Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
MRB,14 martta ilk kez aşılama yaptırdım ama olmadı,bu gün regli oldum.bu cuma doktora gidicem 2. kez denemek istiyorum aşılamayı.Nedersiniz?

hoşgeldin üzülme eninde sonunda olur inşallah bebiş.benim 3. aşılamada tuttu.o yüzden aşılamayı bi kaç kere yaptırmanı öneririm.ama tabi problemin ne olduğu da önemli buna karar vermek için sizde sıkıntı neydi

evet canım bi aksilik olmazsa normal düşünüyorum çatır çatır:18:

en güzeli inşallah öyle olur canım
ay bu gece rüyanda bir kere 4düz hamileydim hepsi kız
bi kerede üçüze hamileydim hepsi kız bi uyandım 2 rüya ile :2:

miniğimle biz geldik teyzeleriiiii:))) evettt sonunda gördük bebişimi, karından göremedi tam bebişi alttan baktı yine, kalp atışınıda gösterdi, resmen bir tarafı titriyor gibiydi, işte o kalp atışıymış. ama ses olarak duymadık, bende sormadım acaba neden diye, yoksa ilk öyle mi oluyor acaba, bu şekildemi gösteriyorlar, belkide büyüdükçe sesli duyuluyordur. ama çokkkkkkk güzel bir duygu yaaa o titremesini gördümya orda kalbinin, hayatımda tatmadığım bir sevinç ve duyguydu, rabbim hepinize tattırsın canlarım yaaa, inanın hep dualarımdasınız...
iklimmm sende benim gibi gördünmü, ses duydunuz mu kalp atışını. bir de sen nabzını söylemiştin, bana hiç öyle birşey demedi, kalbi dk da şu kadar atıyor falan diye, unuttum çıkınca aklıma geldi.. birde ilk tahlillerimi bugün verdim sigortasız 600tl, sigortalı fiyatı 200tl aldılar, çok değil mi normal mi?? bir de sanırım her ay aynı tahlilleri yapmaz, bunda bayağı vardı hepatitler falan, onlar bir kereye mahsustur değil mi? amannn ne yapalım sağlık olsun, ne paralaar vermedikki, ama çok geldi işte bana.
benden bu kadar haber canlarım hepinizi öpüyorumm, hee birde 15 gün önce 4 haftalık demiştiya, bugün 7+2 dedi, demek o zaman tam hesaplayamadı yeni diye, 5 gün sonra 2 aylık oluyo kuzummm

canım gözün aydın en stresli görünen şeyi atlattın 1 ay sonra 3 ayıda tamamlıycaksın sonra dahada rahatlıycaksın .hamile kalmaya çalışmak çok zor oluyor ama daha sonrası daha farklı bir stres ..
bende tahlil istemedi dr istiycem dedi ne zamansa kanımızı veririz sorun değil.:)
ben karından kalp atışını görmüştüm cnm ama benim drun makinesi çok hassas lüks biyer ondandır .
hayırlısı olsun kuzum

sağol canım çok şükür evet en düşündüren şeydi bu, şimdii sırada tarama testi var tabi, inşallah onuda sağlılı şekilde atlatırız tatlım. senden neden tahlil istemedi acaba, normalde istiyorlar ama bir bildiği vardır mutlaka. sen nereye gidiyordun dra canım. sanırım sen ilaç tedavisiyle olduya eski druna devam ediyordun muayenehaneye değil mi? peki doğumun nerde olacak senin, drunun anlaşmalı yeri varmı canım.. hayırlısı olsun gerçektende, senin kontrol ne zaman şimdi, ben iki hafta sonra gidip, ikili testi konuşalım dedi, onun tarihini belirlicez, kaçırmayalım dedi.

godesimmmm sen nasılsın canım?? hadi az kaldı seninde adet tarihine, bu sefer allahın izniyle gelicek ikizlerrrrr

sende saol canım
2li tarama testi 12. hafta yapılıyor canım var daha senin eski doktorum ve tedaviye başlarken tüm tahlillerimi hepsini görmüştü kayıt etti hepsini ondan istemedi sanırım ama ilerde sende kan istiycem dedi.evet canım muayenehane ferhat uysal dr adı.canım doğumla ilgili hiç konuşmadık ama sanırım her hastaneye geliyormuş benim doktorum 2 nisanda bu cumartesi canım kontrolum 2 hafta sonra 2li taramam olur sanırım..
12. hafta işte kaçırmassınız canım
kendine ve bebeğine iyi bak ve her gün sabah aç karnına ceviz ye

godesimmmm sen nasılsın canım?? hadi az kaldı seninde adet tarihine, bu sefer allahın izniyle gelicek ikizlerrrrr

Canim benim duymussun buk buklari super. Insallah hep boyle guzel gider ve saglicakla alirsin kucagina canim benim. Ah canim bir tanesi tutsunda artik cok israrci degilim kismet canim. Insallah olur ne diyim. Icinme ne olumlu nede olumsuz bir duygu var hicbirsey hissrtmiyorum :))) en guzeli boyle olmak. Zaman hislerimide kaybettirdi.

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; Onları hiç beklemediğinde gerçekleşir....
diye yazmak geldi içimden..

Ah canim benim agzinidan bal damliyor valla. Hicbirsry diyemiyorumki kismet artik zamani gelince gorecegiz artik.
canım ya çok seviyorum seni allah gönlüne göre versin
Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; Onları hiç beklemediğinde gerçekleşir....
diye yazmak geldi içimden..

işte bu doğru canım

haydi elif hhaydi elif haydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiii
hadi bakalımhayırlısıyla sevinç çığlıklarını buedan duymak istiyoruz

kendimle başbaşayım...müzik dinliyorum....çocukluğumla gençliğim arasındaki şarkıları...kendimden geçiyorum...oğluşumun başını ağrıttım mı acebaaa..o da kımıl kımıl ya rahatsız oldu yada oynuyo:)sitiiiiiiiiiiireesss atıyorum..bi boşvermişlik var bugün üstümde amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnn

GODES şimdi senin 4 dondurulmuşun varya 2 si konsa, sonrada bebişi yada bebişleri biraz büyüttükten sonra kalan 2 tane transfer edilse ne güzel olur. ben bazen herhalde çok fazla hayal kuruyorum benim tutsa sonrada dondurulmuşum kalsa 1 yaşına geldikten sonra hemen 2. tedaviye başlarım dondurulmuşlarla.şimdi diyeceksin 1 taneyi buldunda zaten bu kadarı benim için fazla hayal olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…