Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım godesim yaa sana moral verici şeyler yazmak istiyorum ama öyle sinirim bozuldu ki galiba hiç bişe yazmasam senin için daha hayırlı...

canım ben iyiyim tatlım. Valla sıkma canını bak sonra prensimizde üzülür ama yapma lütfen. Ben yoluma devam edeceğim canım. Belki şimdi olmadı ama dondurulmuşlarımla olacak. Hem bu sefer 2 tane transfer edecekler. Şansım daha çok. Lütfen üzülme olurmu.
Ben gerçekten iyiyim.

amin canım ya inşallah. Hiç inancımı kaybetmedim zaten. Eninde sonunda olacak :)))

ayyy bi dahakine 2 tane koycaklarına çok sevindim işte...bu güzel haber belki ikiz tutar bi taşla iki kuş olur işşşşşşşşşşşşaaaaallllllaaahhhh canımm

ayyy bi dahakine 2 tane koycaklarına çok sevindim işte...bu güzel haber belki ikiz tutar bi taşla iki kuş olur işşşşşşşşşşşşaaaaallllllaaahhhh canımm

kısmet canım neden olmasın valla. Bu kadar beklememdede vardır bir hayır valla..

kısmet canım neden olmasın valla. Bu kadar beklememdede vardır bir hayır valla..

canım bizi ferhat beye yönlendiren kişinin 6 sene olmamış sonra bu dr bulmuşlar ve 2.denemede hamile kalmış neyse ilk ultrason günü gelmiş dr gelmişler dr saymaya başlamış bir iki üç ahaha eşimin arkadaşı diyormuşki 1e sevindim 2de iyi geldi ama 3 şok şok hhaa:) rabbim bekletiyor ama mükafatını kat kat veriyor ...bebekler şimdi 8 aylık beraber çalışıyorlar eşimle üçü biaradalar nasılar diye soruyormuş eşim oda anlatıyomuş sorma gece yine uyku tutmadı bi biri bi biri ağlıyormuş
işte bizide yönlendirdiler saolsunlar

randevum 5e kızlar elim ayağım buz kesti ya

taam taam dur kız heycan yapma bebişimizi kasma:)herşey çok güzel olcak inşallah...bugün büyük istimal kese görünür..belki embriyoyu da doktorun görebilir..benim 5+5 de kese ve içinde 2 mm embriyo görünmüiti:)doktor kalp atışları var ama çok küçük olduğu için sesini duyamayız demişti..:)hadi bakalım senin veled napiyo

Hayalbaz canim nasilsin presimiz nasil.
İklim hadi ama ya bekle bekle yeter artik. Guzel haberler almaya cok ihtiyacim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…