Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet canım banada normalde 1 ay sonra demişti, ben 15 gün sonra yaptırsam olur mu kontrol sürem geçmesin diye dedim, oda olur tabi dedi şeker yüklemesi için. perşembe sabahı gidicem randevu aldım. ayyyyy o ayrıntılı bambaşka birşey yaa en çok onu çekerken duygulandım ben, müthiş birşeyy yaa, resmenn görüyorsun bebişi:)) resmini ve cdsini verirler zaten:emir_bebek::nazar: pıt pıtlarıda hissetmiyorum derkenn dün maşallah hiç durmadı, başladı artık galiba:nazar::emir_bebek::nazar: bir de göbek deliğim bayağı bir küçüldü hiç kalmadı nerdeyse:))

canım ya ayrıntılı süper demişsin bu cumartesi gidicez çok heyecan yaptım sonuçta iyi olsun inşallahbana cdyi her kontrolde verdi son gittiğimdede foto verdi 4d li.o pıt pıtlarda müthiş ya ben elimi koyduğum an ellede hissediyorum artık:KK70:
aa seninki mküçülmüş benimki derinleşti ilerde düm düz olucak ama :KK9:

Godesiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh dayanamadım yazdım kızlar aslında hep hep hep okuyorum ama yazmıyorum godesim allahım inşallahhhhhhhhhhh sonuna kadar götütür 9 ay 11. Güne kadar=)))))tebriklerrrrrr .......godesim ve kızlar bende başladım tüp bebeğe bursa da ama ordan 12 saat yolculuk yapacam napacamı bilemiyorum godesim 1 hafta yatıp gitsem nolurki yahu=)))çok yaptırasım var bu ay yaaaaa...... :KK9:
Canım hadi hayırlısı olsun tatlım. Tabikide 1 hafta bir dinlenme yeter tabikide. Kendini yormadığın sürece ağır iş yapmadığn sürece sorun yok tatlım. Hadi hayırlısı olsun. Güzel haberler vermek nasip olsun inşallah..
oyyy oyyyyyyy bitanem canım arkadaşım benim yaaaa eveettttttt hamişiiz şaka makaa yaaaaaaaa:nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: şu çarşambada bir geçsin tam sevineceğim.

Godesiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh dayanamadım yazdım kızlar aslında hep hep hep okuyorum ama yazmıyorum godesim allahım inşallahhhhhhhhhhh sonuna kadar götütür 9 ay 11. Güne kadar=)))))tebriklerrrrrr .......godesim ve kızlar bende başladım tüp bebeğe bursa da ama ordan 12 saat yolculuk yapacam napacamı bilemiyorum godesim 1 hafta yatıp gitsem nolurki yahu=)))çok yaptırasım var bu ay yaaaaa...... :KK9:

seninde tedavin hayırlı uğurlu olur inş sudecim, yaa aslında imkanın varsa 2-3 gün kadar kalsan, direk 12 saat yolculuk tehlikeli olabilir tutunma açısından heleki sallanman falan ne bileyim bence pek mantıklı değil, bi otel ayarlayın bence kalacak yeriniz olmasa bile bir kaç günlüğüne.

Canım hadi hayırlısı olsun tatlım. Tabikide 1 hafta bir dinlenme yeter tabikide. Kendini yormadığın sürece ağır iş yapmadığn sürece sorun yok tatlım. Hadi hayırlısı olsun. Güzel haberler vermek nasip olsun inşallah..

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: şu çarşambada bir geçsin tam sevineceğim.

yaaa maşallahın var değerin iyi sen niye gönlünü karartıyorsunki bu çarşambayı beklemekle. allahın izniyle herşey yolunda gözüküyor. yani değerin düşündürücü bir değer değil gününe göre olması gerektiği gibi. anını yaşa gönlünü karartma bebişide üzmee annesi yaaa sağlıklı bir şekilde yerleşecek yerine:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

tebriklerrrrrrrrrr:nazar::nazar::nazar: ALLAH kucagina almayi nasip eder insallah sizleri seni takip ediyordum yilmadan tedavine sabirla devam ediyordun sabrinada hayrandim hatta..sabrin sonu selametmis demek bi 10 gun dür girememistim neler olmus meger bizlerede umut oldun demekki herseyin zamani var umarim rabbim bizlerinde yüzünu guldurur dularinizi eksik etmeyin ....lütfn...ALLAH a EMANET OLUN...

Zeynocum yazını şimdi gördüm nasılsın canım ben tedavi bilmiyorum valla esimle burdaki arkadaslardan bahsettim heran bende size Tup bebek tedavisindeyim diyebilirim kısmet esim Eylül gibi düşünüyor
İyiyim tatlım.. Hayırlısı olsun inşallah Sinemcim..
Sıra bendeeee sıra bende kızlar bende haziranda kalıyım yaaaaa nolur ya kalıyım ya kalıyımmm :KK66: :KK49:

