Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
vallai haklısın canım yaaaaa zaten kendimi zor tutuyorum ama dediğim gibi borç gırtlağa kadar sağlık olsun napim eşime diyorum

gel gidelim ünv. hast. tüp olmasa bile bi baksın doktor belki diğerinin göremediği bişey vardır eşimde dur şimdi acele etme diyor ama acele etmemek mümkünmü bu haberlerden sonra ayaklanmış durumdayım yani sayısal neyin oynayımda bari tüpe yetecek kadar para çıkasın yeter başka istemiyom fazlasında gözüm yok
evet evet yarın ilk işim sayısal ya da diğer şans oyunlarından oynamak olcak
bu arada çoookkk moralim bozuk bi öğrenci veliim intihar etti ve öldü yaaa çok üzgünüm bildiğinixz gibi değil

Allah ailesine sabır versin canım benim.
Baksana herkesin derdi başka. Biz bir can isterken, insanlar kendi canlarına kıyıyorlar.. Allahım seni bizi doğru yoldan şaşırtma..
Yazık Adamın kimbilir ne derdi vardı..

cabım hepinize güzel dilekelriniz için teşekkürler. geçen sene ne konuşuyorduk şimdi ne konuşuyoruz. inşallah en kısa zamanda dieğrleride katılır ve hep birlikte konuşmaya devam etmeyi nasip eder Allah.

kız bebişten zar zor fırsat bbuldum girdim uykusuzluktan keberiyom heniz alışamadım:)godesimin sonucuna bakim dedim ama daha yazmamışşşşsınnn..kaçta yaptırcan aceba testi...off

kız bebişten zar zor fırsat bbuldum girdim uykusuzluktan keberiyom heniz alışamadım:)godesimin sonucuna bakim dedim ama daha yazmamışşşşsınnn..kaçta yaptırcan aceba testi...off

biraz önce mesaj attı kanı vermiş

bi saat sona falan belli olur:KK51:

Canım benimmmmmmmm Allah yardımcın olsun valla. Prensimiz yaramazlıkmı yapıyormuş. Yormasın benim boncuk gözlü arkadaşımı.

hayalciğim özelden yazamıyorum 100 mesajım dolmadığı için. evet benim canım.

godesin sonucu yüzde 93 artmış yani yüzde binbeşyüz hamileeeeeeeeeeeeeeee:KK49:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

godesin sonucu yüzde 93 artmış yani yüzde binbeşyüz hamileeeeeeeeeeeeeeee:KK49:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ohhhh allahıma şükür yaaa...:nazar:
kız elif ne çetrefilli yazmışın öle %93 falan :)kaç çıkmış onu yazsana illa hesap kitap mı yaptırcan bacım zaten kafa binbeşyüz:)

yaaaa ben yazamadan hemen yazmış gene ufaklık yaaa
değerim 163 canımlarım benim çok şükür

yaaaa ben yazamadan hemen yazmış gene ufaklık yaaa
değerim 163 canımlarım benim çok şükür

hadi gözün aydın canım benimmmmmm:KK66::KK66::KK66: çoookkkkkkkk sevindim allah tamamına erdirsin, oyyy oyyy en miniğimiz seninki şuanda, yerim ben onuu:emir_bebek: kendine çook ama çookk dikkate et tatlım, en riskli dönemlerin şu anda, boşver iş güç hepsini bırak, bir yemek yap yeter, valla ben öyleydim, hala hazırda daha salmadım kendimi, öyle süpürge falan yaptırmıyor eşim, annemler bana. allaha emanet olun bitanem.

hadi gözün aydın canım benimmmmmm:KK66::KK66::KK66: çoookkkkkkkk sevindim allah tamamına erdirsin, oyyy oyyy en miniğimiz seninki şuanda, yerim ben onuu:emir_bebek: kendine çook ama çookk dikkate et tatlım, en riskli dönemlerin şu anda, boşver iş güç hepsini bırak, bir yemek yap yeter, valla ben öyleydim, hala hazırda daha salmadım kendimi, öyle süpürge falan yaptırmıyor eşim, annemler bana. allaha emanet olun bitanem.

Canım çok teşekkür ederim yaaaa. İnşallah böylede devam eder. Kalp atışını duymadan bana rahat yok :)))

ya bişi diycem benim galiba göbeğim büyüyo :KK60:

kalçamm göbek bölgem büyüdükçe kendimmi tanıyamıyorum:KK37:

X