Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
caniimm hic korkma bebegine kavusmak icin attigin ilk adim olarak dusun. insallah cok guzel haberlerle donersin. yarin guzel haberini bekleyecegim.

sulu ultrason çeken doktor tüp bebeğin tutunmasına engeel bi durum yok dedi ve çalıların arkasından kayboldu gitti :p

vauuvvv godesim maşallah kızının gelmesine ne kalmış şurda yarısı bitmiş sayılır ee isim olarak neler düşünüyorsun bakalım merak ediyorum .:nazar::nazar::nazar:

canim bir sekilde zaman geciyor valla. cok sukur bugunlere kadar geldik yariladik yolu. kizim malesef isimsiz bulamiyoruz bakalim insallah bulucaz bir isim :)))

sulu ultrason çeken doktor tüp bebeğin tutunmasına engeel bi durum yok dedi ve çalıların arkasından kayboldu gitti :p

canim rahimde sorun cikmamasi cok guzel bir gelisme. bundan sonrasi nasil devam etcek peki reglinlemi tedaviyemi baslanacak.

mutlu Allah yardımcın olsun bugun mübarek arefe günü Allah dileğini kabul etsin yavrunu sana bağışlasın inşallahhh

godes apla. 20 haftayı devirmişin maşallahhhhh Berat diyorki o kızı alıcaz başka yolu yok :KK34:

ben yine resim istiyorum senden göbüşünü görmek istiyorum kaç kilo aldn? nası gidiyo gebelik? alıştınmı? doğum tam zamanı ne zaman? normalmi düşünüyon sezeryanmı? hadi konus ben bekliyorm :KK42:

İklim :KK16: hayalbaz:KK16: zeyno:KK16: sinem:KK16:

bu arada benim oğlusum çok hasta ya dr 10 tane antibiyotik iğne verdi 5 tanesini vurunduk daha 5 tane daha var:KK14:

balgamlı öksürüğü var çıkaramıyo tıkanıp kalıyo yavrum:KK5:

mutlu Allah yardımcın olsun bugun mübarek arefe günü Allah dileğini kabul etsin yavrunu sana bağışlasın inşallahhh

godes apla. 20 haftayı devirmişin maşallahhhhh Berat diyorki o kızı alıcaz başka yolu yok :KK34:

ben yine resim istiyorum senden göbüşünü görmek istiyorum kaç kilo aldn? nası gidiyo gebelik? alıştınmı? doğum tam zamanı ne zaman? normalmi düşünüyon sezeryanmı? hadi konus ben bekliyorm :KK42:

İklim :KK16: hayalbaz:KK16: zeyno:KK16: sinem:KK16:
Valla devirdik canım. Zaman öyle yada böyle geçiyor işte. Bir foto çeker atarım sana :))) 5,5 kilo aldım canım. Doğum tarihi 10 mart görünüyor ama bakalım bizim nazlı kız ne zaman gelecek. Normal doğum kesinlikle düşünmüyorum direk sezeryan yan, kesip rahatcana alsınlar kızımı :))
bu arada benim oğlusum çok hasta ya dr 10 tane antibiyotik iğne verdi 5 tanesini vurunduk daha 5 tane daa sizinha var:KK14:

balgamlı öksürüğü var çıkaramıyo tıkanıp kalıyo yavrum:KK5:
Canım bu aralar kiminle görüştüysem hepsinin bebeği hasta ve öksürüyor hatta sizin gibi iğne oluyorlar. Tez vakitte iyileşsin inşallah minik adamım benim.

