Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok teşekkürler kızlar çok çok saolun daha iyiyim bugün ..
bu arada iyi pazarlar anlatın bakalım bugün neler yapıcaksınız

bugun neler yapcamm???:26::26:

karnım ağrıyo adet olmayı düşünüyorum

sen napıyorsun denedinmi aldığın badileri nasıl oldu

Bende adet olmaya devam et edecegim. Dun tesrif ettiler :))))

sen oldunmuu ikimiz bir adet olmuştuk geçen ay sen biraz erken olmuşsun üzüntüden galiba benim yarın bekliyorum bakalım olayımda dr a gideyim biran önce

abla sen doktora ne zzaman gitcektin?

sen oldunmuu ikimiz bir adet olmuştuk geçen ay sen biraz erken olmuşsun üzüntüden galiba benim yarın bekliyorum bakalım olayımda dr a gideyim biran önce

abla sen doktora ne zzaman gitcektin?

Evet tatlim ben biraz erken oldum.
Hadi sende regli olda git doktora tatlim.harekete gecme zamani geldi :))
Bende bir sonraki reglimde gidicem canim. Yani daha 1 ayim var of nasil gecicek bir ay hemencik gecsin istiyorum :)))

bugun neler yapcamm???:26::26:

karnım ağrıyo adet olmayı düşünüyorum

sen napıyorsun denedinmi aldığın badileri nasıl oldu

belkide olmazsın
evet cnm bugün üstümde yeni geldik eve bununla gezdim bugün bitane daha aldım lcwaikikden alıyorum espirili :) hevesimi alıyım bari

belkide olmazsın
evet cnm bugün üstümde yeni geldik eve bununla gezdim bugün bitane daha aldım lcwaikikden alıyorum espirili :) hevesimi alıyım bari

valla sanmıyorm canım olurum gibime geliyo

yinede kısmet

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hala adet olmadım ya ben bebek istiyommmmmm
olursam üzülmücem bekliyorm zaten ama olmasın ya :)))

ben yeni kalktım kahvaltı yapcam sona gelcem herkeş burda olsun ok. muckkkkkkkkkkk

Son düzenleme:
Canim insallah gelmez kirmizalar ya :))
Ya bende hamile kalmadan ya bu topic dagilirsa diye korkuyorum. Sevincimi paylasamazsam gozum acik giderim valla :))))))

Canim insallah gelmez kirmizalar ya :))
Ya bende hamile kalmadan ya bu topic dagilirsa diye korkuyorum. Sevincimi paylasamazsam gozum acik giderim valla :))))))

yok yok bu topik dağılmaz dağılmıcazz

hepimiz hamile kalcaz sona hiçbiyere dağılmadan kendimize özel topik açcaz ok. :)

ya bu arada ablaa çok belim ağrımaaya başladıı ağzımın içide bi tuaf hiç tadım yok

test yap test

ya çok güzel hareketlerde havuçlu anne hamileyim test yaptım diyordu hıyarlıda sen kesin yanlış yapmışsındır testi salak karı diyordu yaa o geldi aklıma

hee ben izlemediğime bilemedim perdon :)
sen 2.3 gün bekle cnm hadi hayırlısı inş

ooooooooooo topiğimizin gülleri gelmişşş:118:
hoşgeldinizzzzzzzzzzz

Allahim delisin kizim sen ya. Yanlis yapa yapa dogruyu ogrenmisindir belki :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…