Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godes canım bugün kontrolün vardı inşallah bol bol yumoşun olmuştur. ben senden umutluyum senin geçen seferde tutmuştu ama şanssızlık oldu sonu gelmedi.

Son düzenleme:
godes canım bugün kontrolün vardı inşallah bol bol yumoşun olmuştur. ben senden umutluyum senin geçen seferde tutmuştu ama şanssızlık oldu sonu gelmedi.

Canim hosgeldin seni burda gormek cok guzel.
Canim dundu kontrolum hersy yolunda simdilik 15 civarinda yumurtam varmis. Persembe tekrar kontrol var.
Cok haklisin ilki tutmustu ama sanssizlik oldu. Insallah bu sefer seytanin bacagini kiracagim..
Sen nasilsin canim ???

Elfcim nasil oldun hala devam ediormu yanman ve kanaman bilgi ver lutfen merak ettim seni

Elfcim nasil oldun hala devam ediormu yanman ve kanaman bilgi ver lutfen merak ettim seni

yanma yok ablacım ya sadece kanama var idrarda az bişi okadar
bugun öğleden sona sağlık ocağına gittim öle dr 4-5 tane hap antibiyotik verdi. Akşam eşim alır die almadım ıda geç gelcekmiş bol bol su içiyorum üşütmüşsündür dedi dr :KK43::-)26:

bide başıma acayipp bi olay geldi başıma anlatmazsam patlarım..

şinci ben evde içtim suyu içtim suyu sık sık idrara çıkıyım diye sona sağlık ocağına gittim sıra falan yoktu girdim çıktım neyse sona dedim elektrik faturasınıda yatırım yakın eve ikiside . orda çok sıra vardı neyse beklee beklee sıra bana geldi yatırdım çıktım ama nası koşuyorum eve çok çişim geldi :))
anam 5 dk yol sanki bana bi ömür gibi geldi git git bitmiyo artık iyice yakınlaştım anammm bi bakıyımki akıyo aşadann :))) resmen altıma yaptım neyse dedim kızım olan oldu koyver gitsin mahalleye girrdim yine geldi bi hışımla çişim sona eve 20-30 adım kala hopp bi daha ama bu sefer bacaklarıma dolandı heryer çişş oldu hahahaa arabaaların arkasından doğru yürüyorum bi görseniz eve bi geldim komple soyundum makineye attım çamaşırlamı şinci yıkanıyo :))

Allahtan montum uzundu evin önünde bacaklarımı ıslak görünce eve bi girişim var görmeyin:))
Anladım şinci yaşlılıarın nası çişini tutamadığını Allah başa vermesin çok kötü bişi

ama hava soğuktu yaa ben yaptıkça bi sıcaklık bastı sormayın keyfime hahahah :))):KK60:

Son düzenleme:

şinci ben evde içtim suyu içtim suyu sık sık idrara çıkıyım diye sona sağlık ocağına gittim sıra falan yoktu girdim çıktım neyse sona dedim elektrik faturasınıda yatırım yakın eve ikiside . orda çok sıra vardı neyse beklee beklee sıra bana geldi yatırdım çıktım ama nası koşuyorum eve çok çişim geldi :))
anam 5 dk yol sanki bana bi ömür gibi geldi git git bitmiyo artık iyice yakınlaştım anammm bi bakıyımki akıyo aşadann :))) resmen altıma yaptım neyse dedim kızım olan oldu koyver gitsin mahalleye girrdim yine geldi bi hışımla çişim sona eve 20-30 adım kala hopp bi daha ama bu sefer bacaklarıma dolandı heryer çişş oldu hahahaa arabaaların arkasından doğru yürüyorum bi görseniz eve bi geldim komple soyundum makineye attım çamaşırlamı şinci yıkanıyo :))

Allahtan montum uzundu evin önünde bacaklarımı ıslak görünce eve bi girişim var görmeyin:))
Anladım şinci yaşlılıarın nası çişini tutamadığını Allah başa vermesin çok kötü bişi

ama hava soğuktu yaa ben yaptıkça bi sıcaklık bastı sormayın keyfime hahahah :))):KK60:

kız eliiiff gözümden yaş geldi gülcem die vallah allah senin iyiliğini versin oooohhhh boşver koy gitsin yaaa:)gene seni kimse görmemiş ben lise 2 deyken derste hoca bişe söledi bana da gülme krizi geldi bende gülünce tutamıyom biliyomusun altımı göl ettim sınıfta sıranın altı göl oldu lise 2 deyim yaa hep sınıftaki arkadaşlar gördü hayatta en ytandığım andır ertesi gün okula nası gittim kafamı kaldıramıyom.neyseki o gün sınıftaki erkekler okulu asmıştılar da sadece kızlar gördü yoksa başka okula nakil olurdum kesin:)

