Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım lütfen belirtilere takılma derim ben. Herkezde farklı oluyor çünkü. Biraz daha sabret canım sanırım 12. gün yaptırısan sonucu öğrenebilirsin... 5 gün daha sabret. İlla tutunca belirti olacak diye bişey yok...

yaa godesim bakalım ya inşallah tutar nebilimm dayanamıyom 7 gün daha var napıyımda oyalayım kendimi bilemiyom bu kadar heyecanlada olurmu bilmem artık bu aşılamamda kan gelmediya biraz ümidim var gibi rabbim hakkımızda hayırlısını versin sen neler yaptın gene adetmi bekliyon yoksa ocağımı bekliyosun öptm...

bak ya gelmiş hiç birşey yazmamış dövcem seni hee. Ablanıda çok ihmal ettin zaten. Nasıl geçti bakim tatil anlat biraz neler yaptın..

ablacım geldim okudum çıktım daha bişi kesiin değilken yazmak istemedimbiraz önce dr umla konustum perşembe akşam 6 da ameliyata grcem kistimi alcaklar rahim içine tüplere iice bakcaklar varsa bişi temizlicekler bende adetliyim zate adetim biter bitmez ameliyat olcam inş. bana dua edin hepiniz.

tatilde nası geçsin köyde işte büyüklerin elini yala hergün öle geçti :KK70:
ben sevmiyorum zate köye falan 1 haftalığına idare ettim işte
varm değişiklik buralarda okuduğum kadarıyla yok aama kaçırdığım bişi varsa yazın ayol ben pek giremiyorum. ağrım çok var bu ay o yüzden yatıyorum ameliyatıda annemlerin orda olcam zatn o yüzden orda kalcam pek giremeyebilirim.
hepinizi özellikle ablacım seni çok öpüyorum unuttum falanda sanma hep aklımdasınız :KK16::KK16:

ablacım geldim okudum çıktım daha bişi kesiin değilken yazmak istemedimbiraz önce dr umla konustum perşembe akşam 6 da ameliyata grcem kistimi alcaklar rahim içine tüplere iice bakcaklar varsa bişi temizlicekler bende adetliyim zate adetim biter bitmez ameliyat olcam inş. bana dua edin hepiniz.

varm değişiklik buralarda okuduğum kadarıyla yok aama kaçırdığım bişi varsa yazın ayol ben pek giremiyorum. ağrım çok var bu ay o yüzden yatıyorum ameliyatıda annemlerin orda olcam zatn o yüzden orda kalcam pek giremeyebilirim.
hepinizi özellikle ablacım seni çok öpüyorum unuttum falanda sanma hep aklımdasınız :KK16::KK16:
Evet sen gelmeyeli ben üçüze hamile kaldım dermişimmmm..:KK76: Özlettin kendini bıcırık:KK16:
Canım inşallah sorunsuz geçer Ameliyatın. Bakarsın Ameliyattan sonra bebişin gelir..

Son düzenleme:
Evet sen gelmeyeli ben üçüze hamile kaldım dermişimmmm..:KK76: Özlettin kendini bıcırık:KK16:
Canım inşallah sorunsuz geçer Ameliyatın. Bakarsın Ameliyattan sonra bebişin gelir..

sağol canım benim inşallah senin üçüzlerin benden önce gelir :KK70:D

senide çok özledim kız zilli zeyno şinci gittinmi sen almanyaya yoksam hala dersmi veriyon kocana :KK70:

sağol canım benim inşallah senin üçüzlerin benden önce gelir :KK70:D

senide çok özledim kız zilli zeyno şinci gittinmi sen almanyaya yoksam hala dersmi veriyon kocana :KK70:
Ay kuzum sağlıklı gelsinde gerisi önemli değil.. :emir_bebek:
Canım Ders bitti.. Eşim bugün Sınıf ikincisi olarak 100 üzerinden 93 Puanla Sertifikasını aldı Allahıma şükürler olsun!!!:nazar:
Ben haftaya Cuma gidiyorum Canım Almanyaya. Eşimde Vizesi çıkar çıkmaz gelicek Allahın izniyle. :KK55:

godescim bak geldim ama kimsecikler yok hepinizi öpüyorum hoşçakalın bebişle kalın inş... :)))):emir_bebek:En Büyük KK:82:

Ay kuzum sağlıklı gelsinde gerisi önemli değil.. :emir_bebek:
Canım Ders bitti.. Eşim bugün Sınıf ikincisi olarak 100 üzerinden 93 Puanla Sertifikasını aldı Allahıma şükürler olsun!!!:nazar:
Ben haftaya Cuma gidiyorum Canım Almanyaya. Eşimde Vizesi çıkar çıkmaz gelicek Allahın izniyle. :KK55:

güle güle git canım benim kocan 2. olmuş hee burdanda senin ne kaa ii ne kaa güsel bi öğretmen olduğun belli oluyo tebrik ederim. inş. alamanya uğurlu gelir canım ya ben artık bebekten çok ameliyat stresine girdim bir an önce olsada bitse sağlıklı olayım bana yeter diyorum şimdilik arada öle bi ağrı geliyorki yerimden kımıldayamaıyorum adetliyken çok fena oluyorum
bi daha ay bulurda beni ağrır kistim :82:
sizleri çok öpüyorummm:86:

ablam nerdesin sen ya goddeeesssssssssssssssssss

iklim zilliside yok ne msnde ne facede nede buırda meerak ettim bilgin varsa yazarmısın bana gıı:80:

yaa godesim bakalım ya inşallah tutar nebilimm dayanamıyom 7 gün daha var napıyımda oyalayım kendimi bilemiyom bu kadar heyecanlada olurmu bilmem artık bu aşılamamda kan gelmediya biraz ümidim var gibi rabbim hakkımızda hayırlısını versin sen neler yaptın gene adetmi bekliyon yoksa ocağımı bekliyosun öptm...
canım inşallah tutmuştur. 12. günde test yaparsan çıkar canım...Ben canım ayın 3 de regli olacağım ve aşılama olacak oda olmazsa ocakda tüpe geçeceğim. Artık kavuşalım yaaa yeter yeter.....
Allah şifa versin canım biran önce olda kurtul valla. Senin için çok iyi olacak. varsada bişeyler temizlerlerle işte. Ararım seni konuşuruz canım...

godescim bak geldim ama kimsecikler yok hepinizi öpüyorum hoşçakalın bebişle kalın inş... :)))):emir_bebek:En Büyük KK:82:
Bende hergün giriyordum kimsecikler yok diye çıkıyorum. :KK43:(((
ablam nerdesin sen ya goddeeesssssssssssssssssss

iklim zilliside yok ne msnde ne facede nede buırda meerak ettim bilgin varsa yazarmısın bana gıı:80:
Canım benim annemdeydim giremedim tatlım. Valla iklimcim buhar oldu uçtu unuttu bizleride :KK43:(((
Sen ne zaman bu tarafa geçeceksin hangi gün annenlere geleceksin..

bu arada kızlar bugün eşiminde genetik test sonucuda geldi herşey yolunda bir sorun çıkmadı. Yani yaptırmadığım hiç test kalmadı herşey temiz çıktı ama hala bebeşim yok :KK43:((((

sevgili arkadaşalar sizlere bir sorum olacak
ben bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum
ancak aşılamanın başarılı bir işlem olmadığını duyuyorum
slzlerin aşılama işlemini yaptırdığınızı düşünerek soruyorum bu soruyu
arkadaşlar benim eşimin değerleri sayı ve morfoloji olarak normal ancak hareket azlığı var
spermlerin %40 ı hareketli bendede pko var
umarım hepimizin şansı bol olur

