Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kıssslaaaaarrr meraba sizi unuttum sanmayın hep aklımdasınız.fekat bu bit kadar velet canımı okuyo benim..uykusuzluktan depresyona giriyodum az kalsın kızlar valla kendimden korktum 2 3 gün neredeyse hiç uyuyamadım o yüzden bi acayip olmuştum..bebişin ağlama sesinden falan midem bulanmaya başlamıştı.sürekli ağlıyodum.neyseki bi iki gündür biraz iyiyim.bebiş aslında uslu ama sütüm hiç yetmiyo az.aç kalınca da sürekli 7 / 24 memede kalmak istiyo..buna can mı dayanır.zaten lohusa halimde hiç yatamadan 1 hafta boyunca hergün hastanedeydim.eve gelince de böle oldu..şimdi mecbur biraz ek gıdaya mamaya başladık da gece 3 saat falan uyuyorum onunla ayakta duruyorum.bi de cevşen okuyorum içimi ferahlatıyo..bizden böle..doğum maceramı uzun uzun anlatcam ama müsait diilim..

godesimden haber varmı die baktım yokmuş..dualarm onunla...

sinem zeyno godes hayret aynı anda burda buluşmamız uzun zamandır
denk gelmemişti.........

canlarım benim çok sağolun yaa nasılda merak etmişsiniz. İnanın bende isin kadar heyecan yok o kadar alıştımki negatif almaya o yüzden gene hazırım. Herşeyin kısmet olduğunu çok iyi biliyorum zaten doğru zaman geldiğinde mutlaka olacak o yüzden çok rahatım canlarım.
Aslında yarın benim test günüm fakat yarın sabah kahvaltıya kuzenime gidicem ordanda babamlara malum babalar günü. O yüzden günümü zehir etmek istemedim negatifi görüp :))))))))) o yüzden pazartesi günü test yapmaya karar verdim tabi o zaman kadar regli olmazsam çünkü karnım ağrıyor .
Sizleri kocaman öpuyorum. Pazartesi sonucu alır almaz size yazacağım. Hepinizi öpüyorum.

Çok doğru dusunmussun godescim hayırlısı artık
Hii burarada basta babam olmak üzere bütün babaların babalar gunünü kutlarım

belki eşine babalar günü hediyesi verirdin yest sonucunu

Ay bir heyecanla geldim bakmaya sormayın.. Nerdesin Godescim...
Bu sefer tuttu galiba, içimden öyle geliyor..

godessssssss canımmmmmm hadi amaaaa meraktan çatladım valla:97:

evet canım banada normalde 1 ay sonra demişti, ben 15 gün sonra yaptırsam olur mu kontrol sürem geçmesin diye dedim, oda olur tabi dedi şeker yüklemesi için. perşembe sabahı gidicem randevu aldım. ayyyyy o ayrıntılı bambaşka birşey yaa en çok onu çekerken duygulandım ben, müthiş birşeyy yaa, resmenn görüyorsun bebişi:)) resmini ve cdsini verirler zaten pıt pıtlarıda hissetmiyorum derkenn dün maşallah hiç durmadı, başladı artık galiba bir de göbek deliğim bayağı bir küçüldü hiç kalmadı nerdeyse:))

veeee godesssssss te bebek bekliyor artıkkkk
ay çooooookk sevindim çok şükür oluyor işte teker teker hepimize yaşatsın ühü ühü çok duygulandımmmmm
godescim hadi hemen gel ve anlat nasıl bir duygu

veeee godesssssss te bebek bekliyor artıkkkk
ay çooooookk sevindim çok şükür oluyor işte teker teker hepimize yaşatsın ühü ühü çok duygulandımmmmm
godescim hadi hemen gel ve anlat nasıl bir duygu

ona kalsa o halaa inanmıyo

84 var demek daha ne istiyor benim 89 idi bence kessin var hiç şüphe duymasın
ve 15 gün sonrada keseyi görüceeeekkkkk

canlarım değerim 84 çıktı. Doktorum iyi dedi. Şimdilik hamileyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm
Çarşamba tekrar test yapacağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…