Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar selam. Biz 12 haftalik olduk artik zaman cabuk geciyor galiba ya. Bazen diyorum hic gecmiyor bazende cabuk geciyor gibi geliyor boyle garip bir duygu iste.
Dun kontrolumuz vardi doktor amcamiz kizim olacagini soyledi. En kucuk prenses geliyor galiba :)

Mutlu tedavin ne durumda canim bilgi versene.

Opuyoruz hepinizi.

daha dönmediler canım bekliyorum heyecanla

canlar napıyosunuz yawww...sinem çok geçmiş olsun canım yaaa..kolik de zor valla benim velet hala uykuda sıkıntılı valla uykuları unuttum gibi bişe:) mutlucum haberlerini vekliyorum canım...ve godesssss :KK54:

canlar napıyosunuz yawww...sinem çok geçmiş olsun canım yaaa..kolik de zor valla benim velet hala uykuda sıkıntılı valla uykuları unuttum gibi bişe:) mutlucum haberlerini vekliyorum canım...ve godesssss :KK54:

hastaneyi aradım haftaya ararız dediler ama haftaya gelmesi gereken kırmızılar çıka geldi bu ne şimdi yaaaaaa neyse

Canim ben iyiyim kizimda iyidir umarim cuma kontrolumuz var. 14+2 olduk teyzesi :)

hastaneyi aradım haftaya ararız dediler ama haftaya gelmesi gereken kırmızılar çıka geldi bu ne şimdi yaaaaaa neyse

Canim hayirlisiyla arasinlar artik ya. Ne kadar cok beklettiler. Bazen regli erken olabilir canim. Heray ayni olmuyor malesef.

Canim hayirlisiyla arasinlar artik ya. Ne kadar cok beklettiler. Bazen regli erken olabilir canim. Heray ayni olmuyor malesef.

aradılar ama önce karındn delerek kamerayla rahime bakacaklarmış
prosedür gereği sanırım
sonrada allahın izni ile
ama şöyle bi sorun var benim aşılamalar raporlu olmuştu devlet hastanesinden fakat tek raporla 3 aşılama olmuştum bu biraz pürüz gibi görünüyor bunu üstüne ne kadar ilaç kullandığıma dair eczaneden ilaç dökümünü istiyorlar onugötürücem cumaya benim bu şekilde sen nasılsın nasıl gidiyor canım

Canim allahtan gecemiz guzel onsuz uyuyo gunduz sabah 9 aciyorum yatana kadar kapattigim gibi kalliyo kapatmasam 1 saat yatiyo yarim saat bakar tekrar yatar surekli uyuyo hayat kurtarici sac kurutmam odaya kaktus alcam radyassonu onlemek icin kisada unittururum insallah:))

aradılar canım bu adetimde arıycam ve rahime bakmak için gün verecekler bi aksilik olmazsa birdaha adetimde başlanabileceğini söylediler canım yaaaa
ooooooooooo sizde 16 haftalık olmuşsunuz
maşallah :)

aradılar canım bu adetimde arıycam ve rahime bakmak için gün verecekler bi aksilik olmazsa birdaha adetimde başlanabileceğini söylediler canım yaaaa
ooooooooooo sizde 16 haftalık olmuşsunuz
maşallah :)

ohhhh be cok sukur canim gelsin o zaman kirmizilarda hayirlisiyla basla tedaviye. insallah hersey cok guzel gecer ve nazli kuzun annesini daha fazla yalniz birakmaz. gelismelerden haberdar et canim. bizde 16 . haftamizi bitirdik cok sukur.

meraba kızlar nasılsınız hamile kalamayan kaç kişi kaldı bakalım:KK54:

yanlış hatırlamıyorsan zeyno ve ben kaldık canım yaaaa
siz napıyosunuz kuzuyla

ben fazla takip edemiyorum kızdan be canım nasıl olalım şuan yürüme çabaları ve diş sıkıntılarıyla mıymıylıkla bu saatte gece uykusundan uyanmalar ağlamalarla uğraşıyoruz geçicek bunlarda yakında inşallah iyiyiz diyelim çok şükür.
sizdende güzel haberler bekliyoruz :KK49::KK49:

kısssslarrr cumartesi hastalandım bugünde aradım hastalandım diye cuma günü ultrason için çağırdılar inş. birdahaki adetimde tüpe başlıcaz

caniimm hic korkma bebegine kavusmak icin attigin ilk adim olarak dusun. insallah cok guzel haberlerle donersin. yarin guzel haberini bekleyecegim.

vauuvvv godesim maşallah kızının gelmesine ne kalmış şurda yarısı bitmiş sayılır ee isim olarak neler düşünüyorsun bakalım merak ediyorum .:nazar::nazar::nazar:

X