Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok pis dondurma aşerriyorum

yalamıyorum yiyorrum resmen:131::131::131::131:

selammmm kızlarrr.. kaç gündür giremedim hepinizi çok özledim.. geçmişi okuyamadım inşallah bi yaramazlık yoktur. beni sorarsanız iyiyiz çok şükür yarın sabah ikili testim var, allahım sağlıklı evlat eylesin inşallah. bakalım çok heyecanlıyım cinsiyetini öğrenicem büyük ihtimal çokk merak ediyorum tabikii ilk önce sağlık ama insan ister istemez merak ediyor bakalım hayırlısı olsun hepimiz için. bu arada kızlarr benim göbüşş çıktı bayağı bi belli artıkk yani hamiş olduğum belli oluyor artıkk her bünye farklı mutlaka ama benim gerçektende çıktı göbeğimm konu komşu maşallah gösteriyo kendini artık diyorlar:))) rabbim hepimizin sonuna kadar sağlıklı bir şekilde gitmemizi nasip etsin, ve bütün isteyenlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin ennn tez zamanda.

inşallah bende sizler gibi bebeğimden bahsedebilirim.yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu.
bende 30 nisanda aşılama yaptırdım.c.tesi günü prolaktin ölçtürmeye gidicem.ayın 12 sinde de test yaptırmaya gidicem.
çok acayip duygular içindeyim inşallah bebeğim vardır,benimle birliktedir.

inşallah bebeğin seninledir, inan bizde burda hepimiz çok çabaladık bekledik, aynı yollardan bizde geçtik, imrenerek bekledik yavrularımızı allaha şükür sonunda kavuştuk bi kısmımız, bir kısmımızada çok az kaldı eminim buna, yani olsada olmasada kısmet sakın kendini paralama allahım o kadar büyükki bana 2 aşılama bir tüp bebekten sonra doğal yolla nasip etti. ama 2 senemi verdim bu yolda. rabbim yardımcın olsun.

eliffff kızzzzz bu arada senin neden facede hiç resmin yokk kocanmı izin vermiyor, yoksa çakma hesabınmı o senin?? bi koyda görelim senide artıkın, ne zamandır dicem unutuyorum.

eliffff kızzzzz bu arada senin neden facede hiç resmin yokk kocanmı izin vermiyor, yoksa çakma hesabınmı o senin?? bi koyda görelim senide artıkın, ne zamandır dicem unutuyorum.

ben koymuyorum canım eşimde pek sevmez öle şeyleri kıllanıyo
bebeğim olunca koyabilirim belki

canım neden prolaktin ölçtürüyorsun doktorunmu söyledi prolaktinin yüksekmiydi normalde

iklim çizergeni gördüm çok sevindim hamilesin hemde 14 haftalık
benimde oğluşum olacak
sağlıkla inşallah
tedavi ile mi oldu?
çok sevindim tebrik ederim

rosemmm
canım neden prolaktin ölçtürüyorsun doktorunmu söyledi prolaktinin yüksekmiydi normalde

yok canım prolaktinim yüksek değil rutin bir işlemmiş.

Allah razı olsun canım.bende herzaman hayırlısını istiyorum ve sabırla beklemeye çalışıyorum.Rabbim inşallah isteyen herkese de ve bana da anne olmayı nasip eder.tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. senin bebeğin doğdu mu yoksa hamile misin?

iklim çizergeni gördüm çok sevindim hamilesin hemde 14 haftalık
benimde oğluşum olacak
sağlıkla inşallah
tedavi ile mi oldu?
çok sevindim tebrik ederim

canım çok saol evet hamileyim şükürler olsun oğluşlar çoğalıyor ne güzel ama yarın kontrolde kesin olarak cinsiyetini görücez bakalım sağlıklı olsunlarda inşallah..
evet cnm tedaviyle oldu ama normal denemeyle aşılama tüp değil
maşallah sende baya büyütmüşsün az kalmış kavuşmana darısı herkeze inşallah

hayırlı olsun tekrar
olsun da nasıl olursa bende tüp için beklerken hamile kalmıştım
çok sevindim senin adına
kız erkek farketmez sağlıklı olsunlarda
bana da senin haftanda kız gibi dediler
sonra gördük bibiyi:))
evet büyüdük bizde
temmuzda kısmetse doğum
seni ve burdaki hamile arkadaşlarımı Allah kurtarsın
hamile olmayı bekleyen arkadaşlarımında güzel haberlerini bir an önce allım inşallah
sevgiyle kalın

canım ay biz erkeğe alıştık ama hayırlısı
maşallah temmuza ne kalmış hayırlısıyla allah kurtarsın inşallah amin canım isteyen bütün arkadaşlarımıza versin inşallah bizlerde alalım kucağımıza

iyi akşamlar kızlar
bugun kontrolüm vardı ama serdar beyciğim konferansa mı ne gitmiş pazartesiye kadan yokmuş
bende burdan bi klinikten randevu aldım yarın gidiyorum muayene olcam inş. herşey yolundadır.
2 deydi randevum 4 e almışlar
çok midem bulanıyo hapı pek içmiyordum bu aralar içmeye başladım yinede fayda vermiyo:120::120:
şu iki ay geçsede doyasıya yaşasam hamileliğimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…