Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım ya çok seviyorum seni allah gönlüne göre versin :KK69:

işte bu doğru canım :KK54:
cok sağol canım. Bende seni seviyorum inan buna :KK69::KK69::KK69:
GODES şimdi senin 4 dondurulmuşun varya 2 si konsa, sonrada bebişi yada bebişleri biraz büyüttükten sonra kalan 2 tane transfer edilse ne güzel olur. ben bazen herhalde çok fazla hayal kuruyorum benim tutsa sonrada dondurulmuşum kalsa 1 yaşına geldikten sonra hemen 2. tedaviye başlarım dondurulmuşlarla.şimdi diyeceksin 1 taneyi buldunda zaten bu kadarı benim için fazla hayal olur.
canım benim 4 tanesi 1 tüpün içince hepsi çözülecek ve içinden en iyi 2 tanesi transfer edilecek diğer 2 side çöp olacak malesef. O yüzden senin gibi hayallerim yok. Bir tane olsun canım yeter. İnşallah senin cok daha fazla dondurlumuşun olurda gönlünden geceni yapabilirsin.
Senin kaç günün kaldı canım başlamaya..
:84::84::84::84::84::84::84::84:
4 gün kaldı:89:
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK60:

Son düzenleme:
cok sağol canım. Bende seni seviyorum inan buna :KK69::KK69::KK69:

canım benim 4 tanesi 1 tüpün içince hepsi çözülecek ve içinden en iyi 2 tanesi transfer edilecek diğer 2 side çöp olacak malesef. O yüzden senin gibi hayallerim yok. Bir tane olsun canım yeter. İnşallah senin cok daha fazla dondurlumuşun olurda gönlünden geceni yapabilirsin.
Senin kaç günün kaldı canım başlamaya..

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK60:

:KK4:

ben tahmini ayın 9-10 u gibi başlarım.

oyy geçsin şu günler de elifin bebişiyle godesin ikizleri bi gelsin de rahatlıyım yaaa....oğluşum sitiiiires oldu kardeş istiyo...................

selan kızlar bende nisan ayında ilk aşılama deneyimimi yaşayacagım rabbimden tüm yaptıracaklar ve yaptırmışlar için hayırlısını diliyorum adet olur olmaz başlıcaz ignelere rabbim aratmaz inş bu son deneme olur da bebegime kavuşurum 6 yıldır bekliYoruz.2 düşügüm var.inş rabbim bu defa yüzümüze güler bursa tüp bebek merkezinde tuğrul erdenerin hastasıyım aynı hastanede aşılama yaptıran veya yaptıracak olan varmı acaba.

selan kızlar bende nisan ayında ilk aşılama deneyimimi yaşayacagım rabbimden tüm yaptıracaklar ve yaptırmışlar için hayırlısını diliyorum adet olur olmaz başlıcaz ignelere rabbim aratmaz inş bu son deneme olur da bebegime kavuşurum 6 yıldır bekliYoruz.2 düşügüm var.inş rabbim bu defa yüzümüze güler bursa tüp bebek merkezinde tuğrul erdenerin hastasıyım aynı hastanede aşılama yaptıran veya yaptıracak olan varmı acaba.

hayırlı olsun allah yardımcın olsun allah gönlüne göre versin...

bende ilk defa bu ay aşılama yaptırıcağımmm:KK25:
hayırlı olsun. inş. ilk ve son olur:emir_bebek::nazar:
oyy geçsin şu günler de elifin bebişiyle godesin ikizleri bi gelsin de rahatlıyım yaaa....oğluşum sitiiiires oldu kardeş istiyo...................
ayy senmi benmi hayalbazım şitreş topu oldum gelde oyna benle:KK52:
elif ne çabuk geçti ne zaman başladın ne zaman bu zamana kadar geldin. çok az kaldı inanamıyorum.

bende inanamıyorum. bi anda kendimi tüp bebek tedavisinde buldum iğneler ilaçlar yumurta toplama transfer derken şimdi beklemedyim inanamıyorumm:KK31:
çok az kaldı inşallah pozitif sonuç alırım arencim.
pozitif olcam pozitif olcam pozitif olcam:86::86::86:

