Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Günaydınnnnnnnnnnnn
Sinem hadi kızz son 3 gün 72 saat
bize güzel haber ver iinşallah

Günaydın..... Hayırlı cumalar....
Hayırlı güzel haberlerle iyi bir haftasonu bizi bekliyor olsun inşallah...
öpüyorum hepinizi ich liebe euch

Kızlar beni gülmeyin yanımda kuzenim var an geliyor hamış oldugumu unutuyorum az önce manti yedim çok kötü oldum çok afersiniz kustum midem bulandı manti aklıma geldikçe midem kalkıyor
İlaclardandir dımı erken dımı kizlar belirti olmaz

Canımsın yaa afiyet olsun. Ama mide bulantısı için çok erken tatlım :)))))
Ama sen genede bebeiştendir diyip dikkat et biraz yediklerine :))))

Canım yaa hiç sorma çok iştahım açıldı davul oldum Kemdimi frenliyemiyorum açta duramıyorum midem bupaniyo off bu ilaçların yan etkileri beni mahvediyo

Canım yaa hiç sorma çok iştahım açıldı davul oldum Kemdimi frenliyemiyorum açta duramıyorum midem bupaniyo off bu ilaçların yan etkileri beni mahvediyo

sineeeeeeeeeemmmmmmmmmm şimdi yarınmı yapacan testi yoksa pazartesimiç. Bilgi ver lütfen merak ediyom çook.

Ben yarın istiyorum ama esim Pazartesi diyo neymiş önceki testlerde yanilmis emin olmak için memorial in etilerde kliniği varmış oraya gidicen diyo ona hak vermiyo değilim değerlerimin ilaçlardan olması ben çok korkutuyo off kizlar çok kötüyüm godescim kizlar siz böyle oldugunuzmu ilaçlar beni mahvetti beklemek zaten Allah'tan kuzenim yanımda arada aklıma geliyo yaa kalamassam hamile 1 sene toparlanamam hem ruhen hem fiziken

Son düzenleme:

Canım yarın test yaptırabilsin zaten git kötü bir yerde yaptır demiyoruz memorialdada yaptırabilirsin orası hastane ve haftasonlarıda açık tabiki ama gene siz bilrsiniz. AMa sabırsızla sonuçunu bekliyoruz.
Öyle 1 yıl falan toplanamam diye düşünme canım. Bir sonuç belli olsun ona göre zaten hareket edersin. Ama şunu asla unutma sonuç ne olursa olsun senin için hayırlısı olandır. Kısmeten öte bişe olmuyor. Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım. Zaten tüp bebek yaparken negatiflerini pozitiflerini bilerek bu yola baş koyuyoruz. Dua ederken bile lütfen "mutlaka hamile kalim" diye değil "Allahım hayırlısıysa hamile kalim" diye dua et tatlım.

Kizlar godes adet olcakmus gibi karnım agriyo çok değil başlangıcı gibi neden acaba 2 emriyo vardı biri tutmamada nasıl dusucek bana yazı ne olur sancı yaparmi off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…