinle normal yoldan çocuğunuz olur sıkıntı yapma şimdilik ameliyata gerek yok demişler, nasıl rahatladım bir bilsen, mutluluktan ağladım valla :)

Hadi kaldı 1 buçuk saat inşallah hamileyimdir. Bugün iğneden sonraki 15. Gün kesin çıkar herhalde dmi arkadaşlar
Çıkar canım merak etme benim adetim iğnenin 18. günü geldi ama öncesinde üç gün lekelenmem olmuştu. İnşallah güzel haberler verirsin :)

Canım geçen ay ben de iğne oldum tutmadı bu ay tekrar devam ediyoruz. Sende olan hüçbir belirti bende olmamıştı. Umarım gezel haberlerle gelirsin :)))

Nie bu kadar uzun sürüyo bu ya adamı strese sokuyorlar :))
Canım geçen ay ben de iğne oldum tutmadı bu ay tekrar devam ediyoruz. Sende olan hüçbir belirti bende olmamıştı. Umarım gezel haberlerle gelirsin :)))
üzülme kuzum ben kimseyi etki altında bırakmamak adına bir şey söylemiyorum ama ilk iğne şansı diğerlerine göre daha düşük çok araştırdım. Ben deli gibi okudum sordum soruşturdum klomen ikinci ay bile etkisine devam ediyor ki düşün inşallah isteyen hepimize nasip olur die dua ediyorum ben :)))

Çok sevindim mirketcim Allah'tan ümit kesilmez hicbirzaman o zaman çalışmalara devam bacım :)

Amiiinnn canımm inşallahhh :)

Ay inşallah ya bi de sanki her elime aldığım çiğ tavuk kokuyor yaa midem ağzımda balla inşallah bi şeyler vardır bi kere kimyasal geçirdim inşallah bu sefer kavuşurum canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…