Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah canım hepimze nasip olsun:) benım bat 6. artık bu güzel haberle kaplıcaların keyfını çıkarırsın
Yok gitmıyoruz eşimi iknada ettim kıskandı bende dedim gitmeylm ben izmire gitcez sanıyordum dedm oraya gitmek istemyrm dedim o da tamam dedi gitmyruz

İnş sennde az kalmış inş sende böle güzel şekilde öğrenirsin amin

Ben adamı beklemeden hastaneye düşmüştüm :)) hayırlısı olsun kuzum hayırlı haberlerin devamı gelsin inşalllahhh :) ama kan tahlilini yaptır ikiye katlamasını takip et :))
Geçen ay kimyasal yaşadgmdan acele edemyrm ama geçen ay kinden daha belirgin şükür ama işte insan tedirgn oluyor ya

zaten bende pek gitmen taraftarı deildim . mikrop filan kapabilirdin. daha iyi olmş vazgeçmeniz..

İşte o yüzden git baktır dedim kuzum :)) emin olursun pazartesi bir daha baktırırsın ayrıca kimyasal arkası sağlıklı gebelik çok oluyor :)) korkma stres yapma sakın olur mu :))
Evet çok okudum geçen kmyasalda çizgi belli bile değildi şimdiki şükür baya belli koyu yani:)

yaaa ben demistim sana kendim kadar sevindim canim saglikla kucagina alirsin inss

İnş olmazsn kuzum test yapsrsn sabahleyn yap bende öle yaptm yarn yapcn mı tet kız hadi hayrlısı ikinci hamiş senmsn yoksa:))
Iki gün önce kahverengi leke geldi geliş o geliş başka gelen giden yok sarı akıntıya dönüştü kuzu

Ayyyyyy bitanemmmmmmm ishde beklenennnnn guzel haberrrrrrr cooooook sevindim kiz vAllahi kendimin olmush gibi sevindimSeni coook Seviyorum deli kiz sabah gozumi actigimda boyle guzel haberle sevindirdin bizi Allahim cok Shukurler olsun gercekten cok sevindim yaaaaaa

Ağlıyacam he arkadaşm sağol kuzum iyiki seni tanmşm arkadşm hep destek oldun bana :)
Bende seni çok seviyorum

Çok mutluyum şükür böle arkadaşlarım oldu hep inandnz bana sonnda aldm pozitif haberi ve hepiniz hamilesnz inanyrm cnm senn iki gün kaldı sende. Vardr ve sende bana verysn böle güzel haberni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…