Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar size komik ve iğrenç bişeyden bahsediyim
hamilelikte genelde olan bişeymiş bu ağız salgılarının artması
inanın önlük takıcam ünüme resmen ağzımdan sular boşanıyo

kızlar size komik ve iğrenç bişeyden bahsediyim
hamilelikte genelde olan bişeymiş bu ağız salgılarının artması
inanın önlük takıcam ünüme resmen ağzımdan sular boşanıyo

:)))))))) aman boşver tatlım doya doya bugünleri yaşa valla. Bende bir hamile kalim heryere salya akıtmaya razıyım.

:)))))))) aman boşver tatlım doya doya bugünleri yaşa valla. Bende bir hamile kalim heryere salya akıtmaya razıyım.

eşimle telde konuşamadım kapattırdım o derece
canım benim ya senin o günlerinide görücem çok inanıyorum buna
gerçektende nisan topiği dedik adına ama nisana kadar hepimiz hamile kalırsak bu harika olur hhee:)
1 sene gecikmeli ama sonuç önemli

ay evet canım ya nisan ayında inşallah hepimiz hamile haberi verebiliriz. Ne güzel olur 1 sene rötarlı olur. Ama olsun varsın süper olur ya. Sonrada peş peşe doğururuz inşallah :))

ay evet canım ya nisan ayında inşallah hepimiz hamile haberi verebiliriz. Ne güzel olur 1 sene rötarlı olur. Ama olsun varsın süper olur ya. Sonrada peş peşe doğururuz inşallah :))

elif sen aren az kişi kaldı rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah

canlarımmmmmmmm benimmmmmm iyi dilekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim hepinize, inanın yazdıklarınızı okurken ağlayasım geldi.. gerçekten biz burda tek yürek olduk birbirimiz için. allahım herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu ve şuanda hala kabullenemiyorum çok ama çok tuhaf bir duygu bu. bu arada şöyle kısaca anlatayım size; dün biliyorsunuz umutsuz bir şekilde yazdım size test yapacağımı, sabah yaptım ve anında ikinci kırmızı çizgi belirdi ve tabi inanamadım elim titredi ve aşırı bir çarpıntım oldu eşime gösterdim kasedi, hemen kan testine gidelim dedi. ama o benden de umutsuz, kesin yanlış kaset arızalı falan diyo yolda. kan verdim annemde bekledim, eşim işe gitti. saat 2 de belli olacaktı bir buçukta aradım sonuç için, kız pozitif 3057 sonucunuz dedi, ben dondum kaldım, annemle falan sarılıp ağlaştık, hemen eşimi aradım o da inanılmaz bir şok geçirdi gülmeye başladı:))) ama gerçekten çok ama çok tuhaf bir duyguymuş bu allahım godesime, elife, arene, sineme, zeynoya ve diğer aklıma gelmeyen bütün canyoldaşlarıma bu duyguyu nasip etsin enn yakın zamanda.

canlarımmmmmmmm benimmmmmm iyi dilekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim hepinize, inanın yazdıklarınızı okurken ağlayasım geldi.. gerçekten biz burda tek yürek olduk birbirimiz için. allahım herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu ve şuanda hala kabullenemiyorum çok ama çok tuhaf bir duygu bu. bu arada şöyle kısaca anlatayım size; dün biliyorsunuz umutsuz bir şekilde yazdım size test yapacağımı, sabah yaptım ve anında ikinci kırmızı çizgi belirdi ve tabi inanamadım elim titredi ve aşırı bir çarpıntım oldu eşime gösterdim kasedi, hemen kan testine gidelim dedi. ama o benden de umutsuz, kesin yanlış kaset arızalı falan diyo yolda. kan verdim annemde bekledim, eşim işe gitti. saat 2 de belli olacaktı bir buçukta aradım sonuç için, kız pozitif 3057 sonucunuz dedi, ben dondum kaldım, annemle falan sarılıp ağlaştık, hemen eşimi aradım o da inanılmaz bir şok geçirdi gülmeye başladı:))) ama gerçekten çok ama çok tuhaf bir duyguymuş bu allahım godesime, elife, arene, sineme, zeynoya ve diğer aklıma gelmeyen bütün canyoldaşlarıma bu duyguyu nasip etsin enn yakın zamanda.

iklimcim yaa birşey sorucam sana, sende sigara içiyordun değil mi? bir şey söyledimi dr sigara için ve günde kaç tane içiyorsun? ayyy bırakırım hamile kalınca diyordum ama olmuyo, öğrendiğimden beri iki tane içtim ama canım çokkkkk istiyo. bir de sen keseyi kaçıncı haftada gördün, kalp atışı için ne zaman dedi dr?? bakalım bende cuma günü gidicem galiba dra.

