Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

inş canım yaaa hayırlısı bakalım..benim de pantolanların önü kapanmıyo dükkan açık geziyom anlıcan..üzerüme uzun tunik giydiğim için belli olmuyo..ama haftaya kontrolden sonra alcam kendime bişiler atık..ben çıkyorum şimdilik..görüşürüz öpt

canım evet yaaa allah başımızdan eksik etmesin valla eşlerimizi kocamın kıymetini daha çok anladım bu ayrılıkda :)))) canım bende hiç bir yere sığamıyordum valla. Herzaman annemlere gitmek için can atan ben şimdi orada duramıyorum duvarlar üstüme geliyor sanki. İnşallah biran önce herşey yoluna girer ya. Yoksa dayanamayacağım galiba :))))))
Canım evet hamile kalabiliyorum bu tabikide güzel bir şey ama sanki aşılama değilde bundan sonraki tüpte bebeğime kavuşacakmışım gibi geliyor. Valla seninde dediğin gibi kısmette varsa aşılamaylada olur aslında. Kısmet artık yarın 2:30 aşılama yapılacak.hakkımda hayırlısı neyse o olsun artık ne diyim başka...
Ay canım inşallah 27 sinde cinsiyeteide belli olur fındığımızın. İyi olmanıza çok sevindim canım. Gerçektende bende erkenden alışveriş yapmaya karşıyım canım. Sende iyi yapmışsın almayarak.
Canım sıkıntılar ve tedirginlikler hiç bitmiyor valla. Bundan sonra hayatının sonuna kadar taşıyacağın çok büyük bir sorumluluk taışıyorsun.
Bak zaman ne cabuk geçiyor canım 15 haftalık bile oldu yerim onu ben yaaaa. Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin tatlım.
Seni kocaman öpüyorum kendine iyi bak tatlım.

ayy evet yaa şu sorumluluk meselesi...ürküyorum biraz..artık hayatımın sonuna kadar sorumlu olduğum hemde herşeyinden sorumlu olduğum bi varlık var..düşününce insan ürküyo..rabbim kolaylık versin inşallah hakkıyla yerine getirebilirim bu sorumluluğu..

senin aşılamaya gelince rabbim hayırlısını versin yeni bi heyecan başlıyo sonuçta..tüp yada aşılama yada normal dedim ya rabbimin ol demesi başka bişe değil gerisi sebepler..ben sanki anne olamıcakmış gibi hissediyodum kendimi ama bak hala da inanamıyorum.garip geliyo..ne bilim..rabbim sana da hayırlı evlatlar versin inşallah..daha fazla yormasın seni..ama sen de bende biiliyoruz ki bu yorgunluk sürecinin bize kattığı çok güzel değerler de var..nasıl bi mucize olduğumuzu farkediyoruz herşeyden önce..hakkında hayırlısı 10 15 gün sonra inşallah güzel haberlerini alırız canımmm

canım gerçektende bende düşününce bazen korkuyorum. Çok büyük bir sorumluluk ama sonra düşünüyorum kimler bebişlerini büyütüyorda bizmi üstesinden gelemeyecğiz diyip biraz rahatlıyorum.
Canım gerçektende yaradanın ol demesi gerekiyor yoksa ağzınla kuş tutsanda olmuyor valla. Bakalım kısmet olursa olur olmazsada hiç üzülmeyeceğim bir dahaki ay tüpe geçeceğim. Pes etmek asla yok.
Ya senin bebişin cinsiyetini çok merak ediyorum yaaa. Sanki kendim hamileymişim gibi heyecanlıyım :))))))))

slm kızlar naber nasılsınız umarım iisinizdir sizlerle sohbeti özledim ama vakit bulup giremiyorum
beni sorarsanız aynı tas aynı hamam hiç bi gelişme yok yazı bekliyorum ama gelmesinide istemiyorum duygu bunalımındayım çok karışığım yani yaza kadar olurda inş. tüpe gerek kalmaz tırsıyorum ben yaaa
bu tüp tedavisinden falantuhaf bi haldeyim yani arkadaşımın bebeği olmuştu 1,5 aylıkiken anca gidebildim zorla allah yardımcımız olsun artık özellikle bana ya sabır versin ya da bebek hele bu ay hamileiyimdir diye kendimi dinlemeye başladım sapıklık derecesinde bu aralar bi mide bulantısı var mi acaba diyorum ama bunun belirtisi olması en azından şimdilik mümkün değil bunuda biliyorum ama dediğim gibi çok karışığım (bi ışık) istiyorum artık delirmiş olmalıyım
sizleri öpüyorum

