Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim iklim

HADİ AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

elifle godes noluyo kııı iki takka yalnız bıraktık ferdi tayfur necla nazır filmine çevirmişsiniz burayı...yahut küçük emrah..

bu iklim de neyen gelmemiş .....:KK36:

iklim gelmediyse ii şeyler olmuş demektir çünkü dün öle dedi ii bişi derse doktor bebeğe kıyafet alcak gezceklermiş
kötü derse direk eve gelcez dedi

bizde ablamla ağlaşıyorduk
benide sinirlerim bozuldu çıkarım belki birazdan komsunun 4 aylık bebeği var onu sevmeye

hep başkalarınınkini sevmeye..........

merhaba kızlar ne güzel hepiniz buradasanız.
ama kalamayacağım malesef.

İKLİM inşallah muayen iyi geçmiştir. yazmamışsın merak ettim.

ELFKAYA canım senin önünde daha çok zaman var yaşın küçük, bize bak moral bul. neyapacağımız şaşırmışız geç kaldık herşeye. onun için moralini bozma. İyi yanından bak ve olacağı inancında ol.

GODESİM inanırmısın bende çok ama çom üzüldüm ve etkilendim. bu reglimde başlıyorum bende ama çok korkuyorum.

HAYALBAZ inşallah sende sağlıklı bir şekilde tamamlarsın. seni gördükçe çok üzülüyorum tabii ki kendim için aynı zamanda hamile kaldık aklıma hep o geliyor. ağlayasım geliyor.

iklimmmmmmm gerçekten merak içindeyiz.. inşallahhhhhh bebişin çok ama çok iyidirr ve herşey yolundadır canımm.

iklim gelmediyse ii şeyler olmuş demektir çünkü dün öle dedi ii bişi derse doktor bebeğe kıyafet alcak gezceklermiş
kötü derse direk eve gelcez dedi

bizde ablamla ağlaşıyorduk
benide sinirlerim bozuldu çıkarım belki birazdan komsunun 4 aylık bebeği var onu sevmeye

hep başkalarınınkini sevmeye..........

ahhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh elifcimm inan ben başkalarının çocuğunu bile sevemiyorum millet nazarı değer demesin diye:KK50: allah hepimizin sonunu iyi etsin, bazen insanın sabredecek gücüde kalmıyor ama mecburuz buna, sabretmekten, içimize atmaktan başka şansımız var mı!!!!

merhaba kızlar ne güzel hepiniz buradasanız.
ama kalamayacağım malesef.

İKLİM inşallah muayen iyi geçmiştir. yazmamışsın merak ettim.

ELFKAYA canım senin önünde daha çok zaman var yaşın küçük, bize bak moral bul. neyapacağımız şaşırmışız geç kaldık herşeye. onun için moralini bozma. İyi yanından bak ve olacağı inancında ol.

GODESİM inanırmısın bende çok ama çom üzüldüm ve etkilendim. bu reglimde başlıyorum bende ama çok korkuyorum.

HAYALBAZ inşallah sende sağlıklı bir şekilde tamamlarsın. seni gördükçe çok üzülüyorum tabii ki kendim için aynı zamanda hamile kaldık aklıma hep o geliyor. ağlayasım geliyor.

canım her yeni tedavi yeni umut demektir. Lütfen korkma ve bebeğine kavuşacağın günü düşünüp yoluna tam gaz devam et tatlım. Lütfen bizi her aşamasından haberdar et tatlım. regli günün ne zaman şimdi.
Sana bol şans diliyorum.

ahhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh elifcimm inan ben başkalarının çocuğunu bile sevemiyorum millet nazarı değer demesin diye:KK50: allah hepimizin sonunu iyi etsin, bazen insanın sabredecek gücüde kalmıyor ama mecburuz buna, sabretmekten, içimize atmaktan başka şansımız var mı!!!!

canım inan bende hiç sevemiyorum zaten içimdende gelmiyor. Bulunduğum ortamda bebek yokmuş gibi davranıyorum. Sanki seversem etrafımdakiler bak bebek özlemi çekiyor acaba çocuğu olmuyormu diye akıllarından geçirecekler diye hiç elime bile almıyorum :KK43:((

kızlarr durunn heyecan yapmayın yeni geldim eve :KK53: ve keseyi gördük 5hafta 5 günlük 1.4cm karanlığın içinde bir pırlanta gibiydi :KK69: 19 martta çağırdı 8 haftalık olucakmış o zaman kalp atışını duyucaz dedi :)
atlama hoplama ilişki yok(sonra istediğin kadar olucak dedi):KK53:uzanma bayram temizliği yapma sıraladıda sıraladı ..birde folik asit türü bişi verdi ama adı değişik..
sonuç iyi kızlar kısmetse iyi gidicek herşey nasip gerisi
merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim sizleri seviyorum darısı isteyen sizlere olsun :KK54:

Son düzenleme:
kızlarr durunn heyecan yapmayın yeni geldim eve :KK53: ve keseyi gördük 5hafta 5 günlük 1.4cm karanlığın içinde bir pırlanta gibiydi :KK69: 19 martta çağırdı 8 haftalık olucakmış o zaman kalp atışını duyucaz dedi :)
atlama hoplama ilişki yok(sonra istediğin kadar olucak dedi):KK53:uzanma bayram temizliği yapma sıraladıda sıraladı ..birde folik asit türü bişi verdi ama adı değişik..
merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim sizleri seviyorum darısı isteyen sizlere olsun :KK54:

ayyyyy canım gözün aydın. Maşallah maşallahhh:nazar:
Çok sevindim ya. Guzel habere ihtiyaçım vardı.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayyyyy canım gözün aydın. Maşallah maşallahhh:nazar:
Çok sevindim ya. Guzel habere ihtiyaçım vardı.
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

