Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

aminnnnn canim aminnnn insallahhhhhh

Düşünüpde söylemeye cesaret edemedğim duyguları arkadaşımız ne güzel yazmış.
Bende sürekli böyle düşünüyorum, yani belki Piyango tutar ama Çocuk tutmaz düşüncesindeyim.
Benim için Mucize gibi bişey. Daha önce hiç aklıma gelmezdi böyle düşüneceğim.
Ben on sene Çocuklarla çalıştım, o zamanlar tabi çocuk fikri yoktu aklımda, hiç aklıma gelmezdi bir gün özlemini çekeceğim. Demekki henüz vakti değil. Rabbim evladın sağlıklısını, hayırlısını versin cümlemizede. Bazende düşünüyorum aslında, tedavi olmadanda çocuk sahibi olanlar var. Boşuna çabalama be zeyno vakti geldiğinde yavrun gelicek diye teselli ediyorum kendimi.
Benim gibi PCO olupta tedavi olmadan çocuk sahibi olan Arkadaşlar var mesela.
Geçenlerde kontrolüm vardı, yumurtalar var fazlasıyla ama gel gelelimki büyümüyorlar ve çatlamıyorlar doğal olarakta. Yani bana tedavi yolu görünüyor yine.

uufffffffff hayat cok zorr

çokkkkk başım ağrıyo

doğru dürüst bişi yemedim sigara beni mahvettii

sana çok kızıyorum elif şu sigarandan dolayı..biliyosun ki sigarada bebişin için hatta tutması için belki bi engel..ne de olsa hücreleri öldürüyo..bu senin yumurta hücren de olabilir.belki sağlıksız büyümesine neden oluyo yumurta hücrenin..lütfen yaa vazgeç şu zıkkımdan

hayırlısı olsun zeyno artık çok şükür rabbimin merhameti sayesinde neredeyse herşeyin çözümü var..rabbim amansız dert vermesin..tedavi gerekiyosa oluruz napalım canım haa.imkan var doktor var herşey var dimi..bu arada sen incir havuç kürünü denemişmiydin canım ben o küre inanıyorum yaa ..benim 1. aşılamada 1 klomen ve incir kürü ile 5 yumurta oluşmuştu..ha rabbim o ay evlat nasip etmedi ama faydasını gördüm yani..denemediysen şifa niyetine dene canım

Çocuk Özlemi

Çocuk;
Getir bana güzellikleri.
Dinsin acım, hüznüm, kederim;
Toplada getir, bütün iyilikleri...

Çocuk;
Bekletme seni sevenleri.
Biz çoktan hazırladık işte;
Giysini, bezini, yatacağın yeri...

Çocuk;
Geceleri biz çok yalnızız.
Yol gözleriz kaç zaman.
Bir an önce gel: ya erkek, ya kız...

(Yazan..:Nizamettin Özel)

Bizi anlatıyor...

Son düzenleme:
canlarım benim lütfen bu tür şiir ve yazılardan uzak durun. Okuyupta kendinizi üzmeyin lütfen. Şİmdi bizi teselli edenleri emin olun zamanında onlarıda teselli edenler olmuştur. Ama çok şükür ki teselli edilenlerin çoğunun bebişi var şimdi. İnanın bizlerde şuan hiç anne olmayacakmışız gibi geliyor bir sürü kişi teselli ediyor ama inanın bizlerde anne olacağız ve bizim yaşadıklarımızı yaşayanlara bizlerde ilerde umut olacağız. O yüzden lütfen sıkmayın canınızı. İnanın bizlerde anne olacağız. Sadece zamanı var.
sizi kocaman öpüyorum.

işte bu kesinlikle katılıyorum godese artı bişey daha ekliyim
olmuyor diye bişey yok zamanı var diye bişey var ya beni örnek alın yumurtlamam sıfır ve 5 senedir kendiliğimden hiç adet olmamıştım düşünün yumurtlama sıfırdı ama olucakya işte tedaviyle oldu ama vericekmiş yaradan zamanı varmış ve kucağımada alırım inş..
diliyorum zamanınız gelmiş olur artık kızlar nolur olmuyor demeyin oluyor ama zamanını bekliyor

sizi çoooooooook seviyorum nolurr bende düşmüştüm bu hataya çok üzülüyordum ama anladımki allah bir veriyorki şaşıp kalakalıyorsun al sana bebek :)
sonra benim gibi oluyorsunuz içim karışıyor 2 gündür hasta gibiyim kasıklarımda hissetmeyede başladım sanki pıt pıt atıyor ama düşünüyorum daha erkenmiydi zormuş be diye insanoğlu işte

canım herşey kısmet. Sana katılıyorum kesinlikle.