Son düzenleme:
Merhaba şekerler hiç konuşnuyosunuz artıkım. bende arada girip çıkıyorum, Biz iyiyiz, 2 hafta sonra izne ayrılıyorum İnşallah, artık işe gitmek zoruma gidiyor doğrusu, drcumda anlayışlı 30. haftada 32 haftalık raporu vericek ve izne çıkabilicem.kandinize iyi bakın

canım bende özledim eskisi gibi yazışmayı yaaa hiç girmiyorsunuz valla. Canım seni çok iyi alnıyorum inşallah tüpe gerek kalmadan hamile kalırsın yaza kadar. İnan bende hiç düşünemezdim günün birinde tüp bebek yapacağım. halada inanamıyorum bugünlere nasıl geldiğimi. Diyorum kaderde bunuda yaşamak varmış. O kadar çok istiyoruzki bir bebeiğimiz olsun o yüzden herşeye katlanıyoruz valla. Ne yapim tüple gelecekse miniğim öyle gelsin ama yeterki gelsin nasıl geldiği önemli değil diye bakıyorum olaya.lütfen sende çok takıntı yapmamaya çalış. Kadermizde ne varsa onu yaşıyoruz. Seni daha sık bekliyorum buaralara :)))))))))))
ayyyy canım benim yaa 30 haftalık oldu hee 41 kere maşallahhh valla. Kocaman olmuş miniğimiz yerim onu ben yaaaaa.
doktorunda süpermiş yaaaa ne güzel erkenden izne ayrılıyorsun...
kocaman öpüyorum sizi miniğimle kendine iyi bakın.

selam kzlar moralim çok bozuk. dün drda kontrolüm vardı iltihaptan dolayı. drum dediki dün, meğerse benden yumurta toplama sırasında sıvı varmış, iğneyle onuda temizledim dedi, yani bu durum normalde olmuyo herkeste dedi ama ben görünce çektim onları dedi, transfer sırasında tekrar oluşsaydı iptal edecektim dedi ama yoktu dedi. o sıvı varken embriyolar tutunamaz kayar, oranın kuru olması lazımki yapışsınlar dedi. peki transferden sonra oluşamaz mı dedim, bir şey diyemem olabilir de olmayabilir de dedi. görmem için alttan muayene etmem lazım onuda yapamam dedi. bir de doktor transfer işlemine gelmeden beni hazırlarlarken baş hemşire vardı o ultrasondan baktı, yani çok az bi sıvı var ama bi sorun çıkmaz ondan dedi ve doktorumda olur transfer iptallik bir durum yok dedi. yani kızlar moralim sıfır biraz bile olsa sıvı vardı belkide çoğaldı o, çoğalmasa bile tutunmamasına yeterli olabilir, bebişler tutunamadı kesin. yani kızlar şu 1 haftadır başıma gelmeyen kalmadı o kadar moralim bozuk ki anlatamam sonuçtan adım gibi eminim artık.

Son düzenleme:

canım senin durumuna inan çok üzüldüm. Bir sürü tatsız olay başına gelmiş olabilir ama inan şuan kesin karar vermek için erken tatlım. Burada ben ne hikayeler okudum kesinlikle hamile kalamazsın diyenlerin hamilelik haberleriyle sevindik. İnan tatlım kaderden öte bişey olmuyor. Senin için hayırlıysa ve kaderinde varsa ne yaşarsan yaşa bebişin inan seninle olur.

test tarihin ne zaman tatlım peki...
Lütfen test gününe kadar ümidini yitirme. Biliyorum bir sürü olumsuz şey yaşayıp pozitif düşünmek çok zor ama yapman gereken bu. Allahtan ümit kesilmez.

orası öyle canım, sonuçta allah yazmışsa ona hiçbir şey engel olamaz ama gidişat hep olumsuzluklarla geçti. transferin ertesi günü kanamam ve karın ağrım oldu şiddetli doktora gittim, 5 günü yine şiddetli ağrım oldu acile gittim gece serum verdiler, iltihap çıktı, hadi tam o iğnelerle geçti. bu sefer dr opuda sıvı vardı onu çektim dedi. yani bu kadar olumsuzluklarla çokkk zor, insan ollumlu düşünemiyo ama dediğin gibi allahın dediği olur. inşallah her şeye rağmen benimlelerdir yavrularım. bugün 9. günüm canım yarın büyük ihtimal yaptırıcam kan testini.