$127254-anne-geddes-bebek-fotograflari--69[1].jpg

:KK69::KK69::KK69:

hayırlı olsun. inş. ilk ve son olur:emir_bebek::nazar:
ayy senmi benmi hayalbazım şitreş topu oldum gelde oyna benle:KK52:

bende inanamıyorum. bi anda kendimi tüp bebek tedavisinde buldum iğneler ilaçlar yumurta toplama transfer derken şimdi beklemedyim inanamıyorumm:KK31:

canım şu aşağıdaki stickerında bebeğinin takibini yaparsın inşallah. salı değilmi test günün. mayıs topiğinde landarch arkadaşımız var onun transferi senden 5 gün önce falan olmuştu testi pozitif çıktı. çok mutlu olduk inşalah senlede bunun devamı gelir.

slmm candostlarımm.. ayyy dün gece çok korktuk varyaaa. dr bana çarşambaki kontrolümde yasakların kalktı demişti, ilişki falan yasak değil dedi yani. bizde dün gece ayıptır söölemesiii ilişki oldu, ama birleşme olmadı yinede korktuk, anlarsınızyaaa iştee üstten falan beniim oldu:76::))) ayyy bir kramp sonra kızlarr, bir baktım kanamam başladı hafiften hafiften, o kadar kötü olduk ki anlatamam size, o kadar çabala et, mucizem gelmişken, ne gerek vardıda ilişkiye girdim diye, kii tam birleşme olmadı düşünün yani. gece saat 12buçuktu drumu aradım dedim benim kanamam var biraz, progestanını iç yarın sabahtan gel ultrasona dedi. sabah kalktım çok hafif silik şek,lde yine var kan. neyse eşimle gittik dra allahtan yavrumun kalp atışını gördümyaaa dünyalar bizim oldu, allahıma binlerce kez şükürler olsun annesini bırakmadı kuzummm, güçlü bebeğim benim.. dra anlattım böyle böyle diye, hımmm o zaman 3 ay ilişki yok dedi, tam birleşme olmasada rahim kasılmasından gelmiştir o kan dedi. yaniii böyle çok korktuk kızlarrr, çok şükür atlattık bööyle bir olayıda..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

bak şimdi sol baştan iki tanesi godesinkiler..ortadaki sarılı iklimin velet.onun yanındaki byyyınki en sondaki de seninki elifcimmm...fotoyu çeken de benim oğluş olsun ne de olsa biz abiyiz sizden büyüküz...diğer arkadaşlarınki de yolda geliyo:):KK9:

ayyyy canım benim ne de güzel benzetmişsin:)) benimki kız o zaman:)))) bakalım tutacakmı hayalciimm.:KK16: senin oğluşşun hakikaten bizimkilerin abisiii, yerim onu benn:KK55:

iklimmmmmmm senin bugün kontrolün vardı tatlım ne yapptınnn?????????????

[/QUOTE]

elifffff kızzzzzz hadi ver sende şu müjdeyi artıkkk, gerçektende ne kaldıki şurdaa, haydi bakalım kardeşler çoğalsınnn artıkkkk... godesim peşiden, ondan sonrada areninki inşallah, zeynoda her annn süpriz yapabilir bize benim gibi:)))))

bak şimdi sol baştan iki tanesi godesinkiler..ortadaki sarılı iklimin velet.onun yanındaki byyyınki en sondaki de seninki elifcimmm...fotoyu çeken de benim oğluş olsun ne de olsa biz abiyiz sizden büyüküz...diğer arkadaşlarınki de yolda geliyo:):KK9:

senin behlül kızlara sulanmasın:)):KK9::KK9:

elifffff kızzzzzz hadi ver sende şu müjdeyi artıkkk, gerçektende ne kaldıki şurdaa, haydi bakalım kardeşler çoğalsınnn artıkkkk... godesim peşiden, ondan sonrada areninki inşallah, zeynoda her annn süpriz yapabilir bize benim gibi:)))))[/QUOTE]

inşallah canım bende bekliyorum öle az kaldı azz müjdeti vercem inşallahhhhhhh:emir_bebek:

canım şu aşağıdaki stickerında bebeğinin takibini yaparsın inşallah. salı değilmi test günün. mayıs topiğinde landarch arkadaşımız var onun transferi senden 5 gün önce falan olmuştu testi pozitif çıktı. çok mutlu olduk inşalah senlede bunun devamı gelir.

onu bende takip ediyordum gördüm testi pozitif çıkmış Allah tamamına erdirsin inş.
sıra bende :emir_bebek: bende pozitifi görcem inşallahhh

ya bu 10. günden önce kan tahlili yapsam çıkmaz dimii:44:

X