Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tamam anlaştık bak bir hamile kaşlim naz yapacam sana nasıl...

ayy yap kızz yap istediğini yap
valla öle bi şey varki içimde sen iklim ikinizden herhangi biri hamile olsa yemin ederim kendim gibi sevinirim biliyorum sizde öyle olursunuz ümidim dahada çoğalır sizlerden bu güzel haberi alınca :118:

ay canım benim içinde öyle valla buradaki bazı arkadaşların bende yeri çok özel onlardan biri hamile kendim kadar sevindim. Sizde hamile kaldığınızda emin ol bende kendim kalmış kadar sevineceğim....
Ufaklığım o zaman senden haber bekliyoruz anlaştık

tamamdır anlaştık döncem ben sizee:86:

tamamdır eliften haber bekliyoruz o halde kızlar ben çıkıyım malum iş güç hoşçakalın

tamamdır eliften haber bekliyoruz o halde kızlar ben çıkıyım malum iş güç hoşçakalın

bende kaçıyom tatlım. Malum annemdeyim :)))))))
en kısada sürede görüşmek dileğiyle :))

iyi bende çıkıyım kızlar kayganam yok çılgınlar gibi müzik dinleyip geç saatlere kadan tv izleyip öptüm
sizi seviyoreeee :118:

selaaaammmmmmmm kızlaaarrrrrrrr.... ohhh oohhhh ne güzel böyle sayfaları okumak, allah daim etsin vallahi:))))) benimde liseden arkadaşım geldi cuma günü, bende kalıyo 14 şubatta dönüyo antalyaya. buluşma fikri bana uyar ama iklimin dediği gibi bakırköy iyiyimiş:))) ortaköy iklimle bana ters kalıyo:)p neyse kızlar inşallah bir işim olmazsa buluşup dertleşiriz godesim bana haber verir.
bu arada ben hala adet olmadım bu sabah tekrar test yaptım negatif tabii, tüp bebekten sonra oluyormuş bu ilaçlardan falan, bakalım artık birkaç gün daha bekleyip drumu aricam
godescim sevalle dün konuştuk telde, bugün transferinin 5. günü ama benim içime çok doğuyo kesin hamile gözüyle bakıyorum, bi aksilik yokmuş maşallah gidişatta, dün sadece kasıklarına sancı gelip gitmiş (bu daa iyi belirti). o bana gerçekten çok umut olacak aynı doktora gidiyoruzya biliyorsun. inşallah bir gün hepimiz hamile kalıp yavrularımıza kavuşacağız buna inanıyorum. umudumuzu yitirmeyelim lütfen hepimiz.... allaha emanet olun...

Canim bulusmayi netlestirelim arayacagim seni tabikide. Canim ortakoy degil bizim ufaklik sebeklik yapiyor olursa bakirkoy olacak canim.
Canim seval annesinde kaliyormus evet faceden yazdi en sonunda. İnsallahbebeslerine kavusur bu sefer ya cok hak ediyor onun cektiktigi seyker bizden kat kat fazla cani gonulden istiyorum insallah bu sefer bebisleri hic birakmaz onu. Tabiki onu hamile kalmasi sana umut olucak canim. İnsallah sende 2.de kavusursun. En kisa surede gorusmek uzere tatlim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…