Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar :) benimde regl tarihim yarın ama 2 gün önce peçeteye pembemsi bir kan geldi dedim regl oluyorum sanırım ama bugün 2 gün geçti hala olmadım. kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde şişlik var ( her adet belirtisi gibi) ben açıkcası mayıs ayı için deneyecektim bu aydan ümit değildim ama yinede kafa karışık

Hiic belli olmas canim senin zaten regl gunun gelmis haftaya ptesi bile test tapabilirsin hadi insallah guzel haber verirsin bize

kızlar bakın bunu izleyin dpo yu dikkate alın herkesin adet döngüsü bir değil biliyosunuz.Dpo dediği yumurtlamadan sonra geçen gün sayisi bu sizde çıksa görurmuydunuz bayaa dikkatli olmak lazım bende çıktıysa niye bişey göremem

kızlar benim dün akşam üstü gelen lekeden başka leke gelmedi sarı akıntıya dönüştü ve alt karın kısmımda ve kasıklarımda acı hisseşdşyorum bat günü yarın battan 2 gün önce yerleşme kanaması olabilirmi adet oldum sanıyorum lavaboya gidiyorum sarı akıntı var sadece :)

olabilir tabiki. p.tesiye kadar olmazsan kan ver bence. senden iyi haberler bekliyorum insallah

Haha cnm bemmde öle herkes yap cıkardiyor bende diyorum yapim içimde kalacagına
Kuzu bugün yaptım çıkmadı 3 gün var adete yanii
diyosun ki yapma
Canm sende de oldumu yerleşme kanaması felan :) kız yerleşme oldgndan yap ckar dedi o da benm gibi yaşamşmondan yapcam çıkmazsa hiç sıkıntı yok adet geçsin kan vercm:) sen moralini bozma cnm belki grç döllenmedir reglin geçtgnde ckar inş

ben göremedım ama demekki çıkmş çıkmasa atmaz heralde. benım de bat 7 ye heveslendırdn

Canm banada o 8 gün varken geldi bende adet olcam sandm erkenden ama gelmedi şimdi batı brklyrm 4 gün kaldı bakalm ama yerleşme olablr cnm senn adete yakn yumurtladgndan yeni yerleşmiş olablr:)

Arkadaşlar bazılarının döngüleri 30 33 gün arası bile surebiliyo o ondan öyledir ben çözdüm işi benim mesala 26 günde
bencede ondan farkediyo. yumurtlamadan sonraki gunleri baz almak gerekiyor. mesela benim yumurtlamadan sonraki 10.gunde bata 4 gun kaliyor. ama onun 7 kalmis galiba. ikimizde 10.gunde ogrendigimizi farz etsek benim 4 gun kala onun 7 gun kala oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…