Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada bu değeri yüksek sanırım 3027 benim 4 gün varken 89.55 idi uu süper ikiz galiba byyy

canım şaşırdımeni hemen başlayacağını bilmiyordum. hayırlı olsun canım inşallah iyi olur benimde her an reglim gelebilir başlayacağım.
sağol canım inş. hayırlı haberler verebilirim. sende başlıyormuşun inş. seninde biran önce ilkj denemende tutar güzel haberler verebiiriz.
benim kısa protokol sanırım. adetin 4. günü gittim ve hemen iğneye başladık daha önce görüşmemiştik. k.doğum dr um önerdi ve hemen başladık.hayırlısıı artık Allahtan
canım sen dualarını eksik etme bizden inş. sırayla olacak aminnnnnnnnn
kızlarrrr byyyy hamileeeeeeeeeeeeeee
şimdi konuştum 3027 çıkmış sonucu oley beeee .

herkez hamile kalacak sıraylaaaaa.

hey millet nerdesiniz yaaaaa.
Hamişler artıyor sıra bize geliyor hazırlanın :))))))))))))
ben hazırım godes hanım benim menejerim artıkın:82: benimle ilgili herşeyi ona sorabilirsiniz

bugünki 2.güzel haberim bir arkadaşımız aşılama il hamile kalmıştı doğum yaptı. güzelelr güzeli bir kızı oldu. şimdi de byy ın haberi , içim kıpır kıpır oldu.

yerim seni ben. Sende inşallah hayırlısıyla kavuşacaksın bebeşine nisanın ilk haftası da senin güzel haberini kutlayacagız.

KKnın ayaklı gazetesi herkese haberleri veriyo sen olmasan biz naparızzz cınımmmmm

benimde sayın menaacerimm:86:

ne güzel bir haber bu ya rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin byycım çok mutlu olduk hemen listeye ekliyorum seni

uğur egldi bu topiğe inşallah devamı gelecek.

evet tatlım uğur geldi valla. Sıra bize geliyor canım benim. Doğru zaman geldğinde hiç ummadığımız zamanda çat kapı kapıyor bebişler.
Byy da hiç beklemiyodu. Birde eşinde sorun olmasına rağmen normal yolla hamile kaldı. Kısmetten öte bişey olmuyor.
Rabbim yeterki ol desin.

yerim seni ben. Sende inşallah hayırlısıyla kavuşacaksın bebeşine nisanın ilk haftası da senin güzel haberini kutlayacagız.

geçen nisanda mutlu haberler bekliyorduk herkesten biz bayaaaa üşengeç bi topiğiz 1 sene sonaa anca kendimize geldik

damdan inme gibi algilamayin sorumuda:)) asilama ilemi tüple lemi hamile kaldi byy:)) bizede umut olsun dimi ama..

işim var ama hiç çalışasım yok bu güzel haberlerden sonra çok heyecan yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…