ayy canım yaa çok üzüldüm sabır sınavı gibi olmuş seninki..ama umudunu kesme tamammmı..çünkü benim tutan 3. aşılamada da herşey ters gitmişti ve ben o yüzden tutmaz diyodum..rahim iç tabakam bebişin tutunması için biraz ince çıktı normalden,sonra eşimin sperm sayısı gelmiş geçmiş en düşük sayı çıktı 8 milyon ..yıkandıktan sonra 5 milyon mu neydi heralde.sonra aşılamam pazar gününe geleceği için bi gün önden yapıldı..ama allah nasip etti ve tuttu işte ne dersin buna..rabbim hayırlısını versin...sen kendine dikkat et üşütme ayaklarını sıkı giyin bi de dinlen anasını satıyım zırt bırt ayaklanma yatabiliyosan yat dinlen biraz tamammı..

bi de bebşler demişsin dikkatimi çekti tek embriyo transferi olmadı mı kaç tane koydular?

ayyy mutlaka yapar yapmaz testi bize haber ver tamam mı canım rabbim gönlüne göre versin inşallahhhhh

GODESSS sen napıyosun tatlım yaa bi iki gündür yine giremedim bu sefer midemden diil de vakit bulamadım bi türlü bilgisayar başına geçemedim aklım sende kaldı..aşılamayla ilgili hiçbişey yazmamışşsın nası geçti bi kaç gün olmuş olması lazım nası hissediyosun kendini..yaz bakalım merak ediyorum seni canım benim.. dualarım seninle...

Canım hakkında hayırlısı olsun valla. Mutlaka test sonucunu bizimle paylaş olurmu tatlım. Sabırsızlıkla bekliyorum cevabını..

canımmm ne anlatayımki artık o kadar alıştımki bahsetmek bile aklıma gelmedi. :)))
Salı günü yapıldı canım bugün 6. günüm. Sadece bu aşılamamdan sonra hep bir regli ağrısı yaşıyorum sanki rahimimi hissediyorum garip bir ağrım var taki ilk günden beri anlam veremedim. Doktorumuda aramadım. Zamana bıraktım canım zaten testte yapmayacağım 9 ocak regli tarihim onu bekleyeceğim eğer reglim 1 hafta geçerse belki test yaparım Çok rahatım süreklide düşünmüyorum canım. Birde eşimin ilk defa 25 milyon spermi oldu ileri hareketli sayısı hep 30 milyon üstü oluyordu. O biraz canımı sıktı. Ama sürekli sen aklıma geliyorsun 8 milyonla hamile kaldın sonuçta rabbim verecekse böylede verir diye kendimi rahatlatıyorum. Artık buda olmazsa direk tüpe geçeceğim tekrar. bende durumlar böyle canım.
Sen nasılsın bakim miniğim nasıl... Yaramazlık yapıp annesini rahatsız ediyormu :)))))

aynen öyle canım tedaviye başlamadan o kadar umutlarım vardı ki, yumurta rezervim iyi bir sürü dondurulmuşum olacağını tahmin ediyordum, olmadı. ve 8 yumurta toplandı hayret ettim. 3 tanesi işleme alınmadı zaten 5 yumurtadanda ikisi döllendi, ikisinide transfer ettiler canım ortak kararla. çünkü bir tane donduracak halimiz yoktu ve biri 2. kaliteydi, ee o bir taneyide çöpe atmalarına yüreğimiz el vermez tabi, eşim ben dr görüştük öyle karar verdik. inan gerçekten şu 10 günde ne çektiğimi ben biliyorum. bir de şu sıvı olayını duyunca hepten umudum yıkıldı

yarın sabah 10. günüm oluyo gidicem kan testine. rabbimden hayırlısı olsun inşallah yavrularımı bana bağışlamıştır.

Canım hakkında hayırlısı olsun valla. Mutlaka test sonucunu bizimle paylaş olurmu tatlım. Sabırsızlıkla bekliyorum cevabını..

merak etme canım yarına yazarım sonucu buraya. bu arada seninde belirtin inşallah gebelik belirtisidir allah büyük inşallah tüpe gerek kalmadan bu vesile çıkmıştır karşına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…