Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ayy canım benim hadi hayırlısı olsun 2 gün önce oldun sanırım regli. Salı gitmeyi düşünüyordun. Ama sen erken tedaviye başla daha fazla bekleme diye hemencik geldi kırmızılar :) inşallah günler çabucacık geçer ve bebeğine kavuşursun canım.
Seni kocaman öpüyorum.

godescim ya burdaki dokdora gidecem fakat tüpbebk merkezine gitmeye illa gerek varmı burdan telefonla görüşsek olmuyomu burdan mesafe çok fazla zaten

canım hadi hayırlısı bakalım sen hangi şehirde hangi merkezde yaptırıyosun canım uzun protokolmü kısa protokolmu bide niye böle erken başladın iğnelere

sağol canım, hiç sormaa bende şaşırdım:)) cuma akşam oldum bakalım artık hayırlısı amin inşallah. bende öpüyorum görüşürüz.

canım hadi hayırlısı bakalım sen hangi şehirde hangi merkezde yaptırıyosun canım uzun protokolmü kısa protokolmu bide niye böle erken başladın iğnelere

ben istanbuldayım medicanada yaptırıyorum canım. kısa protokol benim, adetimin 2. günü başladım işte yani bugün. hayırlısı inşallah. sende iyi araştır iyi düşün canım içine sinmesi önemli merkezin ve doktorun, inan bu çok önemli.

godescim ya burdaki dokdora gidecem fakat tüpbebk merkezine gitmeye illa gerek varmı burdan telefonla görüşsek olmuyomu burdan mesafe çok fazla zaten

canım doktora gitmeden sana nasıl bir tedavi uygulayacağı hakkında bilgi veremezki muayne etmesi gerek çünkü. Ancak ana bilgileri telefonla öğrenebilirsin..

İnşallah guzel sonuclar alırsın dualarımız seninle canim

günaydın kızlarr. saat 9da kontrole gidicem. yaaa ben hiç adetimi sökemedim, bir tek ilk gün koyu renk biraz geldi o kadar ikinci gün akşamı pedi bile çıkarttım düşünün yani. bu kafama takılıyor neden acaba. doktor azalma yapar doğum kontrol hapı demişti ama ben hiç sökemedimki. onu sorucam bakalım. inşallah herşey yoluda gider
Sinemcim bu arada sağol canım.

canım doktorum dediği gibi ilaçlarladan olabilir. Bakalım doktor ne diyecek. Haberlerlini bekliyorum..

canım doktorum dediği gibi ilaçlarladan olabilir. Bakalım doktor ne diyecek. Haberlerlini bekliyorum..

ayyyy ancak girebildim o kadar yoğunumki bu aralar. neyse doktora gittim adetimi sökemediğim için normal dedi sen kafana takma ilaçtan dedi, rahimin içinde herşey gayet normal gidiyor dedi. bugün yine e2 için kan aldılar, perşembe yine gidicem kontrole. yani yumoşlar maşallah çok iyi. bir de yumurtalar çatlamasın diye iki tane iğne verdiler, fakat onu kullanacağın günü biz söyleyeceğiz dedi. tahminen ne zaman yumurtalarım toplanır diye sordum, haftasonu veya en geç pazartesiye kadar toplarız dedi. ayyy herşey bir anda gelişti sanki, ne de çabuk toplanacak yumurtalar 10 gün içine herşey girecek valla.. bakalım hayırlısı olsun anlayacağın şimdilik herşey yolunda gidiyor canım Bu arada bu e2 nin kaç olması gerekiyor bi sınırı var mı? mesela senin kaçtı en son yaptırdığında? kan alan kıza sordum tüp bebekte en az 400 e çıkması gerekiyo dedi. benim geçen gittiğimde daha iğnelere bşlamamıştım 44 çıkmış, bugünkünü bilmiyorum onlar alıp dosyaya koyuyor direk gittiğimde öğreniyorum.

Sen ne yaptın canım gitti mi goncan:98:

Selam Canlarim
Nasilsiniz?? Gecmise bakmadan yaziyorum.. Durumlar nasil? Varmi yeni hamile Arkadas??
Ben Almanyadayim canlarim. Esimde kisa sürede Vizesini alip gelecek insallah. O gelincede benim Bebisim gelecek insallah
Sizleri cok cok cok öptüm.. Allaha emanet olun

ay canım çok az kalmış. Hadi hayırlısı olsun yaa. Zaten iğnelere başlayınca zaman nasıl geçiyor insan anlamıyor.
Canım bana yumurta toplamadan sonra bakılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Yumurtası çok olanlarda e2 değeri yüksk çıkıyor. Benimkide 6600 çıkmıştı ama 4500 olması gerekiyor maksimum transferin olması için. Bana serum verilmiş 6 saat sonra değerim 3000 lere üştü ve tranesfer yapıldı. Düşmeseydi transferim olmayacaktı. Senin kaç yumurtan var canım doktorum bişey dedimi. Tekrar ne zaman gideceksin kontrole...
Niyeyse senin oğlum olacakmış gibi geliyor bana.
hadi hayırlısı olsun canım benim

canım kocam dün sabah gitti malesef bende yas tutuyorum onu şimdiden çok özledim. Zaman nasıl geçicek bilmiyorum.
Bu arada reglim 3 gün geçikti. Bu ay yumurtlama olmadı bende yani nerdeyse hamilemiyim acaba diyecem ama buda mümkün değil. Acaba diyorum kistmi oldu. Pazartesiye kadar bekleyeceğim sonra doktora gideceğim.

Son düzenleme:

oooo gittinmi canım ohh ne güzel anneciğne kavuştun çok sevindim senin adına. Şimdi sırada kocacığının yanına gelmesi var sonrada gelsin bebiş. İnşalahhhhhhhhhhhhh.
Seni kocaman öpüyorum

Eşimin sperm sayısından dolayı bizede aşılama dediler ama ben hiç hazır değilim aşılamaya çok korkuyorum...moralimde çok bozuk...geçen ay klomene başlamıştım ne güzel...18 milyon düşükmü sperm sayısı için?

öyle valla canım yaa banada çok çabuk geçti gibi geliyor. ama eminim bekleme süresi böyle olmayacak:97: ayyyy biliyor musun eşimle bende olursa erkek olacak gibi geliyor nedense içimize hep öyle doğuyor bak şimdide sen söyledin:))) inşallahhhhh yaa sağlıklı hayırlı olsunda ne olursa olsun hiç önemi yok. yeter ki olsun allahın izniyle. yarın sabah kontrolüm canım bakalım e2 ne çıkmış. yani sayısını sormadım ama benim gördüğüm bayağı vardı sağlı sollu yumoşlar. bakalım yarın ne diyecek? yarında kayınvalidemlere annemler gelecek akşama haber veririm size...
allah allah neden olmadın acaba? bence pazartesiye kadar olmazsan mutlaka git doktora, belli mi olur hayat mucizelerle dolu hakkımızda hayırlısı olsun bitanem yazgının önüne geçilmiyo. hadi allah kavuştursun, anlıyorum seni çookkkk zor olmalı ama ne yapıcan canım iş olsunda boşver geçici bunlar. seni çok öpüyorum gelişmeleri yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…