çok saol canım inşallah iyi gider sonrasıda ne diyim cnm konuşamıyorum tutuldum kaldım..
ve çok istediğim hamile badilerinden aldım espirili olanlardan yarın gezmeye gidicez o zaman giyicem hevesimi alıyım bari :nazar:

Allah tamamına erdirsin canım inşallah böle sorunsuz bi şekilde devam eder hamileleğin

o hamile kıyafetleri benimde hep aklımdaa bende baylıyorum öle kıyafetlerre
sen bol bol tadını çıkar canım inş. herşey böle sorunsuz devam eder.:KK16:

İKLİM hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin oh rahatladım haa..

AREN canım benim içim bi hoş oldu yazdıklarını okuyunca yaa..evet aynı zamanda hamile kalmıştık..inşallah bu sefer herşey çok güzel olur canım yaa tedain hayırlısıyla mutlu bi şeklde sonuçlanır ..

inanın ssürekli hepiniz için dua ediyorum ...

GODES ve ELİF aaaahhh o duygular...ben bi keresinde bi lokantada 2-3 yaşlarında bi kız çocuğunu görür görmez yemeğin ortasında ağlamaya başlamıştım..eşim şok olmuştu aslında bende kendi kendime şok olmuştum bu kadar dengemin bozulduğunun farkında değildim...benim için elhamdulillah geride kaldı en yakın zamanda sizin içinde geride kalır inşallah...

Allah tamamına erdirsin canım inşallah böle sorunsuz bi şekilde devam eder hamileleğin

o hamile kıyafetleri benimde hep aklımdaa bende baylıyorum öle kıyafetlerre
sen bol bol tadını çıkar canım inş. herşey böle sorunsuz devam eder.:KK16:

AREN canım benim içim bi hoş oldu yazdıklarını okuyunca yaa..evet aynı zamanda hamile kalmıştık..inşallah bu sefer herşey çok güzel olur canım yaa tedain hayırlısıyla mutlu bi şeklde sonuçlanır ..

GODES ve ELİF aaaahhh o duygular...ben bi keresinde bi lokantada 2-3 yaşlarında bi kız çocuğunu görür görmez yemeğin ortasında ağlamaya başlamıştım..eşim şok olmuştu aslında bende kendi kendime şok olmuştum bu kadar dengemin bozulduğunun farkında değildim...benim için elhamdulillah geride kaldı en yakın zamanda sizin içinde geride kalır inşallah...

çok saolun arkadaşlar inşallah hep iyi gider
ve inanın yürekten diliyorum rabbim sizede versin siz üzülürken ki bnde öyleyken burda gelip yazmak ballandırmak gibi geliyor içeme yara oluyor ya üzülürseniz diye ben hem o arkadaşa çok sevinir hem kendim için ağlardım :KK43::KK43: sizi çok seviyorum rabbim sizede tattırsın ve dilerim az ay aralarla doğum yapalım....kusura bakmayın çok duygusalım saçmaladıysam af ola.:KK43:

kırk bir kere maşallahhh iklimcimmm:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: çok ama çok sevindim. aminnnn canım bizede dua et. eee tabii hiçbir şey yapma bırak ev pislik götürsün sizden değerli mi:emir_bebek: allaha emanet olun canım. güzel haberlerini bekliyoruz:KK16:

Amiin canim ya lutfen dualarini eksik etme.

ve inanın yürekten diliyorum rabbim sizede versin siz üzülürken ki bnde öyleyken burda gelip yazmak ballandırmak gibi geliyor içeme yara oluyor ya üzülürseniz diye ben hem o arkadaşa çok sevinir hem kendim için ağlardım :KK43::KK43: sizi çok seviyorum rabbim sizede tattırsın ve dilerim az ay aralarla doğum yapalım....kusura bakmayın çok duygusalım saçmaladıysam af ola.:KK43:

İklimcim o nasil soz oyle ya. Sevincimizide uzuntumuzude bugune kadar hepberaber yasadik. Tabiki senin bu guzel haberinide gene hep beraber sevinecegiz. Ben senin adina inan cok mutluyum. Boyle guzel haberler kendim icin soliyim tatlim bana cok buyuk moral oluyor. Lutfen mutlulugunu doya doya yasa ve herseyi bizimle paylas. Senin icin demekki dogru zaman simdi tatlim.
Ben inaniyorum hepimiz dogumlarimizi cok az arayla yapacagiz :)))
Seni kocaman opuyorum

iklim canım çok sevindim çok güzel ve heyecan verici duygular bunlar. birde sakın öyle düşünme burada yaşanan sevinç hepimizin sevinci üzüntü hepimizin üzüntüsü. insan kendi yaşadıklarına üzülüyor sende o psikoojiyi biliyorsundur çünkü sende o kadar uğraştan sonra bu minişi buldun, bebeğin her gelişimini bizle paylaşmaya devam et canım.

çok teşekkürler kızlar çok çok saolun daha iyiyim bugün ..
bu arada iyi pazarlar anlatın bakalım bugün neler yapıcaksınız

X