Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ay canım benim. Ama yüzsüzüm yaaa zorla yazdırdım kıza...
Canım benim iyi olmanıza çok ama çok sevindim. Maşallah yaa 1500 gr olmuş süper allah nazarlardan korusun.
Tabi bütün yük senin üstüne kaldı canım. Sana çok kolay gelsin.
Kocaman öpüyorum sizi

merhaba kızlar
pek yazmıyorum ama sizleri merak ettiğimden tabii ki takip ediyorum. bende bir değişiklik yok. herşey aynı. şu an birşey yaptığımda, bir çabam da yok. yoruldum artık galiba.
hepinizi öpüyorum.

canım bende seni merak ediyordum iyi olaman sevindim. Biraz akafanı dinle canım bebek konusundan uzaklaş. Zaten vakti geldiğinde bebeişin çat kapı yapacaktır buna emin ol.
seni kocaman öpüyorummmmmm..

godeesss burdayım canım küsme yaww:) bu bi kaç gündür çok yoğunum da..yazılı yaptım oku falan oyaladı bugün gezmedeydim yarın da misafirim var bu saate kadar hazırlık yaptım yeni oturdum totomun üstüne:)hemen açtım neti.

biz iyiyiz çok şükür allahıma takılıyoruz işte. bi aksilik yok..prensin hareketleriyle bağırsak hareketlerimi birbirinden ayırmaya çalışıyorum:)sen napıyosun tatlım..ve siz napıyosunuz kıssssssssssssslaaaarrr

kendini çok yorma tatlım yada kendini yorda prensimizi yorma tamammı :)))))
iyi olmanıza çok sevindim canım. demek hareketlerini ayırt etmeye çalışıyorsun ne güzel. Artık hissediyorsun kuzunun ben burdayım işaretlerini. Maşallahh
Biz aynı be tatlım değişik bişey yok valla.

slm kızlaarrrr. ne yaptın godescim başka drla görüşmüşsün nerde başlayacaksın tedavine, hangi dr.
bende rahim filmi çektirdim herşey normal, kanallar açık, genişliği normal çaplarda. neden tutmadığı belli değil yani selman bey %90 tüplerde yapışıklık vardır diye düşünüyodum dedi o sıvı için, ee açık çıktı demek ki bi şanssızlık oldu dedi. %10da rahimde iltihaptan olabilir dedi ama o da yok sende yani dedi, akıntım falanda yok zaten. gerçektende şanssızlık oldu diyor. ama vücudunu tanıdım şimdi ilaç dozu farklı olacak dedi, inşallah dondurulmuşunda olacak dedi, buir dahaki sefer uzun protokol istiyorum ben. bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, şuanda beklemedeyim canım, 3 4 aya tekrar düşünüyorum maddi olarak ayarlayabilirsek. öpüyorum seni canım gelişmeleri bildir.

canıımm herşeyin normal olmasına çok sevindim. Demekki kısmet değilmiş tatlım. Bazı şeyler kısmet isi biliyorsun. Ama rahim filmi çektirmen iyi olmuş.
İnşallah 2. de bebeğine kavuşursun canım. Hep aklımdasın canım arayacaktım biraz aramayayım belki unutmaya çalışıyordur yaşadıklarını diye aramadım.
Ben evet görüşmeye gittim florance has. bülent baysalla galiba onunla devam edeceğim. Ay başına kadar sürem var o zamana kadar netleştireceğim.Aslında sevale soracaktım Bülent baysal hk bilsi varmı diye çünkü o baya tecrübe kazanmış.
Bu arada sevalle görüşüyormusun o ne yapıyor hangi durumda.
Seni kocamn öptüm canım..

