Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iki gün önce kahverengi leke geldi geliş o geliş başka gelen giden yok sarı akıntıya dönüştü kuzu
Sana birşey diyim mi devamı grlmedyse benm gibi olablr sennde. Bak söliyim eğer yeni yerleştyse sennde benm gibi 5 gün beklemen lazm cnm:). Ve sonra pozitif görüysn benm gibi:)

Tutun kiz tutun bool bool gezin kaplicada dikkat et kendine ama :) bebisimizi cok sicaklarda bogma bak :)) ilk goz agrimiz o biziiimm :))

Ayyyyy kuzum sen benim sevincimi anlayamazsin yere goye sigamiyorum vAllah ben sene atmishdim 2kishinin orneyini soylemishtim ama sen keci gibi inatci ciktinki hayir bende cikmadi olsaydi cikardiama sana bishey diyimmi senin icin cok dus etdim orasi ayri ama hep aklimda seni o kadar umutlandiriyordum ama pek inanmiyordum hatta bunu @bsebseye soylemeshdim gercekten cok dua ettimki umutlandiriyoruz ciksinki bizde rahatliyalim sendehakkini helal et kiz

YAA nasıl mutlu oldummm :))) saglıkla al kucaggına inşallahh canım :))

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim :)

Sezerbusra21 cim bu arada ismini yazarsin:)))))))hic sikinti yok hicbishey dushunme tamammi olmush gecmish hersheyi kafandan sil shuanin tadini cikar bende gidiyim emojeni koyuyum

Tutun kiz tutun bool bool gezin kaplicada dikkat et kendine ama :) bebisimizi cok sicaklarda bogma bak :)) ilk goz agrimiz o biziiimm :))

Canm gitmyrz eşimi ikna ettim hem gitmek istemyrmd orayada zaten iyikide iptal ettrmişim mikrop kapatdm ALLAH korudu:)

Tedirgin olmak sana yuzde yuz yasak artik. Hissetirme bebisimize hep gulmek var artikk
Canm geçen ay yaşadgmdan biraz tedirgi oldum ama şükür geçen aykiyle aynı değil daha belrgn bu seferki zaten hissedyrdm tutundu annesine şükürr
Sende yapsana kız test sana demiştim yap bugun diye ne güzel iki hamiş haberi alırdık:)

Kız ALLAH razı olsun canm arkadaşm inan bende ediyordum sana diğer arkadaşlarma çıkıcagna hepinizn inanyrdm kendme inanmyrdm tek :)
Ben mi inatçı sus kız negatifi görünce olumlu bakamyrsn

Test yapppp kaç kere diyecem

canım bizim batlarımız nerdeyse aynıydı ben bugun yaptım erken geb.testi çıkmadı inşallah başka benimle birlikte bekleyenler güzel sonuc alırr :))))

Cok sukur bin sukur canim benimm sen grubun goz agrisi ve mutluluk kaynagi oldunnn :)) canimsinn. Yok kiz ben daha test siparisi bile vermedimm :)) bekliyorum hala :))

Kizlar Sezerbusra21 canimizin bu guzel haberi hepinize doping olsunn. Bati gelmeyen herkese tedirginligi umitsizligi yasakliyorum ona gore :)) sirayla herkes bu guzel haberi paylasicak insallah ona goreee :))
Aynen birtanem katılıyorum pozitif olun önemli olan reglinin geçmesi hiç kimse strese girmesn

Cannim temiz kalpli guzel arkadasimiz bizimm sen var ya cok bitanesinnn insallah sira sana da gelioo hadi sen de bizi mutluluktan ucur havalaraaaa sira geliooooo :))

Cok sukur bin sukur canim benimm sen grubun goz agrisi ve mutluluk kaynagi oldunnn :)) canimsinn. Yok kiz ben daha test siparisi bile vermedimm :)) bekliyorum hala :))
Hepinize umut olsun canm :) strese girmeyin bakın çıkıyor kesin sabah yapın sabah kesn sonuç alırsınız inş çıkar canm sennde dövecem he sni
Niye daha vermedin sipariş kızz
YAA nasıl mutlu oldummm :))) saglıkla al kucaggına inşallahh canım :))
sagol canm darısı sana:)

Tam herkesin en ihtiyaci oldugu anda geldin sen kuzummm masallah masallah diyelimm. Ptesi kan sonucunu bekliyoruz ve 2gun sonrasini sendeeennn :)) ay ne biliim elim gitmio dahaaa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…