Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selamlar Canlarım benim

Nerden başlasam ne desem acaba düşündüm durdum. Godesim sana ne diyeyim canım benim.
Bu sendeki nasıl bir sabır, bu sendeki nasıl bir azim, hayretler içindeyim. Tek kelimeyle Helal olsun sana diyorum. Canım hayran kaldım sana. Ben öyle oturuyorum ve inan Çocuk için hiç birşey yapmakta gelmiyor içimden, çünkü sürekli aman zaten tutmayacak diyorum. Yada ne bileyim belkide psikolojik olarak kendimi hazır hissetmiyorum. Bilmiyorum offff
Zaten burdaki Doktor tedaviye başlamadan önce Spermiogram istiyor, eee onuda Eşim istemiyor.
Hem çocuk istiyor Adam ama motivasyon sıfır. Onun o umursamaz hali benide kötü etkiliyor.
Hayalcim zaman ne çabuk geçiyor, Rabbim yavrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim.
İklimcim senin hamileliğin nasıl gidiyo?? Varmı bulantın falan??
Allaha emanet olun canlarım..

Bende i̇yiyim canım çok sevindim sana valla tez vakitte demicem doya doya hamileliğini yasa inşallah
Sonrada sağlıklı bı sekilde kucağına alırsın Rabbim bebisi anali babali büyütsün
Arkadasıma derim ilgili aileye benziyolar ben gebede solerim

Godes halkında düşüncelerine katılıyorum zeynocum

godes merhaba, senin sonuc aldığın gün ben iğnelere başladım. cep telefonumdan sürekli nete girdim seni merak ettiğim için ama telden yazamadım çok üzüldüm canm, dedim ki godes bile hamile kalamadıysa ben neden uğraşıyorum. sadece 3 yumurtam oluştu yarın doktorum kararı vericek ya iptal ya devam bakalm hayırlısı.

canım benim hoşgeldin. Arayı çok acıyorsun özletiyorsun kendini ama.
Canım evet benim gene olmadı malesef. Ne diyim doğru zaman henuz gelmemiş demekki benim için. Canım bende kendime bakınca inanamıyorum nasıl bu kadar pes etmeden devam edebiliyorum diye. Sanki tedaviye başlayınca başka bir kimliğe bürünüyorum ve kendimi çok güçlü hissediyorum. Soruyorum kendime bazen bu kadar şeyi yaşamam için ya gamsız olmalıyım yada çok güçlü ama ikisininde bende olmadığını düşünüyorum ama nasıl üstesinden geliyorum bilmiyorum. tek bildiğim şey kendim hakkımda çok ama çok inatçı olmam İlla istediğim şeyi elde etmem gerekiyor. O yüzden elde etmek içinde herşeye katlanıyorum. İnan bu sadece çocuk konusunda değil her konuda öyle istediğimi yapmam gerek.
Birde çok geçmişe takılmıyorum canım. Hemen yaşayıp unutuyorum takılıp kalmıyorum. Bak şimdiden gün saymaya başladım regli olsamda doktor gitsem diye :))))
Canım eşinide en kısa sürede ikna edersin inşallah canım. belki eşinde bir problem çıkar tatlım en azından boşuna beklememiş olursunuz. Bir an önce ona göre tedaviye başlamış olursun.
Seni kocaman öpüyorum tatlım..
kendine iyi bak

kızlarrr çıkı çıkı bom bom...ankarada olumsuz hava koşulları nedeniyle hamile personel 2 gün izinliiii:)yani bendeee:) o kadan da uğraştım müfettişlere dosya hazırlamaya..adamlar işşşşşalllaahh kıcık olmaz bana:)

zeyno ve sinem sizi burda görmek çok küsel ..ya daha sık girin kızlar birbirimize gaz verelim.neden olumsuz düşünüyosun zeyno nolur yapma öle taam mı hepimiz tek tek hedefimize ulaşcaz ve hamile topiki aççaz..yada anne topiki..

eliiifff sen naptın kızımız test çözdünmü:)

landarc adını kaliba yanlış yazdım ama godesin tutmadı die senin de tutmıcak die bişe yok ki canım pozitif ol.istersen 50 yumurtan olsun içine konulan 1 tane..tuttu tuttu tutmadı gitti..senin 3 yumurtan var ama belki 3 ü detutmaya daha müsaittir bilemeyiz...aslında nasip nasip varsa şimdi bebişinin ömrü gelcek inşallahhh

Canım hadi hayırlısı olsun.
Lütfen öyle düşünme bernanın olmadıysa benimde olmaz diye. Herşey kısmet işi tatlım. Ben sadece 2 yumurtası toplanıp 3. gün transfer edilen ve bebeği sıkı sıkı tututan çok kişi okudum. Bende senin gibi düşündüm oo benim bir sürü yumrutam var herşey iyi olur dedim ama olmadı. İnan herşey kısmet işi tatlım. Rabbim ol dedikten sonra isterse 1 yumurtan olsun hiç önemli değil...
İçini ferah tut ve hep pozitif olmaya çalış.

ayyyy benim karnım ağrıyo aradaa bi de belim ağrıyo bi de çok gaz varr
test mest çözmücem
gelecek galiba