BU ARADA HERKES İYİ BAYRAMLAR DİLERİM...:KK16::KK16:

aman allahım pazartesi beklediğim adet 7 gün önce yani bugün çıkageldi yarın hastaneyi arıycam ve başlıyoruuuuummmmm
çok heyecanlandım yaaaaa

kimse gelmiyormu yaaaa beni burda yanlız bıraktınız yarın gidiyorum hastaneye çok heyecanlıyım

Kizlar nasilsiniz benim bu zillosum zamanimi cok aliyo size birakmiyo ama hep aklimdasiniz
Mutlucum hadi insallah rabbim bizi sevindirdigi.gibi senide adin gibi mutlu etsin dualarimiz senle
godescim hadi safak sayalim yariladikya gerisi cabuk gelir
elifcim cok gecmis olsun canim ya
Iklim canim ayni sikinti bendede var dis cikardi ikinci geliyo heralde gece 2 saate bi kalkiyo napalim annelik allah bize guc versin onlara harcayalim:)))

kimse gelmiyormu yaaaa beni burda yanlız bıraktınız yarın gidiyorum hastaneye çok heyecanlıyım

canım çok sık geleniyorum kusura bakma lütfen. Ama takipteyim seni. Hasteneye gitmiş olman gerek şuan ne durumdasınız başlıyormusunuz yada başladınızmı güzel haberlerini bekliyorum.

Kizlar nasilsiniz benim bu zillosum zamanimi cok aliyo size birakmiyo ama hep aklimdasiniz
Mutlucum hadi insallah rabbim bizi sevindirdigi.gibi senide adin gibi mutlu etsin dualarimiz senle
godescim hadi safak sayalim yariladikya gerisi cabuk gelir
elifcim cok gecmis olsun canim ya
Iklim canim ayni sikinti bendede var dis cikardi ikinci geliyo heralde gece 2 saate bi kalkiyo napalim annelik allah bize guc versin onlara harcayalim:)))

Tüm zamanını alcak tabi annesi. Yıllladır bunu beklemedikmi :))))))))))))) Maşalllah tombuluma :)
Bizde evet geri sayıma başladık canım yarıyı bitirdik artık. Hayırlısıyla bende bir kucağıma alsam daha ne isterimki....

canım çok sık geleniyorum kusura bakma lütfen. Ama takipteyim seni. Hasteneye gitmiş olman gerek şuan ne durumdasınız başlıyormusunuz yada başladınızmı güzel haberlerini bekliyorum.

başladım canım bugün 4üncü gün çarşamba kontrole gideceğim de pazartesi ve salı atılmam gereken başka bi iğne daha var çatlamayı geciktirici
sizlerden atılanınız varsa eğer gonal f ile arka arkaya atılat-yımmı yoksa sabah birini akşam birini mi atılayım

başladım canım bugün 4üncü gün çarşamba kontrole gideceğim de pazartesi ve salı atılmam gereken başka bi iğne daha var çatlamayı geciktirici
sizlerden atılanınız varsa eğer gonal f ile arka arkaya atılat-yımmı yoksa sabah birini akşam birini mi atılayım

Canım süper başlamış olmana çok sevindim. 4 gün geçmiş bile maşallah valla. Catlatma geçiktiriciyi herkese veriyorlar canım yumurtalar toplanmadan önce çatlamasın diye. Ben gonalf akşam oluyordum gecede çatlatma önleyiciyi oluyordum. AMa sen genede doktoruna sor. Ben bişey farkedeceğini sanmıyorum birkaç saat arayla vurul canım.

Canım süper başlamış olmana çok sevindim. 4 gün geçmiş bile maşallah valla. Catlatma geçiktiriciyi herkese veriyorlar canım yumurtalar toplanmadan önce çatlamasın diye. Ben gonalf akşam oluyordum gecede çatlatma önleyiciyi oluyordum. AMa sen genede doktoruna sor. Ben bişey farkedeceğini sanmıyorum birkaç saat arayla vurul canım.

saol cevabın için kaç gündür okuyorum ama yazamıyorum dün yumoşlar toplandı bugün embriyolog aradı 2 tane iyi gelişen embriyo varmış yarında arayıp bilgi verecekler pazartesi salı transfer olur diye düşünüyorum benden gelişmeler şimdilik bu kadar

X