Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

değmesin sana gülüm:)
Ay cok tsk ederim tatlim hepimize insallahhhh...
Canim beniiiiiiim desene prensimiz geliyor. Cok canlar yakacak valla hele annesi gibi boncuk gozlu olursa. Yeriiiimm onu ben ya. Herhalde esin mutluluktan ucuyordur. 41 kere size masallaaaahh

canım benim aşılama değildi tüp bebekti, iki embriyo transfer edilmişti. ama dediğin gibi ilahi adalet böyleymiş.

allaha emanet canım dediğim gibi hemen tüp bebek yaptıracak gücümüz yok zaten allah büyük inşallah bir mucize olur kendiliğinden gelir. artık bu konuyuda kafamdan silmek istiyorum. perşembe bi son kez gidip konuşucam drla sebep araştırmak için. hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden.

...................................................ne denebilir......innallahe meassabirin...muhakkak ki allah sabredenlerle beraberdir.......inne meal usri yüsraa....her zorlukla beraber muhallak ki bir kolaylık vardır....

öyle bitanem katılıyorum, hepimiz sınavdayız bu hayatta, sabır etmekten başka çaremiz yok.
bu arada canım benim kırk bir kere maşallah allah kalbinize göre versin kız erkek fark etmez, ama tabii eşin mutlaka bi başka sevinir erkek olmasına.

Merhaba canım, bu tamamen drun elinde olan bişey, bir sor kabul eder belki, benim drum çok tatlı Maşallah. bir de ben sezeryan olucam kesin o yüzden 2 haftam boşa gidicekti, o yüzden drumda kabul etti sanırım. herşey 2 hafta öne kayıyor böylece iznim yanmıyor. kısmetse 3-10 mart sezeryan tarihim, bebişim geliyor

Tebrikler canım topiğimizin prensesi benden prenside senden

byyy'cım inan ne dicemi bilemiyorum, yanındayız canım, acını paylaşıyoruz, ne desem eni teselli etmez biliyorum, biraz dinlen uzaklaş bu konulardan iyi gelicektir. sonra güçlü bir şekilde yeniden başlarsın, Allah hepimizi evlatlarımıza kavuştursun tez zamanda İNŞALLAH

kızlar teşekkür ederim tebrikleriniz için..eşim sevindi gibi ama allah var öyle erkek istiyorum falan demiyodu..ben bi garip oldum hem baya sevindim hemde farkettim ki kız daha çok gönlümün derinliklerinde varmış bi an tokalar cicili kız kıyafetleri alamıcam için ve bana yardımcı benim aynımdan bi kızım olmıcaa için burkuldum gibi oldum ve şaşırdım:)ama bi taraftan da çok sevindim..hayırlısı bakalım..zaten daha yanılma payıda var çok kaptırmamak lazım..

canım benim aşılama değildi tüp bebekti, iki embriyo transfer edilmişti. ama dediğin gibi ilahi adalet böyleymiş.

Ben seni aşılama yaptırdığını sanıyorum bayadir giremedim karıştırmış olmalıyım
Ama kısaca Allah nasip etmiyince istersen Amerika'ya git olmayınca olmuyo
Annemin arkadasım 15 senenin üstüne bebisi oldu kadın yapmadığı tedavi kalmamış yeni eve taşındığı ay hemen kaliyo onunki psikolojikti heralde yeni ev telaşından bebisi takmadı o ay kaldi:26:

Gunaydiiiiin dunyanın en guzel anne adayları
Size kokulu opucuklerimi gonderiyoruuuuum

godess 10. günün ne alemdesin

ayyy benim canım arkadaşım günümüde takip ediyor.
Canım valla benim hiç umudum olmadığı için ben şimdideb başka tüp bebek doktoru arıyorum. Eğer hamileysemde süpriz olur işte. Kendimi kaptırmak istemiyorum o yüzden çok rahatım. 9 ocak regli tarihim test yapmayacağım canım. Reglimi bekleyeceğim.
Kısmet ne diyim.
Gecen gece yatarken çok dua ettım allahım eğer tuttuysa bebek görim rüyamda dedim ama bebek görmedim. Aksine çok ufak kanamalarım vardı bende havalarda uçuyordum. Oh ne güzel bu kanamalar yerleşme kanaması diye sevinmiştim. Bebek görmedim ama böyle bişey gördüm.
Birde aynı gece kamplumbağa doğuruyorum 1,2,3,4 tane değil ama sayısızca patır patır dökülüyor ilk başta çok küçük kaplumbağaydı sonra büyümeye başladı belki 50 tane doğurmuşumdur. Bu nedemek anlamadım :)))))))))))))))))))
hayra yoralım iyi olsun dimeee...