bu arada kızlar bugün eşiminde genetik test sonucuda geldi herşey yolunda bir sorun çıkmadı. Yani yaptırmadığım hiç test kalmadı herşey temiz çıktı ama hala bebeşim yok :KK43:((((

hadi gözün aydın godescim çok sevindim:KK16: en azından kafandan bu da çıktı, düşün işte maşallah hiçbir sorun yok ama nasip, yazımızda ne zamansa o zaman göreceğiz. hadi bakalım inşallah herşey yolunda gider ve tüpe gerek kalmadan aşılaman tutar canım. herşeyde bir hayır vardır belkide aşılamada tutacaktır:emir_bebek: öpüyorum canım görüşürüz..

sevgili arkadaşalar sizlere bir sorum olacak
ben bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyorum
ancak aşılamanın başarılı bir işlem olmadığını duyuyorum
slzlerin aşılama işlemini yaptırdığınızı düşünerek soruyorum bu soruyu
arkadaşlar benim eşimin değerleri sayı ve morfoloji olarak normal ancak hareket azlığı var
spermlerin %40 ı hareketli bendede pko var
umarım hepimizin şansı bol olur

hayırlısı olsun canım, inşallah bebeğine kavuşursun, yani aşılamanın normal yoldan %5 falan daha yüksek şansı var diyorlar, bende iki kez yaptırdım negatif oldu fakat tutanlarda var tabi ki.. nasip canım allah yazdıysa vesile olur. umarım emeklerin boşa çıkmaz, bebeğin sana tutunur canım.

hadi gözün aydın godescim çok sevindim:KK16: en azından kafandan bu da çıktı, düşün işte maşallah hiçbir sorun yok ama nasip, yazımızda ne zamansa o zaman göreceğiz. hadi bakalım inşallah herşey yolunda gider ve tüpe gerek kalmadan aşılaman tutar canım. herşeyde bir hayır vardır belkide aşılamada tutacaktır:emir_bebek: öpüyorum canım görüşürüz..
Sağol canım yaaa. Tamamen nasip artık bakalım ne zaman hamile kalacağım. Benimde içime sanki tüpe gerek kalmadan hamile kalacakmşım gibi geliyor ama bilmiyorum artık yaşayıp göreceğiz...

kızlar merhabalarrr...özlüyorum sizi..ama bi acayibim işte..gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem olacak merak etmeyin.geçcek yakında bu sıkıntılarım inşallah yani bilgisayardan tiksinmelerim:KK30:

sudecim sormuşsun canım ama yeni gördüm..benim aşılamada ilk iki aşılamada pek kan gelmedi de sonuncuda hem biraz acıdı hemde biraz kan geldi.sadece 2. aşılamada çişe sıkışık yapıldı tutan aşılamada sıkışık değildim.çişe sıkışık olunca rahmin içine ulaşmak daha kolay oluyomuş..tutup tutmamasına gelince..hayatım belirti die bişi yok bekleme.bekledikçe kafayı yiyoruz.valla benim son aşılamada hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçç bi belirti olmadı hemde hiç.bi iki güne belli olcak heralde rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin.

bu arada yarın kontrole gidiyorum.normalde geçen ptesi gitmem gerekiyodu da hastaneden de tiksindiğim için gitmedim.yarın gitmedim 12. hafta yarın doluyo yarın gitcem..kanamayla manamayla geçtiği için daha hamile psikolojisine giremedim her an bişe olabilir die.artk yarın doktor herşey yolunda derse moda girmeye başlıcam dua edin sizi çoook seviyorum bacılarr

allahı 50 kere yazdım kaydetmiyor yaaa ne gıcık bugün net
bak bu yazdığımı nasıl kaydetti neyse
hayalcim dualarımız seninle kendine dikkat et zaman ne çabuk geçmişte 12 hafta olmuş ya da dışardan bize öle geliyor inş. sağlıkla 9 ayı tamamlarsınız canım
cinsiyet ne zaman belli oluyor

Son düzenleme:
X