Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızzzlllaaarrrrr 3 ay bitiyor geçermi dediğim bulantı şiddetlendi ve 3- 4 gündür beni yatırıyor ve artık yediklerimide çıkarıyorum çok kötüyümbeeeennnnnnn yardım ediiiinnnnnnn:26::26::26::26:

mutlucum canın gozun aydın bıturlu telden kk gıremıyodum laptop elime sımdı gectı hep aklımdaydın cok sevındım bulantılar tatlı gunler sabırla gecırmenı dilerim 3 ay oyle gecerkı dogucak ustune aradan zaman geccek nasıl gectıgını anlayamıcan benmkı 1 hafta sonra 8 ayı dolcak 9 ayına gırcek burdan bak olaya allahıam ananalı babalı buuyutsun ınsallah

ee kızalr sızler nasılsınız sayfalara bakıyorumda fazla gırmemıssınız godescım sen nasılsın kac aylık oldun ıklımcın facede takıp edıyorum cok tatlı hayalbaz elıf gulucum zeyno byy hepınızı kocaman opuyorum

saol canım 3 ay doldu ama akalım geçmesini diliyorum şu günlerde maşallah size allah nazarlardan saklasın canım

canım demek ikinciyi düşünmeye başladın hee tam karar vermemiş olsanız bile bunu düşünüyor olman çok güzel. Şöyle artist oğluma bir boncuk prenses süper olur valla. Hayırlısı olsun canım. Sizin misafirler ne zaman gidecekler peki :))) heyecan yaptım sen şimdi yarın öbür gün patatırsın bombayı :)))
Biraz geç kaldım cevap vermekte sanırım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah bebeğine kavuşmana vesile olur bu aşılaman. Umarım korktuğun gibi geçmemiştir.
kızzzlllaaarrrrr 3 ay bitiyor geçermi dediğim bulantı şiddetlendi ve 3- 4 gündür beni yatırıyor ve artık yediklerimide çıkarıyorum çok kötüyümbeeeennnnnnn yardım ediiiinnnnnnn:26::26::26::26:
canım genelde 3 ay sürüyor ama kişiden kişiyede değişebiliyor tabiki. Gözünü korkutmayayım ama bazı kişilerin doğuma kadar sürüyormuş. Ama varsın olsun bebeişin iyi olsun dime ama nelere katlanmadıkki bununda üstesinden gelirsin elbet. Herşey onlar için. Birde cinsiyet belli değilmi annesi 3 ayı bitirmişsiniz.
Canım valla bir analı kızlı büyüyoruz :)))) 8. aydayız işte önümüzdeki ay sonu büyük ihtimalle miniğim bizimle olacak :)))

ahhhhh canım yaaaaa nası patlatıyım ben bomba yaaaa..yapamıyos bişe:) yaptığımız zaman da zati boşa atıyoduk biliyosun3. aşılamada zor tutturduk...valla kendiliğinden olsa die çok heves ediyom ama ne bilim yaaa ...benden yakında bomba çıkmaz diyorum ama saldım çayıra süpriz olursa ne ala

cumartesi günü doktordaydık ve erkeğe benzetti ama bilemiyorum
şöyle ki benimde ilk zamanlardan beri içime erkek doğuyordu zaten gönlüm kızdan yana olsada :)

şöyle ki benimde ilk zamanlardan beri içime erkek doğuyordu zaten gönlüm kızdan yana olsada :)

canım hayırlı olsun vede hayırlısı olsun ikiside birbirinde datlu oluyo bu veletlerin...ama şimdi sen çatlıyosundur tabi meraktan:)
pipili miyim kutulumuyum? hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım hayırlı olsun vede hayırlısı olsun ikiside birbirinde datlu oluyo bu veletlerin...ama şimdi sen çatlıyosundur tabi meraktan:)

aaahahahahhahahaaa alemsin yaaaaa

Son düzenleme:
Canım bu işler hiç belli olmaz biliyorsun al en yakın örnek benim kızım nasılda süpriz yaptı geldi. Allahım yeterki ol desin gerisi boş valla ben buna inandım.
Canım benimde içime hep erkek doğuyordu ne kadar kız istesemde ama inan varya kız erkek hiç farketmiyor can candır hepsi aynı hepsi aynı seviliyor. Zaten cinsiyetine hiç takılmıyorsun sonra sağlıklı olduğunu görüyorsunya o en önemlisi. HAyırlısı bakalım senin minnoş ne olacak.
çok tatlısın yaa

çok canım sıkılıyo,acayip ağlayasım var...çok sıkıcı bi gün..hafta boyunca haftasonu beklerim böle sıkıcı bomboş olunca sinirleim bozuluyo...................

nerdesiniz kızzzzzzzzzzzzzzzz bunalmışım burda sizden medet ummuşum bi tanecik biriniz bilem iki satır yazmamışsınız aşkolun yaniiiiiii.......bakalım şimdi yazacağım şeye de kayıtsız kalabilecek misiniz ......hamileyimmmmmm süpriiiiizzzzzz

hadi canım gerçektenmi ne diycemi şaşırdım yaaaaaaaaaaaaaa

slm canlar cinsiyetimiz kesinleştıiiiiiiiiiiiiii
%99 KIZIMIZ OLACAK
bizi şaşırttı :)

Mutlucum.valla bende saskinim ama gercekten hamisim..kizimiz dda hayirli olsun

slm canlar cinsiyetimiz kesinleştıiiiiiiiiiiiiii
%99 KIZIMIZ OLACAK
bizi şaşırttı :)
çok sevindim canım hayırlısı olsun
Mutlucum.valla bende saskinim ama gercekten hamisim..kizimiz dda hayirli olsun

şakaaaaaaaaaaaa :))
tedavisiz dimi ne zaman nasıl öğrendin hayırlı olsun bitanede kızın olsun inşallah (darısı bana)

Cok Şükür ben geldim kızlar ya baayadır girmeye çalışıyorum girmemiyordum degışmıs en donunda başardım nasıldınız sızı çok izlendim sımdı tek tek okuyum neler olmuş )

Hayalbaz canım gözün Aydın düşündün kaldın maşallah bende 9 ay oldu korunmuyorum ama bişe yok tedaviye olur herhalde bilemicem hayırlısı olsun mutlu kız evlat başka bişe arkadas geldı bana darısı herkeze inşallah godescım merak edıyoruz seni bişe yazmamışsın hepinizi öpüyorum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…