Allahim sen ne deli bir kizsin ya öldum gulmekten kahkalar atiyorum.. Canim bu suyu iciyorsun o an gelmiyor sonra geliyor. Aynisi annemin basina gelmis annem birde diyorki ayakkabima doldu yururken cilik cilik diye ses bile cikti demisti....herkesin basina gelebiliyor demekki ama ben daha acilisi yapmadim tam olarak benimde basima soyle bisey geldi. Ortaokula giderken okuldan ciktim servise bindim biranda cisim geldi ufagimda biseyde diyemedim ama kipkirmizi oldum yerimde duramiyorum kimil kimil bacaklarimi sikiyorum yok serviste tabi dolan dolan milleti birakiyor millet soruyor neyin var karninmi agriyor ben yok bisey diyemiyorum son sofore dur ben inicem dedim aglayarak indim bir sitenin onunde otoparka dogru kostum ve arabalarin arasina yaptim o anki mutlulugumu hic unutmuyorum. Allah kimsenin basina vermesin. En buyuk fobim oldu o gunden sonra...
Canim cok gecmis olsun ilaclarini ihmal etme al olurmu....

kız eliiiff gözümden yaş geldi gülcem die vallah allah senin iyiliğini versin oooohhhh boşver koy gitsin yaaa:)gene seni kimse görmemiş ben lise 2 deyken derste hoca bişe söledi bana da gülme krizi geldi bende gülünce tutamıyom biliyomusun altımı göl ettim sınıfta sıranın altı göl oldu lise 2 deyim yaa hep sınıftaki arkadaşlar gördü hayatta en ytandığım andır ertesi gün okula nası gittim kafamı kaldıramıyom.neyseki o gün sınıftaki erkekler okulu asmıştılar da sadece kızlar gördü yoksa başka okula nakil olurdum kesin:)

Ay inanmiyorum ya hepimizin bir hikayesi varmis. Bakalim daha kimler dokulecek neler anlatacak :)))))

elifçim geçmiş olsun cnm ilaçlarını düzenli kullan ama
ay çok güldüm kızım sana yaa :KK60::KK60: benim hiç başıma gelmedi hatırlamıyorum ama düşünemiyorum kendimi :KK60::KK60:

Günaydın kizlar bakiyorumda çeşmelerle oynamissiniz
Benim buna benzer hikayem yoktur ama hayatta tutamam geldigi an gidiceem yoksa hiç affetmez benimkide akar

elifçim geçmiş olsun cnm ilaçlarını düzenli kullan ama
ay çok güldüm kızım sana yaa :KK60::KK60: benim hiç başıma gelmedi hatırlamıyorum ama düşünemiyorum kendimi :KK60::KK60:

İklimcim senin proflndede yaziilmayan yok kapsama alanı disida ne demek :44:

kızlar ben geldim bayadır giremiyodum ama psikolojim aşırı bozuldu psikiyatriye gittim psikiyatrik ilaçlar kullanıyorum tüpe de ara vermeye karar verdik psikiyatri dokdorum dedi depresyona girmişin anlattıklarına göre biraz ara ver bişeyin üzerine nekadar çok gidersen okadar çok sıkılırsın dedi şimdilik mola yaza rabbim hakkımızda hayırlısını versin ama maddi gücümüzde şuan berbat durumda zaten onun için 3 ay kesin kararım psikiyatri ilaçları kullanacam kızlar hepinizi öpüyorum a.e.olun sizlerle olmaya devam edicem inşallah allah yardımcımız olsun......... :KK5:

Canım gecmis olsun suan bende psikiyatriye gitsem banada bı ton ilaç verir offf

Canim hosgeldin seni burda gormek cok guzel.
Canim dundu kontrolum hersy yolunda simdilik 15 civarinda yumurtam varmis. Persembe tekrar kontrol var.
Cok haklisin ilki tutmustu ama sanssizlik oldu. Insallah bu sefer seytanin bacagini kiracagim..
Sen nasilsin canim ???

canım hadi az kaldı, bu sefer kesin olacak inşallah. ben iyiyim. öyle beklemedeyim.

canım hadi az kaldı, bu sefer kesin olacak inşallah. ben iyiyim. öyle beklemedeyim.

Canim evet az kaldi. Bakalim bu sefer hikayenin sonu nasil bitecek..
Canimde iyi yapiyorsun bekleyerek ne zaman kendini hazir hissedersen o zaman basla zaten. Moral cok onemli biliyorsun.
Hakkimizda hayirlisi ne diyim canim

İklimcim ve byyycim son durumnuzu merak ettim byycim gidişatını merak ediyorum bende tedaviye Baslarsm Buda tüp bebek olucak insalah

canım ben şuanda beklemedeyim 2 ay oldu tüp bebek sürecimin bitmesi. sanırım 3 aya kadar ikincisini yaptıracağız maddi durum istediğimiz gibi giderse.. inşallah bu sefer bebeğime kavuşurum. aslında bir daha olumsuz olacak diye çok korkuyorum inan buna hiç hazır değilim, aşılamalar değilde tüpbebekte insan daha çok şartlıyor kendini mutlu sona ama hüsran olunca insanın psikolojisi bozuluyo, bilmiyorum allah hepimizin sonunu hayır etsin bitanem yaaa. sen nasılsın, ne zaman başlamayı düşünüyosun tüp bebeğe??

Canım bende i̇yiyim cevremdekileri dinlesem bugün olur ama ben cesaret edemiyorum

X