Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Mutluuuuuuuuuu çok heyecanlandım kızzzz inşallahhhhhhh pozitif olur sonuçç kaç embriyo kondu nasıl hissediyon kendini anlatsana:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK16::KK16::KK16::KK16:

Mutluuuuuuuuuu çok heyecanlandım kızzzz inşallahhhhhhh pozitif olur sonuçç kaç embriyo kondu nasıl hissediyon kendini anlatsana:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallaaaahhhhh pozitifolur tek embriyo yaaa adet ağrısı gibi ağrılarım var karın ve kasık ağrısı ama belim ağrımıyo

mesela sabahları uyanınca hiç ağrım olmuyordu aaahhh tutmadı moduna giriyordum ama bu sabah acayip bi ağrı ile uyandım

senin nasıldı bekleme sürecin hatırlıyormusun ağrın olmuşmuydu. beratımız nasıl :emir_bebek::KK49:

muuuuutluuuuuu canım yaaaaa heyecanla bekliyorum 26 sınııııııııııııııııııııııııııı

kızlllaaaarrrr dün tüpümü taktırdım:21::21::21::21::21::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Canım çok sevindim :))) İnşallah güzel haberler vermek nasip olur. Bir hafta sonra inşallahhh bayram havası olur burda...
inşallaaaahhhhh pozitifolur tek embriyo yaaa adet ağrısı gibi ağrılarım var karın ve kasık ağrısı ama belim ağrımıyo

mesela sabahları uyanınca hiç ağrım olmuyordu aaahhh tutmadı moduna giriyordum ama bu sabah acayip bi ağrı ile uyandım

senin nasıldı bekleme sürecin hatırlıyormusun ağrın olmuşmuydu. beratımız nasıl :emir_bebek::KK49:
Sakın ama sakın belirtilere takılma. Hiç birşey olmayabilir çok şeyde olabilir o kadar kişiden kişiye değişiyorki. O yüzden kendini çok fazla dinleme canım.

evet mutlu belirtiler çok farklı oluyo kişiden kişiye değşiyo
ben adet olcak gibiydim test yaptırmadan godes i aradım ben gidiyorm test yaptırmaya kesin tutmadı die ağlaya ağlaya hatırlıyonmu abla :)

sonra pozitifi görünce ilk o öğrenmişti telefonda ahhh ne günlerdi
sakın moralini bozma

evet mutlu belirtiler çok farklı oluyo kişiden kişiye değşiyo
ben adet olcak gibiydim test yaptırmadan godes i aradım ben gidiyorm test yaptırmaya kesin tutmadı die ağlaya ağlaya hatırlıyonmu abla :)

sonra pozitifi görünce ilk o öğrenmişti telefonda ahhh ne günlerdi
sakın moralini bozma
Canım hatırlamammı yaa ne güzel bir gündü. Daha dün gibi yaa zaman nasıl cabuk geçiyor.
godes:KK19:

ben seni çok özledim:KK5: bi resmin bilem yok :KK25:
Resim facebook özelinize yolanmıştır canımmmm
evett godescim yaa hamile halini göremiycekmiyiz faceye koymadın bari bi şekilde göster bize naslı bıdığı :KK53:
Resim facebook özelinize yolanmıştır canımmmm. Çok fazla face falan koymak istemiyom ne bilim insanlar yanlış bişey düşünmesin bak hamile kaldı hiç foto koymazken şimdi koyuyorlar demesin diye biraz cinsim galiba ahahaha

gördüm çok yakışmış hamilelik maşallah size :nazar:
hem belki birgün sen ben elif ve isteyende olursa birgün çocuklarımızla bir yerlerde kahve içer eğleniriz nasıl ama :KK53: sizcede süper olmazmıEn Büyük TÜRKİYE

Canım hatırlamammı yaa ne güzel bir gündü. Daha dün gibi yaa zaman nasıl cabuk geçiyor.

Resim facebook özelinize yolanmıştır canımmmm

Resim facebook özelinize yolanmıştır canımmmm. Çok fazla face falan koymak istemiyom ne bilim insanlar yanlış bişey düşünmesin bak hamile kaldı hiç foto koymazken şimdi koyuyorlar demesin diye biraz cinsim galiba ahahaha

yaaaa ama ben sizinle ilgili güzel şeylere hiç şahit olamıyorum ama yaaaa olmuyo böleeee bende istiyorum

seninde son 108 günün canımmm:KK1: sende heyecan varmı bilgi ver bize:KK76:
Ya öyleymiş o kadarcıkmı kalmış ben hala anlamış değilim:))) heyecan yok canımcım. Belki son günlere yakın olur...

gördüm çok yakışmış hamilelik maşallah size :nazar:
hem belki birgün sen ben elif ve isteyende olursa birgün çocuklarımızla bir yerlerde kahve içer eğleniriz nasıl ama :KK53: sizcede süper olmazmıEn Büyük TÜRKİYE
sağol canım yaaa çok yakıştığı söylenemz ama ne yapalım idare ediyoz artık :))
Valla niye olmasın çokda güzel olur.
çokheyecanlıyım yaaaa bazen adet ağrılarım oluyo telaşlanıyorum korkuyorum adet olucam diye:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Canım o regli ağrısı tutunma belirtiside olabilir çünkü regli belirtileriyle hamililek belirtileri aynı. Son 2 gün offf heyecan yaptım bende.
canım biz facede ekliyiz hepimiz o yüzden görebiliyoruz. İstersen özelden bilgileirni ver senide ekliyim :)))

slm kızlar mutlucum hadı guzel haberler inşallah godescım evlatlıgım heralde bende nıye resmın yok ask olsun kızlar kızımdan vakıt bulamıyorumkı sızı yoklugum faceden arada takıp edebılıyorum benım cadı 6 ayı dolcak cok tatlı ama bı okadarda nazlı allahım tum olmayanlarada versın evlat gıbısı yok yasama sevıncım zıllı yaa suan laptopa aglıyo klavyelerıne bascakmıs ben sizi cok optum:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X