Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim aşılama değil ama aşılamada kullanılan iğnelerle normal ilişkiyle oldu 4.5 sene sonra

ayy çok sevindim.ilk sayfaları okudum herhalde aşılamayla hamiş kalmıştır diye düşünmüştüm.ne güzel rabbim sana normal yollardan hamile kalmayı nasip etmiş.inş bende senin gibi olurum aşılamaya gerek kalmaz.

saol canım kısmetmiş demekki biz normalden çok şüpheliydik sonraki aşılama daha sonrada tüp olsun diyorduk ama çok şükür gerek kalmadı umarım seninde gerek kalmaz ne zaman düşünüyorsun ne vaziyettesin

canm bende nerdeyse 2 yıllık evli olucam temmuzda inş.bende 8-9 ay bayunca istemedim sonra karar verdikçocuk için.ama malesef olmadı.5 defa klomen tedavisi uygulandı sonra yine bi sonuç alamayınca aşılamaya karar verildi.ne zamn yaptırcn belli değil belki bu ay belki haziranda bakalm kısmet.o yüzden inş aşılamaya gerek kalmaz sen kaç aylık hamilesin?ve sorununuz neydi bu kadar bekletti sizi bebişiniz.

2 yıl fazla değil ama benim gibi rahata bırakma işini sıkı tut hemen olsun diye tedavini ol
ben 15 haftalık hamileyim hep istedik ama olmadı işte 3 defa iğneli tedavi oldum klomenlileri saymıyorum bile..
pko cnm benim sorunum adet olamama yumurtlamam olmuyor

gyno ferro sanolu banada verdi sabah aç karnına canım. ama balık hapını mutlaka sor bir de balıktan tiksindiysen, zaten yasakta var. kii ben balık normalde de hiç yemezdim sevmem.
ayyy biliyor musun bana da bazen içime erkek diyecek gibi geliyor, kız dedi ama sanki erkek gibime geliyor bazen. dur bakalım kesin bir dahaki gittiğimde söyler belki.
mobilyaya gelince evet pembe beyaz çok güzel olur inşallah allah hepimizin gönlümüze göre versin herşeyi.

tmm cnm söylerim unutuyorum aslında çoktan diycektimde :)
balık deyince sular dururdu benim için haftada 2 kere yerdik ama yiyemiyorum artık ..birde kırmızı ettende döndü içim ben hep sebze istiyorum
cinsiyet konusunda içine ne doğuyorsa bilki o değil tecrubeyle sabit
öyle işte cnm

oggg iğrençsinnn bende hiç bulantı yok ya sana hava atıyom işte hııhh hııhh

ay aman olmasında valla
tek iyi tarafı sigarayı bırakmam oldu
doktor bu aydan sona biter dedi ama ne biliyim çok kötü oldum ya akşamları bile böleyim önceden sadece sabahları böleydim
bazıları 9 ay kusuyor ya böğğğğ öle olmam inş.
anama çekmişim ben 3 ay kesin kusarsın sona düzelirsin dedi ya 3 ay içinde hep kusarım böle

ama hata bende
ben şom ağzımı açtım hamile kalayımda hergün kusayım hiçisyan etmicem demiştim
yine etmiyorum ama çok kötü oluyo yaa:84::84:

Son düzenleme:

ama hata bende
ben şom ağzımı açtım hamile kalayımda hergün kusayım hiçisyan etmicem demiştim
yine etmiyorum ama çok kötü oluyo yaa:84::84:

sus kız de yinede nelerini okudum 20 gün hastanede kalan serumla yaşayan sus
iyisin yinede
bende evde oturmaktan sıkıldım ya popom ağrıyo artıkın sen evde nasısın napıyon yatıyonmu

sus kız de yinede nelerini okudum 20 gün hastanede kalan serumla yaşayan sus
iyisin yinede
bende evde oturmaktan sıkıldım ya popom ağrıyo artıkın sen evde nasısın napıyon yatıyonmu

iklimcim merhaba geçenlerde geçmiş sayfalardan okudum sanırım sende aşılama yaptırmışsın iğnelere rağmen yumurta oluşmamış falanozamanlar günlük iğne dozu nekadar kullanıyordun ve sondenemende nekadarlık doz aldın kaç yumurtan oldu beni bilgilendirirmisin bendede tek yumurta oluşuyor ondan sordum....

3 defa aşılamadan döndüm 75lik menogon yramadı
şimdiki 450lik 750lik 600lük gonalf vurundum dr dedi ben vurundum eşim saoılsun bu şekilde cnm

yani tekseferdemi vuruluyordun bunları günlük dozlarını sormuştum ben...

canım adetimin 3. günü gonalf iğnelere başladım ilk 450lilti sonra gelişmedi pek dozunu artırdı 10 günün sonunda ovitrelle çatlatma iğnesini vurundum bir hafta beraber olduk eşimle sonra 15 gün sonra tahlil yaptırdık ve hamile çıktım yani transfer falan yok aşılama iğneleriyle normal yolla kaldım

yani şırıngaya tek seferde 450 ni,n tamamınımı çekip yapıyordun bu biraz fazla değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…