Tedavin hayırlı uğurlu olsun Sudecim. İnşallah sende bebişine kavuşursun.. :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım ya ayrıntılı süper demişsin bu cumartesi gidicez çok heyecan yaptım sonuçta iyi olsun inşallahbana cdyi her kontrolde verdi son gittiğimdede foto verdi 4d li.o pıt pıtlarda müthiş ya ben elimi koyduğum an ellede hissediyorum artık:KK70:
aa seninki mküçülmüş benimki derinleşti ilerde düm düz olucak ama :KK9:

gerçektende süper canım kalp kapakçıklarına kadar her organını dr tek tek inceleyip söylüyo,, ve ben her bir ayrıntıya indiğinde çok şükür ettim, yaa inanabiliyor musun göz bebekleriine kadar görebiliyorlar:)))
işte benimkide içe doğru derinleşti, delikte derine indikçe küçülüyo. canım yaaa bizde şaka maka yarıladık, bir bu kadar daha geçsede allahın izniyle kavuşsak yavrularımıza, bazen o kadar sabırsızlanıyorumki çok merak ediyorum meleğimi:)))

:KK52::KK52::KK52:godessssss canımmmmm çok mutluoldum yaa içimde kelebekler uçuşmaya başladı allah tamamına
erdirsin canım çok sevindim bu mutluluğu yaşamak bizede naxip olsun :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlar

beni bu isimle tanımazsınız. yeni nick aldım bazı nedenelrden dolayı . a...n. inşallah anlamışsınızdır. uzun zamandır yazmadım sizlere ama takip ediyorum. tüp bebekte negatifi görmek büyük bir moral bozukluğu yaptı.
tüp bebek sonrası 2.reglimi olmadım gecikti. bir 9 gün kadar bekledikten sonra doktora gittim. hamileymişim. çok şaşırdım. tüp bebekte aldığımız ilaçlar nedeni ile reglim gecikti diye düşünüyordum. o nedenle hiç test yapmaya bile gerek duymadım. godesede sordum sende de böyle gecikme olmuşmuydu diye. aslında daha önce yazacaktım ama godesin haberini bekleyim dedim. Allah'a şükürler olsun ondanda güzel haber aldık.
benim biraz sıkıntım oldu öğrendim 2 gün sonra lekelenmem oldu. şimdi evde raporluyum yatıyorum. inşalah birşey olmaz. bana dua edin. hepinizi öpüyorum.

merhaba kızlar

beni bu isimle tanımazsınız. yeni nick aldım bazı nedenelrden dolayı . a...n. inşallah anlamışsınızdır. uzun zamandır yazmadım sizlere ama takip ediyorum. tüp bebekte negatifi görmek büyük bir moral bozukluğu yaptı.
tüp bebek sonrası 2.reglimi olmadım gecikti. bir 9 gün kadar bekledikten sonra doktora gittim. hamileymişim. çok şaşırdım. tüp bebekte aldığımız ilaçlar nedeni ile reglim gecikti diye düşünüyordum. o nedenle hiç test yapmaya bile gerek duymadım. godesede sordum sende de böyle gecikme olmuşmuydu diye. aslında daha önce yazacaktım ama godesin haberini bekleyim dedim. Allah'a şükürler olsun ondanda güzel haber aldık.
benim biraz sıkıntım oldu öğrendim 2 gün sonra lekelenmem oldu. şimdi evde raporluyum yatıyorum. inşalah birşey olmaz. bana dua edin. hepinizi öpüyorum.

yaaa çok güzel bi haber buu:KK49:
çok sevindim ne güzel süpriz olmuş
Allah tamamına erdirsin inşallah kötü bişi olmaz kanamaların geçer ve 9 ayın sonunda bebeğini kucağına alırsın
ne güzel haberler alıyoruz Allaha şükür:KK49:

merhaba kızlar

Ne kadar güzel bir haber bu.. Canım gözün aydın. Bebişin sana sımsıkı tutunsun inşallah.. :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

MUTLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
SİNEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Kalkın bakem gidiyoruz... Tedavi olmaya gidiyoruz. Bizim bir an önce hamile kalmamız lazım. Demedi demeyin bu hamileler bizi bırakıp kaçacak yoksam heeee:KK53::KK53:
:KK33::KK33::KK33::KK33:

MUTLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
SİNEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Kalkın bakem gidiyoruz... Tedavi olmaya gidiyoruz. Bizim bir an önce hamile kalmamız lazım. Demedi demeyin bu hamileler bizi bırakıp kaçacak yoksam heeee:KK53::KK53:

vallai haklısın canım yaaaaa zaten kendimi zor tutuyorum ama dediğim gibi borç gırtlağa kadar sağlık olsun napim eşime diyorum

gel gidelim ünv. hast. tüp olmasa bile bi baksın doktor belki diğerinin göremediği bişey vardır eşimde dur şimdi acele etme diyor ama acele etmemek mümkünmü bu haberlerden sonra ayaklanmış durumdayım yani sayısal neyin oynayımda bari tüpe yetecek kadar para çıkasın yeter başka istemiyom fazlasında gözüm yok
evet evet yarın ilk işim sayısal ya da diğer şans oyunlarından oynamak olcak
bu arada çoookkk moralim bozuk bi öğrenci veliim intihar etti ve öldü yaaa çok üzgünüm bildiğinixz gibi değil

merhaba kızlar

Süprizin böylesi maşallah canimallah tamını erdirsin insalah sağlıklı bı sekilde Rabbim kucağını almayı nAsip etsin

MUTLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
SİNEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Valla bacım doğru diyon bı biz kaldık hem onlar biyere gidemezler teyzeleri olarak yeğenlerimizi bizden haberdar etmeliler :)))

X