Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla canım değeri çok iyi 12. gün demekki 350-400 gibi çıkacaktı valla ikiz olmasın sakın :)))))

benim 13.14 günlük bebeydi 89*55 di .süper elifinki ve galiba ikiz sakın kötü bişey düşünme hemen buraya gel beraber ağlayalım hadiii

evet canım ya çok iyi değeri.
sen nasılsın tatlım bebiş nasıl herşey yolundamı

iyiyiz canım, 24 saat mesaideyim, wcye zor gidiyorum o kadar yani, arada bakıp hemen kaçıyorum nete. kızımda iyi büyüyor işte teyzesi

kızlar cumartesi dr gittik bebeğimiz kıpır kıpır dans ediyordu eşinmle hala gülüşüyoruz popo sallıyodu :)
23 nisanda yine kontrol var 2li testler için gidicez ve sanırım artık cinsiyetini görebilir

değeri maşallah yani 9. gün 131 çıktı.

ayyyyyyyyyyyyyyy ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tebriklerrrrr eliffffffffffffffffffff bebişler çoğalıyo maşallahhhhh o kadar çok sevindimki anlatamam. godeeessssssssssssssssssss darısı seninde başına bunu o kadar çok istiyorum ki bak arka arkaya doğuracağız allahın izniyle

şuan küçük hanım iğnesini olmaya gidiyormuş gelecekmiş en kısa zamanda :)))

amin canım amin yaa. Valla topiğimizin maşallahı var yaa. Seytanın baçağı kırıldı sanırım :)))

iyiyiz canım, 24 saat mesaideyim, wcye zor gidiyorum o kadar yani, arada bakıp hemen kaçıyorum nete. kızımda iyi büyüyor işte teyzesi

maşallahh maşallah canım yaa. Eee okadar olsun valla ne yapsın annesi yanından hiç ayrılmasın istiyor :)))

evet artık dökülsün bebekler sırayla tadıcaz bu duyguyu demekki

kızlar cumartesi dr gittik bebeğimiz kıpır kıpır dans ediyordu eşinmle hala gülüşüyoruz popo sallıyodu :)
23 nisanda yine kontrol var 2li testler için gidicez ve sanırım artık cinsiyetini görebilir

süper canıım artık öğrenelim yahu cinsiyeti :)))))

maşallah canım ayyy yesinler o popoyu:))) cinsiyetini inşallah görür canım yaa kimisi 5. aya bile ancak gösteriyormuş.

maşallah canım ayyy yesinler o popoyu:))) cinsiyetini inşallah görür canım yaa kimisi 5. aya bile ancak gösteriyormuş.

erkekse direk görüyo drlar bamya olayı
ama kızsa göremiyolar dediğin gibi bekleyen çok kişi var
ay görelimde ona göre renkte bişi alıcam daha çorap bile almadım

arkadaslar mrb benide alın aranıza
tecrübelerinize ihtiyacım var
2 kez acık çikolata kisti ameliyatı olmustum bekarken
evlenince cocuk istedik( 9 aylık evliyim bu arada) doktorda yumurta takibi yapıldı klomen+çatlatma iğnesi sonuc negatif hormon tahlillerim normal esimin testleri normal
rahim filmi çektirdim 2 gün önce yapısıklık varmıs kontras madde tam yayılamadı diyor
doktorumda ne iyi ne cok kötü sonuc dedi
isterseniz gelecek ay asılama yapalım dedi ayrıca
Anlamadığım yapısıklık varsa tutar mı asılama bana da bi akıl verin güzeller..

ağlamak istiyorum sayın seyincilerr:84::84::84:

çooooooook mutluyummmmm çooooooookkkkkkkk

meraba hoşgeldin aramıza aşılama yapalım dediyse yaptır uyarsa sana bebeğin gelir inşallah

martın 27. sinde transferim oldu

bugunki kandan değer 131,79

Allahım inanamıyorumm

ağlamak istiyorum sayın seyincilerr:84::84::84:

çooooooook mutluyummmmm çooooooookkkkkkkk

yo yo ilk 10 dkka ağladın şimdi gülüyosun artık dimi canım benim hayırlı uğurlu olsun sağlıklı olsun kucağınada aldığını görelim inşallah ..
bu arada (morluk ) demiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…