ölemi diyorsun olacakmiyiz gercekten ya( zaman zaman sizde umutsuzluga kapilmiyormusuz

ölemi diyorsun olacakmiyiz gercekten ya( zaman zaman sizde umutsuzluga kapilmiyormusuz

slm canım.
Tabiki zaman zaman kapıldığımız oluyor ama hemen o duygudan uzaklaşmaya çalışacaksın. Bak burda 1-2 sene önce yazılan yazıları oku başka topiklere bak. Bizim gibi düşünen birçok kişi şuan anne. İnan bizlerde onlar gibi olacağız. Sadece doğru zaman gelmedi bizler içi o kadar.

ya canım nasıl kapılmayalım ki ben herşeyden soğumuştum yaşamak bile istemiyordum eşim bağlıyordu beni hayata
ama allah büyük hepinizin olucak ettiğin duaların hepsinden haberdar az zamanın kaldı böyle düşün

slm arkadaşlarr.. size bir şey sorucam, ben geçen ay ayın 8inde adet olmuştum, normalde 28 günde bir oluyorum, şubat 28 çektiği için ayın 8inde adet olmam gerektiyaa. (bu arada geçen ay 10 gün gecikmişti tüp bebekten dolayı sanırım normalde günüm hiç şaşmaz, ama hiç adet belirtim yoktu ve geç oldum geçen ay) bu ay her zaman olduğu gibi 1 hafta önceden başladı göğüs acıması, ve bu ay ki fark 3 gündür şiddetli bel ağrım, karın altı krampım falan var. bunlar normalde adetimin sadece ilk günü olurdu. dünde idrarımı yaptıktan sonra adet belirtisini verdi, tuvalet kağıdına kırmızı kan geldi çok hafif, sonra eşimle ilişkiye girdik ve banyo yaptım. dünden beri hiç o kadarcık bile kan görmedim. acaba ilişkiye girmek ve banyo yapmak kanı keser mi? yoksa daha mı çok akmasını sağlar kafam karıştı kızlar yaa bana fikirlerinizi yazın lütfenn.

kızlar nasılsınız çok özlemişim sizi kimde ne var ne yok iklimcim hatırladın mı canım ben halaaaaaaaaaaaa boşum öpüyorum hepiniziiiii:))

o zaman gelsin artık godescim artık dayanamıyorum iyiki varsınız 4 yıl oldu ya geceleri gerçekten yalnızız ne doktor kaldı ne ebe içmediğim şey kalmadı üfff ya anlıycağın yine ilk gün depresyonu canım

canım normalde banyo veya ilişki reglini kesmez. Ben hiç öyle bişey duymadım valla. Ama vucudumuzu dengesi inan çok bozuldu bir sürü horman aldın. O yüzden bu şekilde herzamankinden farklı durumlar gözlenebilir. Bir kaç gün daha bekle tatlım. Olmadı doktorunu ararsın. Seni en iyi şekilde yönlendirir. Ama şimdilik telaş yapacak bişey yok bence. Dilimin ucuna bişey geliyor ama söylemekde istemiyorum. Kısmet belli olmaz belki bir mucize olmuştur :)))

slm haticet.
İnan burda bir çok arkadaşımız hamile kaldı. Bir çoğuda senin gibi düşünüyordu fakat zamanı geldiğinde hepsi mucizesine kavuştu. Bizim içinde doğru zaman geldiğinde olacak.
Sen neler yaptın bu arada. Aşılamaylamı kaldın yoksa tüp denedinmi. Birde sizde sorun neydi çok uzun zaman oldu senin hakkında malesef bişey hatırlayamıyorum.

byyy banyo yu sicak dusla yaptigsan hele gelmesini engelleyebiliyor ben bir cok kez yasadim banyo yaptigim an adetimin ilk baslangici ise yata son günleri ise banyo ile azalabiliyor onun icin bekle derim gelir ama insallah gelmesin tabi:) kirmizilari zaten görmekten SIKILDIK demi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…