Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Nazar değmesin size canlarım benim..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Yazdıklarınızı takip ederken dalmış gitmişim hayal dünyama.. Bende bir gün böyle güzel şeyler yazacakmıyım buraya? İnşallah diyorum, inşallah Rabbim banada nasip eder..
:KK16:

canım benim yazıcaksın elbette seninlede şöyle oldu böyle oldu diye ne güzel sohpetler edicez
ve bişey söyliyimmi sanki olmuyo değilmişte istediğim an olmuş gibi unuttum sanki hiç ben niye olmuyo diye üzülmemişim gibi silip atıyosun bu kederi en yakın zamanda canım az daha sabır :KK54:

hamile arkadaşlar hamile olduğunuzu öğrenmeden önce sol kasıkta bıcak saplanması gibi ağrı hissettinizmi birde hareket ettikçe karnın alt bölgesinde ağrı

ben büyüsün karnım hemen koycam hemen hemenn:KK69:

ya bu arada bugun ne güzel gidiyordum dr a aradılar şimdi dr çok yoğunmuş yarın sabaha kalmış randevum falanfilan
dünde saat ikide olan randevumu dörde almışlardı offffff ya uzattıkça uzatıyorlar
heryer randevulu randevu alsam yine pazartesiye kalcak offff:KK57::KK57::KK57: sinirlendim şimdiii:63:

he he inandım kesin koyarsın zaten :KK53:
ya bişey anlamadım senin randevulardan neyse sabırla bekle ne zamansa ne zamn artık :KK49:

he he inandım kesin koyarsın zaten :KK53:
ya bişey anlamadım senin randevulardan neyse sabırla bekle ne zamansa ne zamn artık :KK49:

aşılamadan sonra sol kasıkta bıçak saplanması gibi ağrısı olan varmı hamile arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

kızlaarrrr 2 gündür giremedim yazamadım, cimcimemmmm benimleee:nazar::emir_bebek::nazar: dr kıza benziyor dedi, tabi yüzde yüz değil tabi ama kız dedi. kuzum benim yaaa annesine arkadaş yoldaş geliyo allahın izniyle prensesim benim. tabi kız erkek hiç önemi yok önemli olan eli ayağı düzgün sağlıklı olsun ama benim gönlüm kızdaydı hep:)))))

aşılamadan sonra sol kasıkta bıçak saplanması gibi ağrısı olan varmı hamile arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

rosemmcim benim kasığımda hiç ağrım olmadı ama karnımın altına eğilince ve ani hareket edince bıçak saplanması giriyordu ve belim ağrıyordu. herkeste belirti farklı olur sen yinede çok kafanı bulandırma. sonucun ne zaman??

kızlaarrrr 2 gündür giremedim yazamadım, cimcimemmmm benimleee:nazar::emir_bebek::nazar: dr kıza benziyor dedi, tabi yüzde yüz değil tabi ama kız dedi. kuzum benim yaaa annesine arkadaş yoldaş geliyo allahın izniyle prensesim benim. tabi kız erkek hiç önemi yok önemli olan eli ayağı düzgün sağlıklı olsun ama benim gönlüm kızdaydı hep:)))))

çok sevindimmmm:KK66::KK66::KK66:
hayırlısı olsun tabikide ama öğrenince bi farklı oluyo insan dimi ayy bi kokoş anne ve kızı daha:KK12::KK12:

bende bugun burda anlaşmalı bi hastaneye başladım miniğimi gördüm 2 cm olmuş koocaamannn olmuşş:KK1:
herşey iyi yolunda suyu falan dedi kalbi pıt pıt atıyodu yine:KK69:
13 aralık d. günümüz:nazar:
pazarteside tüpçü dr umuza gitcez :KK16:
bu kadar :emir_bebek::nazar:

aşılama değildi benim ama dediğin gibi ilişkiden bir hafta sonra kasık ağrısı karın ağrısı ayağa kalkarken bçak sapması kesmesi gibi çok ağrılarım oldu benim..

