Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar eşimi kandırdım :) pelinin resimleri facede :)
haber verim bakın her an silebilirim:)

Ayyy minik prensesim benim. Çok güzel yaaa annesi. Bayıldı teyzesi valla. maşallah kuzuma maşallah yaa
Ohh kokluyorum prensesimi doya doya..

Ayy ben onu yerim oo şimdi mis kokuyodur baal yaa çabalamamıza degiyo valla onun girdiği eve sıkıntı girermi hiç Allah'ın izniyle
Pelinime kocaman

çok teşekkürler teyzeleri çok öpüyoruz sizi amin nazar değmez inşallah

kuşum benim yaaa tekrar maşallahhhhh allah nazarlardan korusun pelinimizi

bizi de korkuttu bugün bizim cimcime, sabah tansiyonum 15 9 a çıktı nabzım 130du, zaten kontrolüm vardı hemen gittik dra, kan idrar tahlili falan, nstye bağladılar, hepsi iyi çıktı şükür, tansiyonumda düştü. dr tansiyonun düşmezse yatırıcaz, serum falan veririz o da indirmezse doğuma alabiliriz dedi ayy çok heyecanlandım, neyseki çok şükür iyiyiz herşey yolunda teyzeleri. 2580 gr olmuş maşallahh ben o kadar beklemiyordum demek gerçektende son ay alıyormuş kiloyu bebek. inşallah böyle giderse ve zamanında olursa kilosu iyi olacak gibi allahın izniyle. gerçi sağlıklı olsunda kilosu hiç önemli değil, bunun en büyük ispatı diğer cimcimemiz pelinimiz

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iklimmmm ben kaçırdım hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

canım çook geçmiş olsun dikkat et kendine maşallah kilosuna kızının ama inan kilo değil de başka şeyler önemli kilo alıyorlar nasıl olsa sağlıklı olsunda kuzun :)
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iklimmmm ben kaçırdım hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
canım bak avatarımdaki kızım :)
İklim Profil resmindeki Pelinmi???

bu resimleri öylesine çekmiştim sonra hemen bunları koydum daha güzelleride var bir dolu .
mesela burdaki avatardaki pelinim meme aranıyordu :)

sağol canım benim. tabikide önemli olan kilosu değil, allahın izniyle sağlıklı eli ayağı düzgün olsun başka birşey istemiyorum. bir de içime hep gününden önce gelecek gibime geliyor, pek rahat durmuyo karnımda sanki sürekli kasıyo karnımı geriliyo içerde, sanki o da bir an önce çıkmak istiyo, inşallah bekler gününü ama ne bileyim içimden her an olabilirmiş gibi geliyo

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy yerim ben onun ağzını burnunu.. KIRK BİN KERE MAŞALLAH
Adı güzel , kendi güzel, Ömrü güzel olsun Prensesin. ALLAH onu bütün kötülüklerden korusun inşallah.

Kizlar belim sırtım çok ağrıyı karnıma regli olucakmisim gibi ağrılar vurup geciyo sürekli değil ama vuruncada sanki regli olucakmisim gibi sizce normalmi korkuyorum
Elif iklim sizinde böyle oldunuzmu kendimi yormadan banyomu yıkadım is yamam için erkenmi ev isini yapamadım kuzenimin eşi yaptı saolsun ben böyle kaç ay yatcam yaa
Birde kizlar inanılmaz salgam suyu iciyorum turşu suyi icsem bu kadar mutlu olurum esime aksamm getirttim 1 lt içtem kendimi firenledim yoksa hepsini bitiricem kizlar ben eksi seyler istiyorum bu durumda kızım mi olucak yani :)))

Son düzenleme:
Offf kizlar nerdesiniz yaa yatmaktan patlıcan bogulucam biyere gidemiyorum ağrılarım var arkadaslara ulaşamıyorum sıkıntıdan patlıcan sinirimden ağlıyorum

ayyy canım kıyamam sinemcim kimseler girmemiş şansına...canım bebiini düşün hayal et oyalan..hep yatma bari ne diyim ki...doktor günün gelse de kese görsek:)

Kustum size giriyorum yoksunuz giriyorum yosuniz((
Ne biliyim niye boyleyim sabaha kadar uyumadım bugün arkadisim geldide rahatladım suan iyiyim

Oy Sinemim.. Kıyamam sana. Canım heyecandan falanda uyuyamazsın sen. Kafanda bin tane soru vardır senin..
Hamile olan Arkadaşlar sana biraz olsun yardımcı olabilir belki, kendi tecrübelerine dayanarak, ben de bilemiyorumki
kuzum ya.. Bu arada bende hala Regl olmadım. Düzensiz oluyorum zatende, şimdi 12 gün falan geçti. Son 11 aydır falan en fazla 2-3 gün
gecikiyordu. Hala bekliyorum Hani zaten ümitsizim, ama şimdi test yaparsam sanki ne bileyim zaten negatif çıkacak.
Böyle olmayıpta beklersem ve birden olursam üzülmem, ama test yaparsam negatif çıkarsa üzülürüm.
Tam psikomanyağım ben ya. Kafaya bakın..

Anaaaa Tickerimda çok hoş muş. 2 sene 2 ay 2 hafta 2 gün lük evliymişem gurbanlar.
Bu arada yarın Test yapıcam. Dua ediverin gali.. öpüldünüz..

Anaaaa Tickerimda çok hoş muş. 2 sene 2 ay 2 hafta 2 gün lük evliymişem gurbanlar.

Canım inanmıyorum 12 gün geçti ve sen hala duruyorsun. Hemen sabahtan yap bari yaa. AY biranda karnım ağrısı heyecan yaptım. İnşallah bu sefer güzel haberler vermek nasip olur canım.
Lütfen hemen bilgi ver bize.

Kustum size giriyorum yoksunuz giriyorum yosuniz((
Ne biliyim niye boyleyim sabaha kadar uyumadım bugün arkadisim geldide rahatladım suan iyiyim

Canım lütfen biraz sakin olmaya çalış. Hem sen niye sürekli yatıyorsunki. Kalk gez dışarı çık. Kendin yormadığın ve ağır bir iş yapmadığın sürece sorun yok tatlım. Kendini kasmana gerek yok. Bebeğinle seninle çok şükür ve hiç bırakmayacak Allahın izniyle.

Ayy hadi durma dualarımız senle canim insalah pozitif çıkarda tedaviye daha gerek duymassin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…