Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar selam,kasıklarım batuyo diyodum ya size meğersem idrar yolu iltihabıymış acile gittik dün akşam.serum vs verdiler.ben de heveslenmiştim açıkçası ama fos çıktı.2 mayısta kan testi yapmayı planlıyorum bat 4 mayıs çünkü.

kızlar selam,kasıklarım batuyo diyodum ya size meğersem idrar yolu iltihabıymış acile gittik dün akşam.serum vs verdiler.ben de heveslenmiştim açıkçası ama fos çıktı.2 mayısta kan testi yapmayı planlıyorum bat 4 mayıs çünkü.
Kuzum bat gelmedikce umut var hayla fos falan yapma:)))

Kızlar yaaa bi akıl verin nolur. Akıl akıldan üstündür. Dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım bugün idrar testi yaptım negatif ve moralim yerlerde resmen. Lh testi hala pozitif görünüyor. Bu ay çok umutlanmıştım, ateş takibi de yapıyorum ve normale göre yüksek birkaç gündür. Ne yapayım teste inanayım mı yoksa umutlanmaya devam mı edeyim ? :KK43:

Kızlar yaaa bi akıl verin nolur. Akıl akıldan üstündür. Dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım bugün idrar testi yaptım negatif ve moralim yerlerde resmen. Lh testi hala pozitif görünüyor. Bu ay çok umutlanmıştım, ateş takibi de yapıyorum ve normale göre yüksek birkaç gündür. Ne yapayım teste inanayım mı yoksa umutlanmaya devam mı edeyim ? :KK43:
Canım dur hemen panik yapma derim çok zor biliyorum bende bu durumdan geçeceğim ama sakın kalmak en doğrusu ne kadar zor olsa da umudunu yitirme derim ben,hem ayrıca adetinin dün gelmesi gerekiyormuş 1 günde hemen belli olurmu ya bilmiyorum hiç bekle bence biraz daha sonra kan testi yaptirirsin en güvenilir o

Son düzenleme:
Kizlar ben de ayni durumdayim ve hic umutsuzluga kapilmiyorum 2.5 yilli evliyim 6 aydr cocuk istiyoruz ama ben adet olduktan sonraki her ay yeniden umutlaniyorrum cunku biliyorum ki Rabbim eger verecekse er ya da gec verecek icim rahat o yuzden eger nasip degilse de yapacak birsey yok imtihan der gecerim ama diyorum ya hep umutluyum ben adet olunca birazck uzuluyorum ama o da cok kisa suruyor icinizdeki umudu isigi hic sondurmeyin hep inanin hep olumlu tarafindan bakin

bana da fikir verebilir misiniz kızlar, ovulasyon testiyle alakalı.
salı gunu aşırı kasık batması belirtileri başladı, direk anladım yumurtlama dönemine girdigimi ve test yapıp çift çizgiyi gördüm. salı aksamını değerlendirdik eşimle. dün testi yaptım, aynı şekilde 2.çizgi vardı ama dün akşamı değerlendiremedik.
bugun kasık batmalarım hala devam ediyor, akşam testi yapacağım. bu akşamı da değerlendirsek, kaçırmış olmayız, degil mi?

Geçmiş olsun canım ,dur bakalım hemen ümidini kesme test yaptır mutlaka

Kizlar bilen biliyordur benim bat ima 5 gun varken kahverengi akintilarim vardi 5.gun yani adet gunu hic bisey gelmedi. Aksami biraz karin agrisi cektim. Normal adet agrisi gibi degil. Bugunde kahveler devam ediyor. Ben anlamadim bu isten o_O ben simdi adet mi oluyorum ki ? Yogun yogun degil ama

işten geldim yemek yemeden önce soğan kürünü yapım dedim ılımaya bıraktım şimdi bu ay her şeyi yapıyorum, yalniz günde 2 defaymis bu soğan kürü ben bugün sadece akşam yapi cam bisey olmaz heralde diğer 14 gün günde 2 defa yaparım artık.

bana da fikir verebilir misiniz kızlar, ovulasyon testiyle alakalı.
salı gunu aşırı kasık batması belirtileri başladı, direk anladım yumurtlama dönemine girdigimi ve test yapıp çift çizgiyi gördüm. salı aksamını değerlendirdik eşimle. dün testi yaptım, aynı şekilde 2.çizgi vardı ama dün akşamı değerlendiremedik.
bugun kasık batmalarım hala devam ediyor, akşam testi yapacağım. bu akşamı da değerlendirsek, kaçırmış olmayız, degil mi?
Canım yumurtlama o koyu çizgiden 36 saat sonra olur aşağı yukarı. Yani testin silikleşince yumurtlamışsın demektir ve yumurta da 24 saate kadar canlı kalabilir. Sen değerlendirmeye devam et :)

X