Ya hic bebegim olmazsa!
Ilk aylar bir cok insan gibi hamile kalabilecegini saniyorsun. Sonra galiba bir sorun var deyip daha cok itina gosteriyorsun.. Umudunu kaybetmiyorsun. Sonra arastirmaya basliyorsun.. :uhm:Hmm ilk bir sene! O bir senede geciyor.. Basliyor icini korkular sarmaya, ama hala umutlusun! Ovulasyon gunlerini takip ediyorsun.. 1 ayda, 6 gun daha sanslisiniz! Her ay ayni sey o alti gunu bekliyorsunuz.. Acaba bu kez??? Ve her ayda hemile oldugunu saniyorsun..CADIARZU Hmm midem bulaniyor, biraz karnimda kramplar var, acaba basimda donuyormu, ya o metal tat neden yok! Gunum gecerse hamileyim kesin:CüvCüv: Test yapiyorsun, iki cizgi yine yok.. Ama yok bu kezde olmadi.. Olsun gelecek ay var, uzulme sakin olacak diyorsun..Umudunu kaybetmiyorsun..:Saruboceq: Doktorlar, testler, muayneler, hsh, laparoskopi...beklemek..beklemek ve beklemek.. ve belki daha asilama, tup bebek, ilaclar.. ??? mafoldumben Ve bunlari kimseyle paylasamiyorsun, cunku bu bir ayip coguna gore.. Esin uzulmuyormus gibi yapiyor, ama belki senden daha fazla uzuluyor ve gostermiyor..Ama yinede umudunu kaybetmiyorsun.. Dualar, sogan kuru, incir kuru vs..
bir cok zamanini bir sey bulmak umuduyla internette geciriyorsun.. Acaba birileri cozum buldumu diye.. Sonra hep agliyorsun.mafoldumben Her yerde hamile insanlar, bebekler, cocuklu aileler, gozlerinin icine bakan bebekler.. Agliyorsunmafoldumben. Soruyorsun YA HIC BEBEGIM OLMAZSA! Sonra diyorsun, Allah in takdiri mi? Belki bir sinavdir diyorsun.. Yine karar vermisken uzulmemeye, soruyor birileri neden bebek yok diye??? Bende bilmiyorum diyemiyorsun.

Yine bir ay, yeni umutlarim var:ecrin_bebek:
Bebegimizin ismi hazir.
Dogum karti icin siiri hazir.
Hirkasi hazir.
Odasinin dekoru hazir.
Annesi hazir, babasi hazir..
Yuvasi hazir.
Bir tek O yok..

Agliyorum.. Ama inaniyorum geleceksin bir gun..

Sevgiler..
Paylasmak istedim..

ALINTI ALDIM Bİ TOPİKTEN AYNI BENİM HİSLERİMİ YAZMIŞ
AMA BENİMDE ARTIK NE DİKKATİMİ ÇEKİYOR BİLİYORMUSUNUZ BUNLARI YAZAN KİŞİ HAMİLE BELKİDE DOĞURMUŞTUR BİLMİYORUM. BURDA YAZAN ÇOĞU KİŞİNİN HİKAYESİNİ OKUYORM SONA MESAJLARINA BAKIYORUM YA HEPSİ HAMİLE! Bİ ŞEKİLDE HAMİLE KALIYORLAR VE BU GÜNLERİ GERİDE KALIYO...

BENDE DİYORUM ACABA Bİ GÜN....
YADA SANMIYORUM BEN SENELER AYLAR DA GEÇSE HALA BU TOPİKTE YAZARIM HAMİLE TOPİĞİNE UĞRAMAM BENİM BEBEĞİM OL...... CAK GALİBA

yawwww elifff sen burda zar zor bi yerlerini yırtarak hamile kalmış bi bayanın yanında bunları paylaşıp onu üzmeye utanmıyomusun..inan çok kötü oldum gözlerim doldu..bu duygular çoook yakın bi zamana kadar benim de hissettiğim hatta inanmaya başladığım duygular..hiç anne olamama ile ilgili o kadar büyük korkularım vardı ki..hatta bununla ilgili alternatif planlar bile yapmıştım.işte bebeğim olmazsa dünyayı gezcem yok hafız olcam yok bissürü yedek plan..hayatı doldurabilmek adına..ama bak şu anda bambaşka duygular içindeyim..biliyorumk nafile bi çaba benimki ne kadar anlatsam da içinin bi köşesinden şöyle düşünceksin benimki farklı bi durum...ama gör bak yakın zamana kadar sende yakınlarında bu sıkıntıyı çeken insanlara onları ikna edemeyeceğini bile bile teselli ve umut vermeye çalışacaksın..canım benim dualarımdasınız hepiniz..hepinizi de hamile görmeden bu siteden vazgeçmek yok allah ömür verdiği müddetçe..benim için çok özelsiniz..

senin bebeğin olACAK

eslem2000

hepimz aynı şetleri hissettiğimiz için bu kadar duysallaşıyoruz ve hemen gözyaşlarına boğuluyoruz
başkası okusa bu yazılanları hiç anlarmı bizim gibi duygusallaşıp içi acırmı? hayır

Allah bu gunlerimizi aratmasın
tez zmanda bebeklerimizi versin

çokkkkk başım ağrıyo

doğru dürüst bişi yemedim sigara beni mahvettii

Son düzenleme:
süper kar yağıyor ve heyecan yaptım inşallah uzun sürer ve baya tutarr :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…