Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar yok yok böyle olmucak bende tup bebek yaptiricam esim Eylül diyo ben 1 sene daha bekliyelim diyorum
Sizce neyapiyim korkuyorum yaa tutmasa

Kizlar yok yok böyle olmucak bende tup bebek yaptiricam esim Eylül diyo ben 1 sene daha bekliyelim diyorum

canım dinle eşini eylüle yaptır allah büyük sen yap gerisi ona kalmış hadi inşallah sendende alalım güzel haberii

canım benim ya içinizde şüphe olmasın rahat olun daha ne olsun ayol :) ben 2. yaptırmadım bile valla 15 gün sonra keseyi gördüm seninde öyle olucak inşallah
boşver canım anıların yeri gerilerde kalıyor sen önüne bak

sinem istiyorsan dene canım belki senin kısmetinde tüp bebektir Allah büyük

Belkide elifcim bakalım hayırlısı
Yaa kizlar benim ifadeler nmesen yazımdan sonra yok oluyo yani cevap yazmadan orada bir harf girdiğim an yok oluyo neden acaba

çok mutluyum...zor yazıyorum bebiş bırakmıyo....godeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssss oleeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tebbriklerr...elhamdulillah..

çok mutluyum...zor yazıyorum bebiş bırakmıyo....godeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssss oleeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tebbriklerr...elhamdulillah..

Canim cok tesekkur ederim bitanem. Bak sana demistim ya prensimizin 40 i cikmadan yetisebilirim diye galiba yetistim canim :)))

Sinemcim bencede fazla bekleme.. Nasip kısmet, tutarmı tutmazmı onu Allah bilir ama fazla vakit kaybetme istersen..
Bunu diyende hiç bişey yapmadan bekleyen Zeyno
Hayırlısı olsun hakkımızda canım.
Ben hala inanamıyorum.. Godes nasıl bir duygu biraz anlatsana canım benim?? Ailene söyledinmi? Tüp Bebek tedavisi gördüğünü biliyorlarmı?

canlarım değerim 84 çıktı. Doktorum iyi dedi. Şimdilik hamileyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm
Çarşamba tekrar test yapacağız.

godes tebrik ederim ALLAHIM analı babalı büyütsün darısı başımıza olsun İNŞALLAH

dr bulent baysal mı hangi has. yaptırdın

Canım inan bebeğine kavuşma duygusyla yapılan tüm uğraş caba acı sıkıntı çektiğin ne varsa inan değiyor. Eğer birşeyi çok istiyorsan beklemekle olmaz gerekirse ulaşmak için tırnaklarınla uğraşacaksın. Ben senin denemeni istiyorum tatlım. Hiç belli olmaz belki de tüp vesile olur bebeğine kavuşmana. Hakkında hayırlısı olsun tatlım.
Haklısın tatlım ama insan yasadıklarını unutumayıyor ya çarşambadaa güzel çıksın değerim biraz daha rahatlayacağım tabikide. Hakkımda hayırlsı neyse oö olsun inşallah.
Canım bomboşum duygu falan yok valla. Eşimle çarşamba gününee kitlendik. İnşallah oda güzel çıkar.
Annemler hiç bir şey bilmiyor canım hala söylemedik tüp bebek yaptığımızı söylemeyede niyetim yok. Bu saatten sonrada hiç öenmi yok tüp yada norm al olması yeterki bebeğim benimle olsun. Kalpa tışı duymadanda kimseye söylemeyeceğiz. Tam emin olalım ötle söyleyeceğiz canımcım.
godes tebrik ederim ALLAHIM analı babalı büyütsün darısı başımıza olsun İNŞALLAH

dr bulent baysal mı hangi has. yaptırdın
Canım Çok teşekkür ederim. Darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Evet canım doktorum Bülent Baysal. Metropolitan Florance hastesinde yapıyor doktorum. Tavsiye ederim.

Bende öyle düşünüyorum tüp veya normal.. Bebişim gelsinde gerisi boş. Sağlıklı olsun yeter...

Zeynocum yazını şimdi gördüm nasılsın canım ben tedavi bilmiyorum valla esimle burdaki arkadaslardan bahsettim heran bende size Tup bebek tedavisindeyim diyebilirim kısmet esim Eylül gibi düşünüyor

hadiyin kızlar sıra size geldi artık godesten sonrada sırayla hepiniz tadıcaksınız bunları tek bir kişi bile kalmıycak inş sonrada bebeklerden bahsedicez bebekli bir topik açıcaz vee orda devam edicez allahın izniyle

oohhhh ohhhhhhhh coşmuş burası herkes burda, kutlamamı varrrrr

inşallaaahhhhh canım allahım tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu..

Godesiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm allahhhhhhhhhhhhhhhhhhh dayanamadım yazdım kızlar aslında hep hep hep okuyorum ama yazmıyorum godesim allahım inşallahhhhhhhhhhh sonuna kadar götütür 9 ay 11. Güne kadar=)))))tebriklerrrrrr .......godesim ve kızlar bende başladım tüp bebeğe bursa da ama ordan 12 saat yolculuk yapacam napacamı bilemiyorum godesim 1 hafta yatıp gitsem nolurki yahu=)))çok yaptırasım var bu ay yaaaaa......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…