ayyy inanmıyorum rüyaya bak...alla allaaaaa...rabbim hayırlara çıkarsın inşallah..bence şu test işini 9 ocak tarihine kadar bekleyemeyeceksin...:)yani ben nası beklicemmm:)uzatmasan da 14. yada 15. gün yapsan olmamı yani...yani ptesi salı felan hıı..yani yoksa da öğrenmiş olursun ne bilim insan ister istemez hiç umudu olmasa bile gününe yaklaştımı bi heyecan duyuyo..offf nesse tabi sen bilirsin canım hayırlısı bakalım...

canım tabiki sende haklısın ama ne bilim bu seferde degisiklik yapim dedim. Doktorumada söyledim oda en iyisi yapma bekleyelim reglini dedi. Oda onay verdi bana. Oda artık benden negatif sonuc duymak istemiiyor anladıgım kadarıyla. Sımdılık boyle diyorumda benim sağım solum bellli olmaz valla bir bakmışsın yaptırmışım....

canlarım YENİ YIL HEPİMİZE SAĞLIK MUTLULUK HUZUR VE BOL KAZANÇ GETİRMESİNİ DİLİYORUM.
GÜLÜMCÜM VE HAYALBAZCIM HAYIRLISIYLA İNŞAALLAHHH BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALIRLAR.
BİZİM GİBİ (ELFKAYACIM, BYYCIM, SİNEMCİM, ARENCİM, MUTLUCUM, ZEYNOCUM VE TABİKİ BEN) HAMİLE OLMAYI BEKLEYENLERDE EN KISA ZAMANDA BEBİŞLERİYLE TANIŞIR UMARIM...
NEDENSE 2011 YILINDAN ÇOK UMUTLUYUM....
HEPİNİZİ KOCAMAN OPUYORUM.....
2011=

4. aşılamamda negatif sonuçlandı malesef bugün regli oldum hemde daha 9 gün vardı regli olmama şok oldum bende. Yeni yılın ilk gününe kötü başladım inşallah bu yılda hep böyle kötü geçmez.
Hayalbazcım seni daha fazla bekletmemiş oldum canım test yap diyordun ama bak gerek kelmadı tatlım. Güzel haberler vermek isterdim (((((

sağol canım BENDE HERKESİN YENİ YILINI KUTLUYORUMMM VE GODESE KATILIYORUM İNŞALLAH BU YIL HEPİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLUR HAMİLE OLANLAR BEBİŞLERİNE HAYIRLISIYLA KAVUŞSUN, BİZİM GİBİ UMUTLU OLANLARDA HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIP EVLATLARIMIZA KAVUŞURUZZZ İNŞALLAAAHHHHHHHHH.

godescim canım benim hakkımızda hayırlısı olsun yaa, zaten seninde pek umudun yoktu, kendini bu sonuca hazırlamıştın ama tabiki olsada iyi sürpriz olacaktı nasip değilmiş. inşallah tüp bebekte herşey gönlünce olur ve bebeğine kavuşursun.

bu arada bende drla görüştüm haftaya rahim filmi çektiricem, sıvının ordan gelip gelmediğini bulalım dedi, en azından sorunu bilelim işimiz kolaylaşır dedi. allah hepimizin yardımcısı olsun.

ya hayırlısı canım..ben bekleseydim de sonuç farklı olsaydı tek..kanaman çok mu?niye erken oldu acaba..yaa eğer kanaman çok değilse belki saçma bulcaksın ama benim bu aşılamada aşılamanın 13. günü falan kanamam olmuştu..test yaptırmasam kesin adet oldum sanırdım ama meğer yerleşme kanamasıymış..o ihtimali de unutma canım yine de ne olur ne olmaz tamam mı ..öpüyorum

ayy canım keşke öyle olsaydı kan testide yaptırdım malesef negatif. Doktorumu aradım test yaptır dedi. garibim oda bir ihtimal belki dedi ama olmadı. Kısmet değilmiş canım. Şimdi pazartesi yeni tüp bebek doktorumla tanışmaya gideceğim hemen start veriyorum :)))))))) beklemek yok.
inşallah 11.11.2011 de bebeğimı kuçagıma alabilirim :))))))))))

Canım benim hayırlısı olsun napalim bende sizin yeni yilinzi kutlarım
Benimde yarın son gunüm hala olmadım ama alıştım her ay regli olmaya eli kulagindadir yarin kesin olurum

evet canım yaşamış olduğumuz kötü sonuçun sebebini öğrenmek en önemlisi. İnşallah tedavisi çok kolay bir sonuç çıkar. Doktorun çok haklı. Bır araştırsınlar bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…