Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Slm kizlar giriyorum yoksunuz ayyy bugün hava çok guzel suan disardayim esimi arabada bekliyorum kankilerime kokulu opucuklerimi veriyim dedim
Godes iklim sizlerle yasismayi ozledim
Hii hava çok guzel hadi kizlar dışarı

canım bünyeye göre değişir tabi ama bende adet günüme yakın ilişkinin adetimi bi iki gün sarkıttığını tesbit etmiştim ..yani hormonların tedavi sürecinde dengesi bozulduğu için de olmuş olabilir ilişkiyle de alakalı olabilir..ama innnnşallah başka bişeyle alakalıdır canım:)oooff bence test yap kurtul bekleme böle

Slm kizlar giriyorum yoksunuz ayyy bugün hava çok guzel suan disardayim esimi arabada bekliyorum kankilerime kokulu opucuklerimi veriyim dedim

yaww ankarada hava bozuk artık bahar gelsin istiyorum:)evde yalnızım eşim yok mazlum mazlum yalnız başıma kaffaltı yapıyom

canım evet hiç denk gelemiyoruz ya. Valla benim kocam yamında yok o olmayıncade gezmenin bir anlamı yok. Evde oturuyom bende.
Sana iyi gezmeler

ayyyy kızlar yaaa ne bileyim hala tık yokk. bakalım pazartesine kadar beklicem yine gelmezse test yaparım. ama hormonlardan olduğunu biliyorum, geçen ayda 10 gün geçmişti ama geçen ay ne bir kırmızılık gördüm, ne de adet belirtim vardı. bilmiyorum kafam hepten karıştı:44: ayyy allahım belki mucizemi veriir bana inşallahhhhh. bari hayal kurayım biraz değerlendireyim bu fırsatı bari:)))))

selam kızlarr nasılsınız bakalımm
ben çikolata yedim dün bütün günüm wcde geçti aç açına uyudum gece çikolata yiyemiycem anlaşılan

byyyy ya ooffff valla ben heyecana gelemiyom artık nolur bi idrar testi bari yap off inan bi garip oldum tahammülsüzleştim iyice çatlarım ptesiye kadar yaa..

godesin sonuç açıklanacağında da ayy interneti açarken var ya kalbim küt küt böle hissediyodum:)hemen heyecanlanıveriyom..

selam kızlarr nasılsınız bakalımm
ben çikolata yedim dün bütün günüm wcde geçti aç açına uyudum gece çikolata yiyemiycem anlaşılan

noldu canım barsaklarını mı bozdu çikolata..belki aç karna yediğin için bozmuştur..

ayyy canım benim yaa inan bende ikilemdeyim ama bir kere perşembe o kırmızıyı gördümya bir iki damla bile olsa tuvalet kağıdına geldiya o yüzden umudum yok, yani peşi gelir kesin ama 2 gün geçti üstünden tık yok işte.. mecburen beklicem canım pazartesiye kadar çünkü bugün yarın olursam üzülüyorum, en azından pazartesine 5 gün geçmiş olacak. yarın anneme gidicem akşam eşim gelecek iş çıkışı yemek yiyip kalkıcaz, eve dönerken nöbetçi eczaneden idrar testi alırım, pazartrsi uyanınca sabah idrarıyla yaparım. bakalım tabi olmazsam o güne kadar. olursam hemen yazarım zaten.

iklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

beni listeye yaz dün iğneye başladım tüp için

gelişmeleri yazarım daha sona şincilik bu kaaa
:80::80:

canım yarın devam ederiz eşim sızdı koltukta kaldırıyım bende yatıyım öpüyorum iyi gecelerrrr

benim içinde süpriz oldu cnm adet olduktan sona dr a kontrole gittiğimde konuştuk 2 aşılama klomen tedavi herşeyi yapmıştım biliyorsun. şimdi yine başa dönersek kistin tekrarlama olasılığı var haplarla dedi ve rapor almayı beklersen devlette uzun sürer ve o aşamadada kistin tekrarlayabilir demişti. bizde tüpe karar verdik bi arkadaşını önerdi İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİnde cuma günü gittim hatta godsete yanımdaydı saolsun beni yalnız bırakmadı saolsun:13:
adetin 4. günüydü ve bugun başlarsak tam sırası dedi olmazsa bi dahaki ay
biizde tamam dedik ve başladık
salı günü kontrole gitcem bakalım annemlerdeyim şu an bizim evden uzak olduğu için ve herkese hesap vermek zorunda olduğum içün burda kalıyorum
gerisi kısmet:94:

aa süper godeslede beraber harika hadi bakalım bu sefer herşey yolunda gidicek veee minikk gelicekk :81::81:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…