Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım benim hayırlısı olsun napalim bende sizin yeni yilinzi kutlarım
Benimde yarın son gunüm hala olmadım ama alıştım her ay regli olmaya eli kulagindadir yarin kesin olurum

ahh canım ya alıştık artık kırmızı kart görmeye. (((

YENI YILINIZ KUTLU OLSUN CANLARIM..
Önce saglik, sonra Bebis, Bebis gelincede gerisi gelir zaten
Tek tek gecmisi okumadim ama anladigim kadariyla tedavi sonucu bekleyen sadece byyy ve godes var. Byyycim canim benim, rabbim yüzünü güldürür insallah. Ümidini kaybetme canim benim.
Godescim sen hangi ara Asilama yaptirdin?? Ben ugramayali o kadar oldumu ya:26:
Regl olmussun cok üzüldüm canim ya, baska sözde bulamiyorumki be tatlim.Sasirdim kaldim. Ama sana helal olsun canim benim. Devam et hic pes etme. Inan ben ikinci Asilamaya bile Cesaret edemiyorum.
Hepinizi kocaman öpüyorum.

innnnşallaahhhhh rabbim şu mübarek vakitler hürmetine bebişini versin kucağına canım...vakit kaybetme iyi olur canım benim..hakkında hayırlısı dualarım seninle

kızlar öncelikle herkezin yeni yılı kutlu olsun Allah bu sene hepimizin bebeğini kucağına versin inşallah. Ablacım aşılama tutmamış yine üzüldüm hayırlısı olsun dicem ama gerçekten üzüldüm bu sefer bekliyordum aynı hayalbazınki gibi beklemediğin bu aşılmada olur gibi geliyordu .Yine başlıcam demişsin tüpe ablam bu ne tempo inan okurken ben yoruluyorum sen böyle koşustururken yorulmuyormusun.:93:
Allah kalbine göre versin inşallah kavuşursun bir an önce bebeğine
hayalbazcım bi behlülümüz olcekmiş çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsn inş.

ZEynoooooooooo kız senide çok özledim napıyorsun dr.a gitmiyon dimi sende ben gibi
ben hala doğum kontrol kulllanıyorum 2 ay daha kullancam ondan sona gelsin bebişler
hepinizi çok öpüyorum
hayalbaz godes zeyno sinem aren byyy hepinizi öpüyorum :87::87::87:

canım benim nerelerdesin sen bakim. Kocan geldimi düzenini kurdunmu biraz bilgi verseydin be canım.
Bana niye üzülüyon canım benim eninde sonunda başaracağım hala pes etmedim. Allah sağlık verdiği sürece pes etmek yok. Sen gelmeyeli 1 aşılama soktum olmadı hiç zaman kaybetmeden bugün yeni bir tüp bebek doktoruyla tanışmaya gittim. :))) memnun kaldım görüşmeden. Bana bu ay aşılama yapmışsın 1 ay bekleyelim bu reglinle başlamayalım vucudun dinlensin dedi bende tabi bişey diyemedim bana kalsa başlayacaktım hemen :))))) Neyse önümüzdeki ay başı reglimle birlikte başlıyorum. Bu sefer inşallah kavuşurum bebişime.
Seni kocaman öpüyorum bizi ihmal etme sakın :)))

innnnşallaahhhhh rabbim şu mübarek vakitler hürmetine bebişini versin kucağına canım...vakit kaybetme iyi olur canım benim..hakkında hayırlısı dualarım seninle

aminnnnnnnnnnn canım. Vakit kaybedermiyim bugün hemen görüşmeye gittim valla. Subat başı start veriyorum...
hadi hayırlıısı olsun ...

ah canım benim ümidim yoktu o yüzden çok üzülmedim. Kısmette yokmuş ne yapalım :)))) Valla çok hızlıyım gerçektende ama yorulmuyorum inan. Daha iyi hissediyorum doğrusunu söylemek gerekirsede bebeğime kavuşmak için verdiğim mücadeleylee...

Canim bende özledim, sizlerle sohbet etmeyi özledim gercekten... Hayir Canim doktora gitmedim henüz.. Bi türlü firsat olmadi..
Tatlim esim daha gelmedi, vize icin randevusu var yarin hayirlisiyla, ondan sonra bekleme sürecine geciyoruz artik. Bende kosusturuyorum, bi türlü doktora gidemedim daha. Vardir bir hayir diyorum artik. Tabiki kavusucaksin bebisine, icimizdeki inanic hic kaybetmeyelim canim benim. Hepinizi kocaman öpüyorum

Bu arada kullandigim adet düzenleyici hapi da biraktim.. Protesto ediyorum bu ara haplari.. Bir gelisme olursa yazarim ben sizlere.. Allaha emanet olun..

Son düzenleme:
kıııııııııııııııızzzzzzzzzz elfkaya ne behlülü allah korusun:) allah benzetmesin..:)

Elifkaya bende seni öptüm kizlar bende dün regli oldum
Hiç günümü aksatirmiyim gecen ay 3 de oldum bu ayda 3 hiç şaşırmam bı gün geçtiğini bilmem

kıııııııııııııııızzzzzzzzzz elfkaya ne behlülü allah korusun:) allah benzetmesin..:)

Niye kız behlulu tek gecerim hii bide ezel kocam ezele benzer oğlumda behlul benzesin isterim
Hii size rüyamı anlatiyim ezelle ask yasıyorum behlulde en yakın arkadasım ezel beni kiskaniyomus
Kocama üstü örtük anlattım ayy bı kızdı sonra kivir kivirabildigim kadar

canlarım yereye kayboldunuz ya hiç uğramaz oldunuz artık.
Birtek sinemcim geliyor.
Hepinizi kocaman öpüyorummmmm...

Godescim kusura bakma, yoğundum biraz pek giremedim, girsemde pek kimse olmayınca yazmadan geri çıktım. Biliyorsun babamız askerde evin tüm işleri bana kaldı, bir yandadnda mesai derken zaman geçti gitti.
Biz iyiyiz tatlım, dün kontrolüm vardı, kızım 1567 gr olmuş,ama ters duruyormuş, değişebilir dedi dr. rapor verdi annemlerle yarın gidiyoruz İnşallah, bikaç gün nette olamıcam ama sonra söz hergün uğramaya çalışıcam.
sonra daha uzun konuşuruz, kendine çoook iyi baktım, kocaman öpüldün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…