Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sperm kalitesi için ara verilmeli diye biliyorum ama denemekte fayda var :)
Hayir ya ne kalite ne kadar cok olursa okadar iyi bende ilk hamileligimde oyle kalmishtim sik sik ilishki yapmanizi tavsiye ederim bende cunku hic birimi Kesin yumurtlayacagimiz gunu bilmiyoruz doktor kontrolune gidip yumurta takibi yaptiranlardan bashka:)

Sperm kalitesi için ara verilmeli diye biliyorum ama denemekte fayda var :)

canım bir yazı okudum geçenlerde
iki güne birin anlamsız oldugunu çiftlerin çocuk yapıcaz diye cinsel hayatlarını sekteye ugrattıgını isterlerse hergün sevişebileceklerini yazıyor

hatta açıklama şu biz yumurtlamanın kaçırılmaması adına en az iki güne bir deriz diyen doktorlar var

ama normalde hergün de olsa tutuyor yani kendimden biliyorum :))

Hayir ya ne kalite ne kadar cok olursa okadar iyi bende ilk hamileligimde oyle kalmishtim sik sik ilishki yapmanizi tavsiye ederim bende cunku hic birimi Kesin yumurtlayacagimiz gunu bilmiyoruz doktor kontrolune gidip yumurta takibi yaptiranlardan bashka:)
Yaptırdık noldu kız :)) günü bildik yine olmadı :)))) ama benim doktorum dioki gençsiniz hergün yapın e dedim kalite nolcek ? Dedi ki kör topal bitanesi bulur elbet :))))))

canım bir yazı okudum geçenlerde
iki güne birin anlamsız oldugunu çiftlerin çocuk yapıcaz diye cinsel hayatlarını sekteye ugrattıgını isterlerse hergün sevişebileceklerini yazıyor

hatta açıklama şu biz yumurtlamanın kaçırılmaması adına en az iki güne bir deriz diyen doktorlar var

ama normalde hergün de olsa tutuyor yani kendimden biliyorum :))
bana da çok saçma geliyo gün aşırı ilişki..her günü değerlendirmek lazım nolur nolmaz :rolleyes:

X