Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ayyyy benim kalbim bu topikin heyecanını kaldıramıcak..eliff kaöta alcan sonucunu hayatımm..şimdi evden çıkcam akşam gelcem ben akşama kadannn nası beklicem kısss sonuç için nessee...

godesim gez toz valla kocanla hasret gider boşveeerr özledin sen.arada bize selam çakmayı unutma taam mı...

landarch üzüldüm yaaa demin okuyunca nası sevinmiştim pozitifmiş sonuç die.ama godes doğru demiş beterin beteri var dış gebelik falan zor ...benim de ilk aşılama kimyasal gebelikti test 16 çıkmıştı 2 gün sonra 0.2 ye düşmüştü senin kaç çıktı.
canım geldim geldim buradayım hiç bırakırmıyım burayı canım. Daha ikizlerimi kutlayacağız :)))))))

canım seni çok iyi anlıyorum ama inan beterin beteri vardır. En azından kimyasal gebelik kendiliğinden son buluyor ve bitiyor. Ya dış gebelik yada boş gebelik olsaydı. Lütfen bu şekilde daha beterini düşün ve kendini rahatlat. Ben boş gebelik yaşadım birde kürtaj oldum ve hala iyiki dış gebelik olmadım tüplerime zarar gelmedi diye kendimi teselli ettim. Lütfen sende öyle yap.
Çok öptüm.

ewet canm şükrediyorum dediğin gibi daha kötüsü olabilirdi. inşallah kan değerim hemen düşer ve adet olurum. pes etmek yok yola devam

hayalbaz ben kan verdim dayanamadım
2 de sonucu alcam
yoksa yoktur ümitlenmek istemiyorum.
belim çok ağrıyo aynı geçen ayki gbi adet olacakmış gibi

canım benim neolursa olsun hayırlısı buymuş diye düşün. inşallah güzel sonuç alırsın.

ewet canm şükrediyorum dediğin gibi daha kötüsü olabilirdi. inşallah kan değerim hemen düşer ve adet olurum. pes etmek yok yola devam

tabikide tatlım yola devam. Kesinlikle pes etmek yok. O kadar çok istiyoruzki bebeişleirmiz olsun o yüzden herşeyin üstesinden gelecek güce sahibiz. İnşallah bu yaşamış olduğun son acı olur ve bir dahaki sefere bebeişin seni hiç bırakmaz.

kızlar benim acil çıkmam lazım akşam hayırlı haberlerle görüşürüz inşallah öpt

arkadaslar mrb
2 kez acık çikolata kisti ameliyatı olmustum bekarken
evlenince cocuk istedik( 9 aylık evliyim bu arada) doktorda yumurta takibi yapıldı klomen+çatlatma iğnesi sonuc negatif hormon tahlillerim normal esimin testleri normal
rahim filmi çektirdim 2 gün önce yapısıklık varmıs kontras madde tam yayılamadı diyor
doktorumda ne iyi ne cok kötü sonuc dedi
isterseniz gelecek ay asılama yapalım dedi ayrıca
Anlamadığım yapısıklık varsa tutar mı asılama bana da bi akıl verin güzeller..

ay kızlar bekleyemeyeceğim elif hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ben demiştim ona akşam belirtileri içn aynı belirtiler di :)))))))))))))))
çok sevindim eliiffff gel çabuk anlat değer kaç çıktıııı
godes böyle haber beklenirmi kızzzzzzzzzzzzzzzzz :KK53:

X