canım benim süper bir haber verip hepimizi çok mutlu ettin öpüyorum seni
hayırlı uğurlu olsun inşallah.
evet içiyorumda hala :85: komple bırakamıyorum mide bulantım olsa iğrenirim sigaradan belki ama maşallah diyim hiç bulanmıyor..
dr içmemeye çalış dedi pek o mevzuya değinmedi.
canım 5 hafta biterkendi sanırım keseyi gördük 2 hafta sonrada yani 8.haftamdada kalp atışı için çağırdı ..
sen son adet tarihini baz alarak takip çizelgesi yap kendine cnm hem takibide kolay oluyor ..
cuma git bakalım keseyi kesin görürsün cnm ama kalp atışını göremessin erken çünkü..hadi hayırlısı

kız cadı ağlattın beni
benim yaşadıkğım gibi sende dumur olmuşsun en umutsuz anda inşallah çok iyi gider hamileliğin ve kucağınada alırsın

canım benim ne kadar sevindim anlatamam. ne diyeceğimi bilemiyorum duyunca çok heyecanlandım.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

ay yerim seni kız ya. Dün ne konuşuyorduk bugün ne. Hay Allahım ya nasıl bir mucizedir.
Nasılda hemen boyut değiştirdin tatlım hemen sigara olayına falan girmişsin.
Şuan yanında olup sıkı sıkı sarılmak hatta sevinçten seninle ağlamak isterdim

evet canım inşalalh başlayacağım. sen nasılsın. pek görüşemiyoruz.
Tsk ederim canım benim. Ben iyiyim Allaha şükür, en kısa zamanda tedaviye başlayacağım bende. Öpüyorum seni.
kızlarrrr byyyy hamileeeeeeeeeeeeeee
şimdi konuştum 3027 çıkmış sonucu oley beeee .

herkez hamile kalacak sıraylaaaaa.
İnşallah Yanlış mı okuyorum diye tekrar tekrar baktım. Bu ne güzel bir haber böyle. Bak ne dedim sana, güneşini sakın söndürme, umut her zaman vardır İnanılmaz heyecanlandım canım benim ya. Bak işte Rabbimin sınavından geçiyoruz. Tedaviyle olmadı ama doğal yoldan hamile kaldın. Çok sevindim. Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Godescim boncuğum ben hamile kalıncada bende beklerim seni Almanyaya, bende isterim doya doya sarıl ağlayalım
Sırada bizler varız kızlar

Son düzenleme:
oooy oy oy ne güzel bi gün ne güzel haberler yaaa çok güzel çok sevindimmmne heyecanlı anlar onlar yaa o test sonuçları falan:)darısı tüm topikimizin başına inşallah:)allahın işini görüyomusun yaa verecekse veriyo sen tüpte tutma doğal yolla ol işte...tebriklerimi sunduktan sonra şimdi de fırça faslına gelelimmmm....eveeeettt byyy bak bu bebişi ne kadar zorluklarla elde ettin ne sigarasından bahsediyosun sen aşkolsun yaaa..iradeni kullan içmicem de ve içme tamam..kendini bu konuda dinleme..bebişin allahın bi hediyesi ve emaneti ona sahip çık sigara olayı bitti...İKLİM bunlar senin için de geçerli canım lütfen..ve ELİF sen de 1.derecede anne adayı olarak nasipleniyosun bu sözlerde...lütfen kızlar yaaa

canım benim sen hamile kal burdan bile yeterim sana. İnanıyorum çok kısa sürede bizlerde hamile kalacağız. Bu topik şeytanın bacağını kırdı bir kere :)))) Sırada bizler varız.

seni kocaman opüyorum canım. Biran önce kocan iyileşsinde sende onu spermiograma götür.
Şeytan iyileşmeden ona göre :)))))))))

byycım allah tamamına erdirsin çok sevindim çok mutlu oldum allahım bizede nasip etsin
elifcim hayırlı olsun tedavin umutlu bekleyişin mutlulukla son bulsun
godes sıra bizede geliiyor sanırım çok heyecanlandım haberi alınca içim bi hoş valla ağlayasım var gözleim dolu dolu

:83: tamam ama zoooooooorr bişey saati gelince vucudum titriyor bu bir alışkanlık ha deyince oolmuyo işte
ama sayıyı yarıdanda indirdim artık günden güne indirdim ki 2 tane üst üste yakan ben ken :86:

sana katılıyorum canım benim...
Lütfen lütfen lütfen lütfen sigarayı bırakın.. Bebeğiniz için,kendiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…