Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla bende patatesli et yemeği var tavuk çorba varr
şimdide pirinç pilavı yapcam kocam gececi bu hafta arkamda yatıyo malak gibii:)
uyanır birazdan ben yapıyım pilavımı gelirim öptümmmmmm:86:

valla bende patatesli et yemeği var tavuk çorba varr
şimdide pirinç pilavı yapcam kocam gececi bu hafta arkamda yatıyo malak gibii:)
uyanır birazdan ben yapıyım pilavımı gelirim öptümmmmmm:86:
oh afiyet olsun tabi yap senn pilavı dinlensin menün güzelmiş
Ben annemdeyim hazir yiyecem.
Yesil mercimek
nohut
Izmir kofte
Pilav
Sutlac

oh süpermiş hım sütlaç yapıcam yarın şimdi uğraşamam :))
bendede bezelye havuç et karışımı kağıt kebabı var yağlı kağıtla yaptım
davık çorbası:)
pilav ayran oh çok şükür yeter :KK1:

oh afiyet olsun tabi yap senn pilavı dinlensin menün güzelmiş

oh süpermiş hım sütlaç yapıcam yarın şimdi uğraşamam :))
bendede bezelye havuç et karışımı kağıt kebabı var yağlı kağıtla yaptım
davık çorbası:)
pilav ayran oh çok şükür yeter :KK1:

Oo supermis seninkide canim ellerine saglik. Yarasin bebisimize :))))

slm kızlar acayip telaşlıyım yarın teftiş var müfettif bozuntuları gelcek okula zabahtır eksik belge tamamlıyorum daha çooook işim var dua edin...eeeeee sizden naber yaa elif yaptınmı test keşke yapsan heycanlandım ...

slm kızlar acayip telaşlıyım yarın teftiş var müfettif bozuntuları gelcek okula zabahtır eksik belge tamamlıyorum daha çooook işim var dua edin...eeeeee sizden naber yaa elif yaptınmı test keşke yapsan heycanlandım ...

Ay canim kolay gelsin.insallah yarin sorunsuz gecer tatlim. Prensimizi yorma sakin.

mrb cnm oo işin sıkı kolay gelsin altından kalkarsın sen takma kafana :KK54:

valla kızlar iyiym hoşum da bu haftada geçsin rahatlıcam inşallah biraz daha okuldan yana.bu hafta teftiş haftamız işte.geçer inşallah..sonra nisan 15 e kadar çalışıyorum veeee doğum izniiiiiiiiiiiiii:)

valla kızlar iyiym hoşum da bu haftada geçsin rahatlıcam inşallah biraz daha okuldan yana.bu hafta teftiş haftamız işte.geçer inşallah..sonra nisan 15 e kadar çalışıyorum veeee doğum izniiiiiiiiiiiiii:)

hayırlısı canım kasma kendini herşey olacağına varır..
vay be doğum izni haa :KK69:

Dogun iznimi ay inanmiyorum ya zaman nasilda geciyor. oh ne guzel oglusun icin hazirliklarini yaparsin sende rahat rahat :)))) birazcik daha sik disini o zaman canim. Az kaldi izine :))

Dogun iznimi ay inanmiyorum ya zaman nasilda geciyor. oh ne guzel oglusun icin hazirliklarini yaparsin sende rahat rahat :)))) birazcik daha sik disini o zaman canim. Az kaldi izine :))

evet canım yaaa ben de inanamıyorum doğum izni falan enteresan geliyo..32. haftada izin hakkımız başlıyo bende hemen ayrılcam izne çünkü zaten doğum sonrası iznim yaz tatiline geliyoçöle işte yaa:)

evet canım yaaa ben de inanamıyorum doğum izni falan enteresan geliyo..32. haftada izin hakkımız başlıyo bende hemen ayrılcam izne çünkü zaten doğum sonrası iznim yaz tatiline geliyoçöle işte yaa:)

:nazar::nazar::nazar: masallah canim ya. Dogumda ne guzel denk geliyir :))))) ay cok mutlu oldum senin adina ya...

Slm kizlar giriyorum yoksunuz off ya sıkıldım ama yazdillarinzdanda fazla takip edemiyorum telefonumdan giriyorum laptop küçük gorumcemde bozulmuş benimkini aldı malum kesin yıl sonu getirir
O yuzden telefonda giriyorum ama yazilalari fazla takip edemiyorum
Ee nasıl gidiyo en son iklim haberinde çok mutulu oldum varmi kizlar guzel haberleriniz godes elifkaya iklim hayalbaz Ve diğer kanki̇leri̇m size kocaman muck

Kizlr yaa pskolijim çok bozuldu bugün arkadasıma gittim bı arkadaşı gelmiş cocuğu otistik ozurluydu 4 yaslarında çok uzuldum etkilndim çok zor bı imtihan allahım düşmanıma vermesin
Eli ayağı düzgün evlatlar versin Rabbim bize

Slm kizlar giriyorum yoksunuz off ya sıkıldım ama yazdillarinzdanda fazla takip edemiyorum telefonumdan giriyorum laptop küçük gorumcemde bozulmuş benimkini aldı malum kesin yıl sonu getirir
O yuzden telefonda giriyorum ama yazilalari fazla takip edemiyorum
Ee nasıl gidiyo en son iklim haberinde çok mutulu oldum varmi kizlar guzel haberleriniz godes elifkaya iklim hayalbaz Ve diğer kanki̇leri̇m size kocaman muck

Kizlr yaa pskolijim çok bozuldu bugün arkadasıma gittim bı arkadaşı gelmiş cocuğu otistik ozurluydu 4 yaslarında çok uzuldum etkilndim çok zor bı imtihan allahım düşmanıma vermesin
Eli ayağı düzgün evlatlar versin Rabbim bize

meraba canımmm iyidir şükür şimdilik yolunda herşey sen nasılsın bakalım..
bu arada allah şifasını versin inş benim canım arkadaşımın oğlunada otizm denmişti ama değilmiş anne babası çok üstüne düştü bir sürü eğitime gçötürdüler ve şu an maşallah öyle tatlı konuşuyorki düzeldi yakışıklım ya bana hayatım aşkım diyor
:nazar::nazar::nazar:sende söyle çok üstüne düşsünler

Son düzenleme:
X