Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yumurtlama o koyu çizgiden 36 saat sonra olur aşağı yukarı. Yani testin silikleşince yumurtlamışsın demektir ve yumurta da 24 saate kadar canlı kalabilir. Sen değerlendirmeye devam et :)
Canım salı test koyu renk cıktı, değerlendirdik. Çarşamba yine koyu ama daha silik çıktı, değerlendiremedik. Az önce bugunu yaptım, silik çıktı. Belirli belirsiz, zor gözüküyor. Yumurta çatlamış mı demek oluyor? Bu akşamı da bir aksilik olmazsa değerlendiririz. Dua et bana :)
Dün akşamı değerlendiremedik diye içim hiç rahat değil ama napalım. Kısmetse varsa artık..

Canım benden de bir soru :) sık ilişki derken gün aşırı doğru mu ? Ve ilişki sadece bir kere mi yoksa yapılan günler de birkaç kez mi denemeliyiz

Evet canım çatlamış görünüyor merak etme spermler üç güne kadar yaşayabiliyor içerde :) dualarım seninle değerlendirmeye devam et :))))

Gunaydin kizlariminshAllah bu ay sonunda hepinizin haberleriniz gelir bir biriyne olanlar hayirli oksun tez vakitte guzel haberlerinizi bekliyorumtest yapanlarda guzel haberlerle gelin inshAllah
İYİ AKŞAMLAR KIZLAR bu ovülasyon testi nasıl oluyor anlayamadım bilgisi olan varsa biraz daha ayrıntılı anlatabilir mi.

Canım benden de bir soru :) sık ilişki derken gün aşırı doğru mu ? Ve ilişki sadece bir kere mi yoksa yapılan günler de birkaç kez mi denemeliyiz

mesela bizde boş yok :)
kaç kez oldugu önemli değil canım
hwrşey sperm ve yumurtanın muhteşem buluşması için :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…