Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar, gün aşırı değil bencede her günü değerlendirmek lazım. Ben hamile kaldığım hergünü değerlendirmiştik. Hatta günde 2. kez yaptığımız gece hamile kaldığımı düşünüyorum.

Yaptırdık noldu kız :)) günü bildik yine olmadı :)))) ama benim doktorum dioki gençsiniz hergün yapın e dedim kalite nolcek ? Dedi ki kör topal bitanesi bulur elbet :))))))
O ne laf kizevet benimde doktorlarim soylemishlerdi yorulub bikmiyorsaniz gencsiniz hergun yapmanizi tavsiye ederim demishti

canım ayın 5 günü adetliyim kalan 25 günü ara vermeden devam
Oyyy sen cok fazla yapiyormusunyok ya ben kritik haftaya kadar ne zaman istersem kritik haftada her gun ondan sonrada ne zaman istersem yaparim artik bakalim kismet bu ishler ya Allah ol derse olacak her kesin bi zamani var elbet eshim hep soylerki 1kere ilishkide olub hamile kalanlar var nasip kismet bu ishler:)))

ewt anca tutturabildik ama malesef bebeğimin kalbi durdu canım Mayısta kontrole gidicem eğer dr korunma derse hemen çalışmalara başlıcam

Kirmizilari gordum canlar darisi mayisa minik_prince gunlerde karisti ama sen yeni bat olarak 27 mayisi ekleyebilirsin canim

Kızlar 2 gün geçti ve ben hala adet olmadım. Ama içimde bi his var ne bileyim. Özellikle rahim bölgesinde bi ağırlık var, idrara çok sık gidiyorum özellikle geceleri, kasığım zaten bi haftadır sızlıyor, ve çok afedersiniz ağızdan çok fazla gaz çıkarıyorum. Ne dersiniz psikolojik mi sizce bunlar? Ama kesinlikle göğüs hassasiyetim yok ondan eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…