Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godeessss çok mutluyum yaaaa
darısı başımıza allahım bu 2011 ne güzel bir yıl
bende ümitleniyorum ama boş duruncada olmuyo kocayı kandırabilsem
hemen gitcem yaaaa
allahım bizimde yüzümüze gül yarabbim ne olur wsen büyüksün sen yaradansın
her şeyin hayırlısını sen verirsin

godeessss çok mutluyum yaaaa
darısı başımıza allahım bu 2011 ne güzel bir yıl
bende ümitleniyorum ama boş duruncada olmuyo kocayı kandırabilsem
hemen gitcem yaaaa
allahım bizimde yüzümüze gül yarabbim ne olur wsen büyüksün sen yaradansın
her şeyin hayırlısını sen verirsin

Canım darısı başınıza inşallah. Zamanı gelen bu güzel duyguyu yaşıyor. İnşallah sizler içinde doğru zaman gelmiştir tatlım.
herşeyin hayırlısı.

alta varya bebeiş senin günü yazıyor hani kaç haftalaık olduğu falan lilypie sitesini açtım ama nereye ne yazcam kafam karıştı :) neyse kalsın

dur ben onu ayrıntılı bi şekilde yazmıştım hemen sana kopyalıyım

http://lilypie.com/
ben sana üşenmeden en başından anlatıyım
ilk sayfada materniy&pregnancy yere tıkla
ordan ikinci resme tıkla days and week yazar oraya.
ordan uzun yada kısa çizelgeyi seç next e tıkla
çizelgeni seç yine next e tıkla
yukardaki ilk tarihe muhtemel doğum tarihini yaz
alttaki tarihe son adet tarihini yaz
bayrakların altındaki kutucuğa istediğin sözü yaz next e tıkla
çizelgenin altında HTML nin yanında Image URL buna tıkla
ordan The Ticker URL : altındaki adresi kopyaala
profiline yapıştır

Son düzenleme:
bunu başka topikten bi arkadaşa yazmıştım

sen de yap beni sinir etme öle heveslenmiyim diyerek:KK57:

godes hayırlı uğurlu olsun oh dedim en sonunda yaa..allah tamamına erdirsin inşallah...valla muradıma erdim:)

Canımsın benim yaaa. Ben ohh diyemedim ama hala ne zaman kalp atışı duyarım tatlım o zaman ohh diyeceğim bende.
:KK71::KK71::KK71::KK71:

nası geçtiğini bilmeden bebişini kucağına alınca görürsün oh demeyi:) herşey çok güzel olur inşallah godesim benim..rabbim gönlüne göre versin inşallah..öle sevindim ki yazacak bişe bulamıyorum..senin için ikiz ikiz die dua ediyodum ama doğurduktan sonra tabi rabbim senin istediğini versin ama tek daha mantıklı geldi:)teki bilem mayfetti beni ikizi düşünemiyorum

nası geçtiğini bilmeden bebişini kucağına alınca görürsün oh demeyi:) herşey çok güzel olur inşallah godesim benim..rabbim gönlüne göre versin inşallah..öle sevindim ki yazacak bişe bulamıyorum..senin için ikiz ikiz die dua ediyodum ama doğurduktan sonra tabi rabbim senin istediğini versin ama tek daha mantıklı geldi:)teki bilem mayfetti beni ikizi düşünemiyorum

canım benim yaaa. Amin inşallah herşey böyle güzel gider. Canım ikiz çok zor olduğunu kuzenimden biliyorum onun cimcimeler var 3 yaşında kız nerdeyse bir aralar intihar edecekti o derece kötü olmuştu. En güzeli tek olsun ttalım yaa. Bak prensimiz seni nasılda yoruyor tek olmasına rağmen. Maşallah onada :nazar::nazar:

Off ya godes sana kocaman maşallah koyucam ama ifadelim yazdığım an kayboluyor yaa Simgeler var

X