Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canm öle yap sennde çıkar inş ben ondan bekledm kesin sonç alıyım diye sende öle yap bak sennde çıkcak böle inş:)

Tam herkesin en ihtiyaci oldugu anda geldin sen kuzummm masallah masallah diyelimm. Ptesi kan sonucunu bekliyoruz ve 2gun sonrasini sendeeennn :)) ay ne biliim elim gitmio dahaaa :))
Aynen herkes kesmişti umudu okuyrdum adet olcam diyorlardı artk kimse öle demesin adet olmak yok artık 9 aycık yok
Ver siparişi al kuzum sennde pembe kanaman olmştu deme yanlş hatrlamyrsm. Canm kaç gün geçti senn

Kizlar Sezerbusra21 canimizin bu guzel haberi hepinize doping olsunn. Bati gelmeyen herkese tedirginligi umitsizligi yasakliyorum ona gore :)) sirayla herkes bu guzel haberi paylasicak insallah ona goreee :))
Hmmmmm sen bana yazma ben ancak senin yazdiklarini okuyum bulmushsun kendine yeni arkadashlar napacan beninasilsin prensesim??????

Korkuyorum tatlim dun eshime soyluyorumki test alsan hayir almiyorum soyluyor sora bata 2 gun kaldi degince aliyim yapsana ben istemedim

Korkuyorum tatlim dun eshime soyluyorumki test alsan hayir almiyorum soyluyor sora bata 2 gun kaldi degince aliyim yapsana ben istemedim
Korkma stres yapıyosun sana kızıyrm ama
Haha benmkide adet olcaksın diyordu şimdi süpriz olcak diyorum akşam üçüncü tabak koyuyim yemekte sorarsa artk üç kişi olcaz derim nasıl

senin haberinle sevindim kuzum bat gelmeden ümit kesilmez diyip bu sayfanın sloganı ilan ediyorum
Çokk mantıklı kırmızıları görmeden ümitsizlik yapmayın şunuda diyim idrarda çıkmazsa hiç üzülmeyin arkadşmda bu testte ckmadı kan verdi 140 cktı. O yüzdn moral bozmak yok

Sagol canm arkadşm içine mi doğdu benden önce anlamadım
Kızz sende var bak gör bence hafta sonu olmıcaksn hamile bence geup toplu hamiş
insallah kuzum ya ayagini sürü bize de ciksinn bu arada kaplicalara gitmemenize sevindim zaten gunubirlikmis yorulup geri gelirdin

insallah kuzum ya ayagini sürü bize de ciksinn bu arada kaplicalara gitmemenize sevindim zaten gunubirlikmis yorulup geri gelirdin
Ben gittim yere bereketli gelirim ayağımı sürterek gidiyrm aha yazıyorum yavaş yavaş öğrencez hamiş haberi :) senn bat bugun mu kız hadi inş olmazsn çıkar poztf soncn:)

Ben gittim yere bereketli gelirim ayağımı sürterek gidiyrm aha yazıyorum yavaş yavaş öğrencez hamiş haberi :) senn bat bugun mu kız hadi inş olmazsn çıkar poztf soncn:)
evet bugun insallah olmam ya hos dun erken gebelik yaptim yoktu ama yine de bir umut. simdii gelelim belirtilerine hadi yaz bakalimm

Aynen herkes kesmişti umudu okuyrdum adet olcam diyorlardı artk kimse öle demesin adet olmak yok artık 9 aycık yok
Ver siparişi al kuzum sennde pembe kanaman olmştu deme yanlş hatrlamyrsm. Canm kaç gün geçti senn
Bu haftaicindeydi ama unuttum gununu kuzum :)) veririm bende siparisi yavastan insallah :)) aynen ya bat oldu yada olmadi baska sey demek yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…