ay ay ay maşallah maşallah bi cimcime geliyo desene senin gibi sarışın olur inşallah :))
canım banada dr erkek dedi ama kesin değil bugün belli olucak tam olarak ay heyecan bastı :KK69:

bende bugun burda anlaşmalı bi hastaneye başladım miniğimi gördüm 2 cm olmuş koocaamannn olmuşş:KK1:

işte buna sevindim canım en azından belli biyerin olur oy maşallah 2 cm demek kocaman gerçekten :KK1: yerim ben onu 13 aralık büyük gün :KK69: :nazar::nazar:

kızlar az önce ilk sayfalara baktım baya ilerledim ne muhabbetlerimiz olmuş beraber
ama o kadar kişi nereye gitmiş baya kalabalıkmışız oysa

çok sevindimmmm:KK66::KK66::KK66:
hayırlısı olsun tabikide ama öğrenince bi farklı oluyo insan dimi ayy bi kokoş anne ve kızı daha:KK12::KK12:

sağol canım benimm, tabi insan daha farklı oluyo billince, ama yinede yüzde yüz demeyince bi soru işareti kalıyo insanda, belkide erkekte olabilir. ama olsun ben kız olarak biliyorumya şuanda, sonrası allah kerim sağlıklı olsun değişirsede değişsin hiç önemi yok.
annesine çekecek tabi süslü cimcimem olacak o benim, diyorum zaten bana oyuncak çıktı:))) elbiseler tokalar falan bayılırım ben o yüzden kız bebişlere:emir_bebek::KK12::KK12::KK12:

merhaba arkadaşlar
ben 30 nisanda aşılama yaptırdım. aşılama sonrasında progynex diye bir ilaç verdi doktorum.bugün adetimin 21.günüydü ve progesteron ölçtürdüm 40 çıktı.10 nun üstünde çıkınca gebelik olma olasılığının yüksek olduğunu biliyorum .ama içtiğim ilaçtan ötürü daha da mı yüksek çıkması gerekiyordu

lütfen bana yardımcı olur musunuz?

ay ay ay maşallah maşallah bi cimcime geliyo desene senin gibi sarışın olur inşallah :))
canım banada dr erkek dedi ama kesin değil bugün belli olucak tam olarak ay heyecan bastı :KK69:

:))) sarışın olmasada kumral esmer fark etmez sadece gözleri bana çeksin istiyorum maviş maviş baksın boncuğum:nazar:
öyle canım benimkide yüzde yüz değil tabii. iyi senin bugün kesin netleşecek, bakalım benimki ne zaman netleşecek:82: haber verirsin bizede gelince tatlım.

oyy oyyy maşallah:)) demek 13 aralık muhtemel doğum tarihi:) benimde 15 kasım, iklim ben sen peşpeşe olacağız:)) iklimin kırkı çıkacak sen doğuracaksın:))) benimde 1 aylık olacak allah kısmet ederse.

kızlarr yaa bişey sorucam benim bütün özel mesajlarım silinmiş nedenkiii??? sizinde öyle oldumu? özel mesaja girince ikon açıklamaları yazıyo, mesajlar sıfır gözüküyo, yanda gönderilmiş gelen mesajlar bölümünde de mesaj yok yazıyo ben silmedimkiii neden kaybolmuş olur mu öyle şey????

merhaba arkadaşlar
ben 30 nisanda aşılama yaptırdım. aşılama sonrasında progynex diye bir ilaç verdi doktorum.bugün adetimin 21.günüydü ve progesteron ölçtürdüm 40 çıktı.10 nun üstünde çıkınca gebelik olma olasılığının yüksek olduğunu biliyorum .ama içtiğim ilaçtan ötürü daha da mı yüksek çıkması gerekiyordu

lütfen bana yardımcı olur musunuz?
beta hcgdenmi bahsediyorsun adetinin 21. günü madem e test yapsana kanda baktır 40 olan oysa eğer hamilesin tabi..:26:

X