Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlaaaaaaaaarrrr ben geldım aptal bacınız geldı ben bayadır telden gırıyodum olmuyodu kk bi degişiklik var cözemiyorum dıyodum kendı kendıme teldende nete gırdıgım için laptopu acıp bakmayada usnıyodum sude saolsun hal bırakmadı bana suan aklıma vurdunuz gırıyım dedımson sayfay okumak bana yettı iklşm hayalbaz elifcim sızı kutluyorum cesaretınizede hayranım suan sudeye kardes usunemıyorum ama korunmuyorum olmuoyda ama sızın adınıza cok sevındım allah tamamını erdırsın zamanıda gelınce rabbım bana versın
bana gelınce kızım 15 aylık oldu dunya tatlısı herkez kızımı konusuyo guzellıgını ama tezeleri kızım tembel cıktı hala yuruyemedı 3 adım atıp dusuyo cesareti yok saglık osun onun sucu yok hıc kucaktan indirmedik tezeleri bi sımarık bı sımarık anlatama sacları yıkanırken beline geliyo havalı kızım kokusum benım bu arada sokak kzı eve gırmıyo ve istahsız benim yazıcaklarım bukadar birazda yazdıklarınızı okumak istiyorum hepinizi optum godes hayalba ziklim mutlu elif diger kızlar muck size

oğlum 37nin son günü oldu ismi eyüp cesur olduuuu

huuuhuuuuu kızlar acayip baygınım herbi tarafım ağrıyo çıksın velet artıkın yahuuuuu 38+6 bugün:)))hayırlı bayramlar hepinize dua edin lütfen bizeeeeeeee

oooyyy az kaldı 2. sayfaya düşüyomuşuz yahuuu...eveeeet sonunda minik prensesim doğdu ayın 22sinde yani ekimin..vay anasını 2 çocuk anası oldum ya kızlaaaarrrr hahayyyttt işe bak

oooyyy az kaldı 2. sayfaya düşüyomuşuz yahuuu...eveeeet sonunda minik prensesim doğdu ayın 22sinde yani ekimin..vay anasını 2 çocuk anası oldum ya kızlaaaarrrr hahayyyttt işe bak

hayalcim valla sana cok imrendim maşallahhhh darısı benim başıma inş 2.ye kendiliğinden kalırım kızım olurrr benim oğlanda 19 aylı oldu 2.yi hiç düşünmedik daha hep korunuyo eşim :) zaten ben de yumurtlama düzensiz adet düzensiz mecbur gene tedaviiiylan kalacazz eeeee böle kısa kesme oğlun kaç yaşında kızın normalmi oldu anlat doğumunu hayalcim fecemi msjlara yazdım ister ekle ister ekleme seninle ordanda tanışmak istiyorum öpüldünnn

Nerde herkez çok özledim burayı kızlar iki tane malum uğraşıyoruz sizler nasılsınız

maşallah iklimm 2 kızınmı var aynı zamanda aşılama olmuştuk

Evet canım büyük Eylül'de 3 yaşına giricek ismi Pelin
Ufak 5 ayı bitiricek ismi asel
Ne günler geçirdik birlikte vay be :) şimdi çoluk çocuktan bir şeye vakit yok :)
Senin oldumu cnm telden giriyorum imzan varsa görünmüyor

1792 sayfa yazmışız vay be dile kolay ne Servet gizli yazılarımızda neler neler yazmışız çok duygulandım ya şimdi çoğumuzda 2 bebek :)
Oysa ne kadar umutsuz hüzünlüydük :) çok şükür be iyiki varlar olmayanlarada versin yüce yaradan

maşallah cnm benim kızımda 3 buçuk yaşında ismi yaren . şimdide kardeş için aşılama oldum ama tutmadı kısmet artık

maşallah cnm benim kızımda 3 buçuk yaşında ismi yaren . şimdide kardeş için aşılama oldum ama tutmadı kısmet artık

Masallah canım kardeş hakkıdır artık büyümüş :)
Bizim ilk 5. Sene zorla geldi
2. Aniden süpriz yaptı sizinde öyle olabilir ikinciler genelde ters köşe yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…