Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

beni listeye yaz dün iğneye başladım tüp için

gelişmeleri yazarım daha sona şincilik bu kaaa
:80::80:

canım şaşırdımeni hemen başlayacağını bilmiyordum. hayırlı olsun canım inşallah iyi olur benimde her an reglim gelebilir başlayacağım.

iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

beni listeye yaz dün iğneye başladım tüp için

gelişmeleri yazarım daha sona şincilik bu kaaa
:80::80:

ayyy canım benim hadi hayırlısı olsun, bu zor ve sabır gerektiren tüp bebekte allah yardımcın olsun tatlımm. çok iyi yapmışsın tüpe karar vererek, beklemeninn bi alemi yoktu, sonuçta dediğin gibi kist olayı tekrarlar falan zora girmeden iyi karar vermişsin, allah yüzünü güldürsün canım benim. bu arada kısa protokol başladın galiba??

canım şaşırdımeni hemen başlayacağını bilmiyordum. hayırlı olsun canım inşallah iyi olur benimde her an reglim gelebilir başlayacağım.

canım seninde hayırlı uğurlu olur inşallah allah yüzünü güldürsün dualarımız sizinle...

bana gelince hala tık yokkk kırmızılardan, test aldım yarın sabah yapıcam, eminim olmadığına ilaçlardan hormonlarım değiştiğine ama yinede insanın içine kurt düşüyo işte yarın eşim 12de işe gidecek o gidince bildiririm sonucu ama umut tabikide yokkkk

kıslarrr bu arada bizim topik aşılamadan çıktı tüpe döndü genelimiz yaa (gülücüm, godes, ben, elif, aren), çocuk sahibi olmak ne kadaar zorlaştı böyle kii artık bırak aşılamayı tüp bebekten bile korkar olduk gidişata bakarsak. inşallah sizden güzel haberleri alıp bizde sevinip dahada umutla bağlanacağız. hamilelerimizde kıymetini bilsin allah sağsalim kucaklarınıza almanızı nasip etsin canlarım, neolur bizide unutmayın dua edin

Canım benim.. Tedavin hayırlı uğurlu olsun inşallah. Tüm kalbimle yavruna kavuşmanı diliyorum. Godescim de yalnız bırakmamış seni ne güzel. Birbirinize destek olmanız çok güzel. Canlarım benim kocaman öptüm seni.

Arencim sende mi Tüp Bebek tedavisine başlayacaksın??
İnşallah herşey güzel geçer ve inşallah sende yavruna tez zamanda kavuşursun canım benim.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne, güneşini sakın söndürme.. Umut her zaman vardır canım benim..

zeynocum nasılsın tatlım?? nasıl gidiyor, eşini ikna edebildin mi spermiograma:))

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne, güneşini sakın söndürme.. Umut her zaman vardır canım benim..

ahhh ahhhh canım umut her ay adet zamanıma yakın başlıyor, birkaç gün içinde sönüyor. bir bakmışım bir ay daha geçmiş, yine umut, yine yokk.... allah sabır versin hepimize, bebeğimize allahın izniyle hepimiz kavuşucaz bir gün kesinlikle isyan etmek yokk allah büyük diyorum.

zeynocum nasılsın tatlım?? nasıl gidiyor, eşini ikna edebildin mi spermiograma:))
Canım benim Eşim rahatsızdı, antibiotik falan kullandı. Doktor biraz beklesin dedi. Ama inan beklesekte benim Eşim kalkıp kendiliğinden hadi gidelim demez..

byyyyyyyyy kafanı kırcam senin yaaa hadi dayanamıyorum yap şu testi yoksa yaptın mı off ptesi işte bugün nerdesin sen yaaa...

elifcim hayırlı uğurlu olsun canım hadi bakalım tutcak inşallah yaa allahın izniyle..dualarım seninle ay yine heycanlandım....

kızlarrrr byyyy hamileeeeeeeeeeeeeee
şimdi konuştum 3027 çıkmış sonucu oley beeee .

herkez hamile kalacak sıraylaaaaa.

gerçektenmi çok sevindimmmmmmm inanamıyorum bu aralar tüp bebekten sonra hamile kalan duyduğum 2.kişi oldu çok ama çok mutlu oldum.

hey millet nerdesiniz yaaaaa.
Hamişler artıyor sıra bize geliyor hazırlanın :))))))))))))

gerçektenmi çok sevindimmmmmmm inanamıyorum bu aralar tüp bebekten sonra hamile kalan duyduğum 2.kişi oldu çok ama çok mutlu oldum.

evet canım yaaa. İnşallah sıra bize gelecek.
Akşama girebilirim dedi byy annesindeymiş o yüzden ben haber verdim.

canımmmmmm mesajını aldım hemen kkyı açtım teşekkür ederim haber verdiğin için
o kadar çok sevindimki anlatamam ya gözlerim doldu byyy gel çabuk buraya anlat duygularını
darısı sizlere fıstıklarım bekleyin sırayla geliyoooo

rica ederim ne demek tatlım o kadar mutlu oldumki herkese haber vermek istedim. yerimde duramadım ya haberi alınca acayip mutu oldum :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…