Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu haftaicindeydi ama unuttum gununu kuzum :)) veririm bende siparisi yavastan insallah :)) aynen ya bat oldu yada olmadi baska sey demek yok:)
Hadi belli oldu cnm sennde yedleşme ya kahverengi yada pembe olur benmki ğembe odlu senn kahverengi inş sennde çıkr cnm yavaştan alma dövcem harbi ver siparişi artk :)))

Hmmmmm sen bana yazma ben ancak senin yazdiklarini okuyum bulmushsun kendine yeni arkadashlar napacan beninasilsin prensesim??????
Sen goz agrisisin kiiiiiz :) sen bizim bastacimizsin deliii hep de soyluyoruz zatenn askolsunn sana bu aralar gezmek iyi gelio kafani dagitiyo cok sikda giremedin ya bi iki gundur o yuzdenn

Kızlar idrara güvenmeyin kan herzaman doğruyu söyler geç döllenme vs gibi durumlarda ayrıca hormonun idrara geçmesi hemen olmuyor arkadaşım regl den 4 gün sonra idrarda gördü :))
İnanmayın şu idrar testlerine sakin olun bebelerim gelecek onlar yavaş yavaş gelecekler :)))) rabbim verecek hepimize ebemizi görücez rahat olun siz :))

Hadi belli oldu cnm sennde yedleşme ya kahverengi yada pembe olur benmki ğembe odlu senn kahverengi inş sennde çıkr cnm yavaştan alma dövcem harbi ver siparişi artk :)))
:))) Vurma be ablaaa yapmaaa :))) ne bilim ben pek bi odun gibi oldum bekliyorum ama bi caba da yok :) sen simdi bizi dovme bool.bool dinlen bakalim :)) gelsin hamilelik agrilari sikintilari :)

Hanımlar belirtilerimi yazıyım:)

Gögüslerimde batma hissi dolgunluk vardı

Arada alt taraftan ağrı hiissedyrmdum adet olcakmşım gibi ağrı

Gaz. Sorunum vardı hemde çook

Dün yoğurlu makarna yiyecektm tadı çok değişik geldi yiyemedm bir türlü

Ve dün farkettim kirpiklerm baya yapışmş kendilerne bu kadar canlarım. İnş sizlere faydam dokunmuştur

Cok sukur benim kafada 1i dahaaa :))

Cannim temiz kalpli guzel arkadasimiz bizimm sen var ya cok bitanesinnn insallah sira sana da gelioo hadi sen de bizi mutluluktan ucur havalaraaaa sira geliooooo :))
Ayyyy kuzum ama siz beni umutlandirmayin istemiyorum umutumutsuzlandirin beni

:))) Vurma be ablaaa yapmaaa :))) ne bilim ben pek bi odun gibi oldum bekliyorum ama bi caba da yok :) sen simdi bizi dovme bool.bool dinlen bakalim :)) gelsin hamilelik agrilari sikintilari :)
Farkettm hiç heyecan yok maşallah:) ben kendmi şartlamştm üç gün kala yapıcam test ve inanyrdm çıkcak dedim cıktı sende öle düşün kıızz:)

Kız ayaktayken ağrım oluyor otryrm bende mide bulantısında napcm bilmyrm:)

Kirpiklerim yapismamis adet agrilarimda gitmis herseyi masallah ayni istahla okuz gibi yiyorum tat degisikligi yok gaz sorunuma gelirsek normal bende de olan bi durum :)))))) kiz sen her belirtiyi tutturmussun zaten :))

Sen artik kendine dikkat ediceeen bol bol meyve sebze kuri meyveler yicen. Dinlencen cok ayakta kalmican. Bulantina yapcak bisi yok :))

Kirpiklerim yapismamis adet agrilarimda gitmis herseyi masallah ayni istahla okuz gibi yiyorum tat degisikligi yok gaz sorunuma gelirsek normal bende de olan bi durum :)))))) kiz sen her belirtiyi tutturmussun zaten :))
Sennde gögslernde ağrı vardr herkesin aynı olcak diye birşey yokki birtanem :) kız bilerek yapmadm ya kendliğinde oldu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…