Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

tmm vereyim canım

yaaa bugün sonucum belli oldu 641 sanırım çok heyecanlandımda hatırladığım kadarıyla bu :) yehhhhhhhuuuuuuuuuuu:26:

yaaa bugün sonucum belli oldu 641 sanırım çok heyecanlandımda hatırladığım kadarıyla bu :) yehhhhhhhuuuuuuuuuuu:26:[/QUOTE]

Canımmmmmmmmmmm ne güzel bir haber bu böyle değerinde maşallah süper çıkmış. ALlahım tamamına erdirsin inşallah.
mutluuuuuuu hamileeeeeeeeee ay ne güzel yaaa. Çok mutluyum şuan

Canım niye evletlık olasın ben isteyene hemen yolluyom :)) ilklimle elfkayacım sorduğu için yolladığım tabiki sanada yollarım :))))
Senin o cimcimeyide heryerinden ısırıyorum :)))

vuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
çooooookkk sevindimmm hayırlı olsunnn hihihi er yada geç herkezler bebikleniyorr :)))))

çokkkkkkkkkkkkkk sevindim mutlu

Allah tamamına erdirsin
kaç gündür bakamadım şimdi aklıma geldi hemen açtım bilgisayarı çok çok mutlu oldummmm

bi tek Zeyno kaldı sanırımm
Rabbim onada nasip eder inşallah uğramıyo buralara:44:

Mutluuu nerelerdesin canım. Test tekrarı yaptınmı ne zaman doktora gidiyorsun bize bilgi ver lütfen

mutluuu canımmmm şimdi gördümm hamileymişsinnn gözün aydın çoookkkkkkkkkk sevindim gerçektende allah sağsağlim kucaklamayı nasip etsin inşallahhhh

Mutluuu nerelerdesin canım. Test tekrarı yaptınmı ne zaman doktora gidiyorsun bize bilgi ver lütfen

test tekrarı yapmadım çünkü test günü ovitrell yaptırdı doktor yine ondan yapmadım perşembe günü ultrasonum var
yaaa varya böyle olan varmı bilmiyorumm ama ben çok kötü oldum sabah bulantı kusma ve acayip bi baş dönmesi bütün
gün yattım ve yattıığım yerde bile başım döndü
midem bulandı kahvaltılıklar bile çok kötü koktu.
şimdide başım ağrıyor kafamı dik tutamıyom fenayım yani
ne kadar sürer bu yaaaa
bütün komşuların yaptığı yemeklerin kokusunu aldım bugün yani:26:

Son düzenleme:
mutlucum bırak sürsün bunun için yıllardır uğraştık :) güle güle büyüsün sağlıklı olsun yeterki sende yat dinlen ve aradada yürüyüş yap ihmal etme cnm bu arada bende faceye ekliyim seni ismin a ile başlıyor :)

Son düzenleme:

canım ikliminde dediği gibi yıllardır beklemedikmi bu günleri. Ben hep diyordum bir hamile kalim hiç birşeyden şikayet etmiyeceğim diye gerçi benim mide bulantım hiçç olmadı ama olsaydıda hiç sikayet etmeyecektim.
Mide bulantıları kişiden kişiye değişiyor tabi ama genelde 3 ay sürüyor canım. Kuzucun iyi olsun sağlıklı olsun yeterki hepsi geçer. Demek yarın kontorun var muhakak bize bilgi ver. Benimde yarın kontrolüm var bakalım kızım ne kadar büyümüş.

canım yaaa doğru diyorsun yüksünmüyorumda merak ettim başkakimsede bu derece oldumu diye
bugün benim çok güzel çıktı keseyi gördük hatta içinde gölge şeklinde bebeğide gördük haftaya perşembe yine randevu verdi
senin nasıl geçti kızın nasıl

Canım çok sevindim güzel geçmesine. Herşey hep böyle güzel geçsin inşallah. Canım benimde güzel geçti. Kızım baya büyümüş :)

merhabalar, beni unutmumışsınızdır inşallah, uzun süredir giremiyordum.
yeni hamile kalan arkadaşlrı özellikle godes ve mutluyu çok tebrik ediyorum. sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım.
biz iyiyiz, taşındık, iş değişikliği yaptık, kızım 21 aylık oldu, şimdilik bu kadar, arada girerim yine, kib

Canım unutmadık tabikide :)) Senin cimcime kocaman olmuş valla maşallah.
Çok teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur. Sen neler yapıyon başka. Nasıl geçiyor kızınla günlerin.

huuuuhuuu canlar napıyosunuz ya özledim sizi..ben bi koşturmaca gidiyom.anlatırım size uzun uzun kaynanamlar 2 aydır bize taşındılar kış sonuna kadar beraberiz:)bi taraftan okul bi taraftan velet bi taraftan evde her odadan biri çıkıyi:)valla yoğun bi dönemdeyim...sizi çok özledim..ne alemdesiniz bakalım mutlucum yaaa çok sevindim öyle sevindim ki rabbim kucağına almayı nasip etsin...ooooyyy kk gibisi yok valla burdaki kadar sizinle olduğum kadar kimsecikle rahat dertleşemiyom kız:) bu arada bu aralar biraz bitim kanlandı 2. bebik aklıma gelip gelip duruyo ama ayıptır sölemesi cinsel hayat felçte:)nedeni malum evde kaynana kayınbuba görümce:) banyo sıkıntısı odamda banyo yok:)falan falan...ilkinde özgürce maceradan maceraya koşturduğumuz halde 3. aşılamada zor tutturduk 2 .de artık heralde tam ayvayı yedik...gerçi tam öle bi kararımız yok sadece aklıma geliyo bu aralar ama korkuyorum olmazsa yavruma kardeş die ...öle işte...sizi özlediğimi sölemiş miydim?

saol canım ya amin inş. sağ salim alrım
yap yap uzatmaarayı daha tatlı olur kız kaçamak
,nerde bu kızlar ayol bakıyom bakıyom kimse yok bişi dememiş

he valla kimse yok...yok kız mutlu kaçamak hiç tatlı olmuyo çok geriyorum kendimi zati odada çocuk var yan odada büyükler:) bide banyo manyo amaaann tam felaket

Herkese selamlar, kızlar tedavi sürecine yeni başladım yarın aşılamam yapılacak,aşılama sırasında ağrı hissettiniz mi?hiç korkmuyodum ama gün kesinleşince ağrı olur diye korkmaya başladım,bilgisi olanlar lütfen cevap yazarmısınız:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…