Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

maviş maviş ne güzel olur inşallah gönlünüze göre versin yavrunuzu başta sağlıkla inşallah.
tabi haver veririm canım

oyy oyyy maşallah:)) demek 13 aralık muhtemel doğum tarihi:) benimde 15 kasım, iklim ben sen peşpeşe olacağız:)) iklimin kırkı çıkacak sen doğuracaksın:))) benimde 1 aylık olacak allah kısmet ederse.
ay peş peşe heee duygulandım yahu meraklar edilicek ne oldu acaba haber varmı doğum yaptımı vs

canım site kendisi belli aralıkla temizliyor ağırlık gitsin diye öyle de olabilir

iklim pipiyi gördünmü yazmayı unutmaaa

ayy bende duygulandım önce sen sona byyy sona ben sıra sıra doğumlar sanki hiç olmucak hiç bu konulara giremicekmişim gibi gelirken şimdi doğumdan bahsediyoruz Allah isteyen herkese biran önce nasip etsin inş.
geçen yıl bu zamanlar 2. aşılamamı yaptırmış gün sayıyordum ne günler geçti yaa:85::85:

eliff hee gördük pipiyi
kızııımmm oluyoomuuşşşşş kızmışşşş yüzde yüz dedi

eliff hee gördük pipiyi
kızııımmm oluyoomuuşşşşş kızmışşşş yüzde yüz dedi

canım çok sevindim valla. Annaler gününü beklemiş kendini tam göstermek için süpriz yaptı annesi sana Bak senin kız çok zilli olacak şimdiden oynatyamaya başladı. Maşalahh ona yerim onu ben

canım çok sevindim valla. Annaler gününü beklemiş kendini tam göstermek için süpriz yaptı annesi sana Bak senin kız çok zilli olacak şimdiden oynatyamaya başladı. Maşalahh ona yerim onu ben

canım teşekkür ederim erkeğe nası alışmışız biz ama erkekti o deyip duruyoruz ama dr çok emin hayırlısı olsun bakalım ..
geçen sene bugün hüngür hüngür ağlardım ben ne zaman anne olucam diye hoş yine ağlıyorum bugün hepimize nasip etsin yaradan ..
zilli bizi oynatıcak belli oldu şimdiden

ayyy iklim öle şaşırdım ki:)hayırlısı olsun bakalım..işte benim doktor varya 16 olmadan sölememişti ısrar ettiğim halde yanılma payı çok demişti.en son gittiğimde pipinin resmini çekip verdi
nolcekse:)

aaaa çok şaşırdım
oğlum oğlum diyordun zilli kancık çıktı
hadi bakalım hayırlısı olsun kokoşlar

kızlar saolun vallahi bende yeni alıştım gibi :)
hayırlısı inşallah

arkadaşlar çok kötü günler geçiriyorum allahıma çok şükür yinede ama dün otururken birden şişeden su boşalırcasına kan geldi battı her yer o kdadr çok yani. hemen acile gittik bebek iyi çok şükür kıpırdanıyordu, kese dışşından göbek bağının bağlandığı taraftsn bi kılcal damar çatlamış, 4 saat hastanede yattım bi serum verdiler, iğne fitil falan eve geldim uyudum, bu sabah normal kontrolüm vardı druma, o da bebek iyi maşallah bunca şeye iyi dayandı dedi. şuandada kanamam var daha kesilmedi ama çok az, çoğalırsa bir fitil verdi. yani böyle kızlar çok korkuyorum yavruma birşey olmasın rabbim korusun onu. hep yatıyorum dünden beri, sonuçta risk var yinede. buarada ikili testimde iyi çıkmış risk grubuna girmemiş çok şükür.
iklimcim vay bee demek daha kaptırmamak lazım benimkide erkeğe dönermiş, kısmet amaannn vallahi sağlık en önemlisi bak halime, hep onda aklım iyi olsun onu etkilemesin diye, cinsiyeti falan unuttum bile..

canım çok çok geçmiş olsun çok şükür bebek iyiymiş bak görüyoruz işte bir anda herşey olabiliyor allah korusun bu son olsun inşallah sağlıkla gelsin minişin

ayyy canım benim yaa çok geçmiş olsun ..benim de kanamam olmuştu hamileliğin başında seninki gibi çok değil yani akacak kadar değildi ama kıpkırmızı çamaşırımı tamamen batırmıştı.allahın izniyle bişe olmaz çok germe kendini ama dikkat et tamam mı.sakın hiç bi iş yapma.yatak istirahati yap ayağa kalkma tuvaletten tuvalete kalk.biraz sabret.doktor bana yatıcaksın demişti.allah yardımcın olsun allah şifa versin canım

hayalbaz naber canım isim işini ne yaptınız
biz erkekse kaan diyorduk
kızımız olucakmış kısmetse ama hiç bir ismi beğenemiyoruz IŞIL iyi gibi ama :26:

hayalbaz naber canım isim işini ne yaptınız
biz erkekse kaan diyorduk
kızımız olucakmış kısmetse ama hiç bir ismi beğenemiyoruz IŞIL iyi gibi ama :26:

ay daha karar veremedik biz yaa ama selim olacak gibi görünüyo...siz tabi şimdi erkekten kıza dönünce isim konusunda da şaştınız dimi:)daha vaktiniz düşünürsünüz de biz karar versek iyi olcek

ay daha karar veremedik biz yaa ama selim olacak gibi görünüyo...siz tabi şimdi erkekten kıza dönünce isim konusunda da şaştınız dimi:)daha vaktiniz düşünürsünüz de biz karar versek iyi olcek

selim güzel aslında canım hem pek koyanda yok bu yöndende iyi koyun gitsin :) ama ne kaldı isim bulmalısın artık :))
bizim var vaktimiz daha ama belli olsun be eşime beğendiremiyorum ne isimler sayıyorum hayır olmaz cık .kız isimsiz kalıcak

canım çok çok geçmiş olsun çok şükür bebek iyiymiş bak görüyoruz işte bir anda herşey olabiliyor allah korusun bu son olsun inşallah sağlıkla gelsin minişin

çok sağolun canlarım, çok zor yaa hep kuzuma birşey olmasından korkuyorum, dünden beri ilk günkü gibi olmadı zaten, şuanda idrarımı yaptıktan sonra tuvalet kağıdına sürülüyo biraz, yani öyle kanamam yok çok şükür. inşallahta yarına kadar geçer tamamen, ve bir daha hiç olmaz. evet hayalbazcım seninde hafif kanama geçirdiğini hatırlıyorum. allahım büyük yavrularımızı bize bağışlasın.
iklimmm bu arada sana balık hapı verdimi dr bana 3 vitamin bir tanede balık yağı hapı verdi, o da nasıl kilo yapıyoo, ama ne yapalım bebişler iyi olsunda şifa olsunda onlara ne yapalım doğumdan sonra veririz inş. kiii inşallah allahım hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsin, böyle şeyler yaşayınca insan anlıyoki her an her şey olabilir gerçektende allaha emanet yavrularımız.
öpüyorum sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…