Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

insan kendini ne kadar suçlu hisseder dimi ya Allah korumuş bebeğini canım
sağsağlim kucağına alırsın inş. bu güzel günlerin tadını çıkar
bu arada bebeğin sana benzerse dünyalar güzeli olur hee

dün tutmadığını öğrendim aşılamamın bide üstüne elmaaa kadr büyüklüğünde kist sahibi olmuşum d.kontrol hapı verdi dokt.umutlar nisan sonuna kaldı.

dün tutmadığını öğrendim aşılamamın bide üstüne elmaaa kadr büyüklüğünde kist sahibi olmuşum d.kontrol hapı verdi dokt.umutlar nisan sonuna kaldı.

onu bende takip ediyordum gördüm testi pozitif çıkmış Allah tamamına erdirsin inş.
sıra bende bende pozitifi görcem inşallahhh

ya bu 10. günden önce kan tahlili yapsam çıkmaz dimii:44:

çıkarda kafanı bulunduracak bir rakam çıkar sonra bekle 2 gün geçsin caba katlayackmı stresine gir olacak, onun için bence bekle.

canım geçmiş olsun kendine dikkat et.şu an yok değil mi durdu kanaman.

tabi canım sen ne diiyosun ne kadar üzüldüm. amin canım inşallah seninde bebeğin senledir inşallah. canım benim o senin güzelliğinn, kız olursa bana benzesin isterim:))

canım geçmiş olsun kendine dikkat et.şu an yok değil mi durdu kanaman.

sağol arencim, evet evet dün sabah bir iki damla silik geldi, o sondu yok allaha şükür, kasılmadan oldu gerçekten demekki, yani ilk geldiğindede yoğun kanama olmadı zaten hep azdı.

bu godes gacısı nerdddeeeeee

kocası geldi bizi unuttuu

gerçi hergün beni arıyo ama olsun bu sahalardada görmek istiyoruz onu dimi kızlarr

kızlaaarrr harbiden nerdesiniz 2 gündür yaaa merak ettim hiç ses seda yok eliften başkaaa.

acayip bi karın ağrısı başladı aynı adet öncesi olduğu gibi
benim umutlarım bitmek üzere galiba adet olcam tam günümde........

iğnemide yaptırmıcam artık boşuna
biliyorum olmadıı

acayip bi karın ağrısı başladı aynı adet öncesi olduğu gibi
benim umutlarım bitmek üzere galiba adet olcam tam günümde........

iğnemide yaptırmıcam artık boşuna
biliyorum olmadıı

elif saçmalama. öyle eblirtilere takılma. ben sendne umutluyum bize gzüel ahber vereceksin.

elifcim belirtilere takılma canım hiç bi anlamı yok..benim tutmayan aşılamalarla tutan arasında hiiiçç bi fark yoktu..hatta bebeği öğrendim bi iki hafta hiç bi fark yoktu..hatta ve hatta adet günümde kan bile geldi benden test yaptırmasaydım kesin adet oldum derdim öle yani..

byyy sen de çok telaşlanma canım geçmiş olsun.bak benim adetgünümde kanamam oldu sonra 6. haftada kanamam oldu bide 8.haftada kıpkırmızı yoğun kanamam oldu aha kesin gitti bu sefer dedim..çok şükür sapasağlam durdu.hemde ilişki milişki falan da yoktu..durduk yerde.yine de dikkatli ol çok ayakta kalma doktor bana yatmamı sölemişti 6. haftada kanamam geçince çok önemsemedim gezdim felan sonra 8. haftadaki kanamada dersimi aldımiki hafta günümün %80 ini uzanarak geçirdim rapor verdi doktor

oooyyy elif testi ne zaman yapcen yaa bugün mü acep yarın mı

hayalbaz ben kan verdim dayanamadım
2 de sonucu alcam
yoksa yoktur ümitlenmek istemiyorum.
belim çok ağrıyo aynı geçen ayki gbi adet olacakmış gibi

oyy geçsin şu günler de elifin bebişiyle godesin ikizleri bi gelsin de rahatlıyım yaaa....oğluşum sitiiiires oldu kardeş istiyo...................
hayalbazcım canım valla kısmet demekten başka bişey demiyorum artık. Doğru zamanı geldiyse olacak inşallah. Sen nasılsın tatlım görşemiyoruz. Benim eşim geldi valla hep dışardayız. Bugün işe gittide hemen size bakim dedim :)))
ağzından bal damlıyor valla bal.
bu godes gacısı nerdddeeeeee

kocası geldi bizi unuttuu

gerçi hergün beni arıyo ama olsun bu sahalardada görmek istiyoruz onu dimi kızlarr
unuturmuyum canım benim ilk göz ağrım burası benim.

2 de sonucu alcam

2 de sonucu alcam

inşallah bel ağrıların bebeğin tutunmasından kaynaklanıyordur. Bugün güzel bir haber almaya o kadar ihtiyacım var ki.. bende kimyasal gebelik oldu.. şimdi ise tekrar güç topluorum pozitif haberlere çook ihtiyacım var.

öylemi çok üzüldümm
ben seni takip ediyordum testin pozitif çıkmıştı çok sevinmiştim
hayırlısı olsun hakkımızda elimizden geleni yapıyoruz ama olmayınca olmuyor Allah büyük
inşallah sorunsuz atlatırsın bugunlerini

canım seni çok iyi anlıyorum ama inan beterin beteri vardır. En azından kimyasal gebelik kendiliğinden son buluyor ve bitiyor. Ya dış gebelik yada boş gebelik olsaydı. Lütfen bu şekilde daha beterini düşün ve kendini rahatlat. Ben boş gebelik yaşadım birde kürtaj oldum ve hala iyiki dış gebelik olmadım tüplerime zarar gelmedi diye kendimi teselli ettim. Lütfen sende öyle yap.
Çok öptüm.

ayyyy benim kalbim bu topikin heyecanını kaldıramıcak..eliff kaöta alcan sonucunu hayatımm..şimdi evden çıkcam akşam gelcem ben akşama kadannn nası beklicem kısss sonuç için nessee...

godesim gez toz valla kocanla hasret gider boşveeerr özledin sen.arada bize selam çakmayı unutma taam mı...

landarch üzüldüm yaaa demin okuyunca nası sevinmiştim pozitifmiş sonuç die.ama godes doğru demiş beterin beteri var dış gebelik falan zor ...benim de ilk aşılama kimyasal gebelikti test 16 çıkmıştı 2 gün sonra 0.2 ye düşmüştü senin kaç çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…