günaydınlarrr ya da tünaydınlarrr öğlen oldu ben daha yeni başlıyorum güne..oooy oyher gün aynı tas aynı teranee

günaydınlarrr ya da tünaydınlarrr öğlen oldu ben daha yeni başlıyorum güne..oooy oyher gün aynı tas aynı teranee

al bende de canım. herhün aynı şeyler. Bazen diyorum keşke bebişim olsaydı onunla ilgilenirdim dışarı çıkardık falan diyorum ama nerdeeeeeeeeeeeee bu gidişle gözüm açık gidicem galiba :)))))))))

evet iyi oldu canım en azından meraktan çıktık. ama sorun yok ortada işte. demek hakkaten hayırlısı değilmiş allahım hepimize hayırlısını versin inşallah. hadi bakalım seninde hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer bebeğine kavuşacaksın. sevalle telde sürekli görüşüyoruz, başladı o da tedaviye, şuanda günlük iğnelerini oluyor, uzun protokolya onunda. öyle yani ben öncünüz olamadım inşallah siz benim öncüm olursunuz devamınızda ben gelirim iyi haberlerini bekliyorum canım merakta bırakma bizi.

Canim insallah onculuk edebilirim ne bilim hersey kismet valla. Bwnde sevalle faceden gorustum canim ignelere baslamis haberini aldim. Galiba ilk once sevalin sonucunu ogrenecegiz. İnsallah bebisine kavusur bu sefer. Hakkimizda hayirlisi olsun canim. Seni kocamaaaaaan opuyorum

Kizlarrrr nerdesiniz yaaa iyice bosladiniz valla ask olsun. Surda size guzel haber vermek icin sayili gunlerim kaldi..... Avazim ciktigi kadar bagiracagim hamileyim diye cok umutluyum. 1 ay sonra insallah....
Aycok guldum kendime simdi hiçmi insan pes etmez yaaa surekli kosuyorum bebisime sonra tökezlenip dusuyorum yere ama tekrar kalkip gene kosuyorum. Bakalim ne kadar surecek bu kovalamaca :))))))
Hepiniziii opuyorum

Son düzenleme:
Godescim çok azimlisin cokta güçlü maşallah sana valla
Ben olsam coktaaaan depresyonluk olmuştum sana kocaman
maşallah

Godescim çok azimlisin cokta güçlü maşallah sana valla
Ben olsam coktaaaan depresyonluk olmuştum sana kocaman
maşallah

Valla cok azimliyim bakalim sonuc ne olacak. 2011 benim yilim olsun istiyorum. Tabi sizinlerinde. İnsallah bu yil kavusacagiz bebislerimize ben inaniyorum.

Valla cok azimliyim bakalim sonuc ne olacak. 2011 benim yilim olsun istiyorum. Tabi sizinlerinde. İnsallah bu yil kavusacagiz bebislerimize ben inaniyorum.

canııım hadi hayırlısıyla bu tedavinin vesilesiyle kavuşursun inş. canım ben şimdi arı sütü polen popolis karışımı yiyorum bakalım işe yarayacakmı kullananların yorumlarında işe yaradığı yazıyr ama inş. bizim içinde vesile olur bakalım dualarım hepimize
allah yardımcımız olsun inş.
seninde dediğin gibi bu sene hepimizin yılı olsun inş.

hamile arkadaşlarda sağlikla kucaklarına alsınlar

Canim nerdesin ya kayboldun. İyi olduguna sevindim canim. Peki polen karisimi ne ise yariyor canim. İnsallah bebegine kavusmak icin bir vesile olur kürün.

kıııızzzz godes yürü be seni kim tutarrrrr...aslanım benim...önümüzdeki ay mutlu haberlerini alcaz inşallahhh hayatım...rabbim yar ve yardımcın olsun..

kıııızzzz godes yürü be seni kim tutarrrrr...aslanım benim...önümüzdeki ay mutlu haberlerini alcaz inşallahhh hayatım...rabbim yar ve yardımcın olsun..

Caniiiim nerdesin ya kayboldun. Nasilsiniz bakim prensim nasil hic kendinden bahsetmemissin.
Canim insallah onumuzdeki ay hamileyim diye buraya yazacagim. Cok inaniyorum. Esim izmire gittiya cok yalniz kaldim ama rabbim bana aciyacak ve bebisimi gonderecek benim yalnizligim bitsin bana arkadas olsun diye.
Bakalim gorucez neler bekliyor beni. :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…